Jump to content

Instructor accidentat GRAV !

Recommended Posts

Pentru cei ce vor sa mearga la inmormantare,aceasta va avea loc Joi la orele 12 in Dumbrava undeva pe langa Valea Calugareasca.

Cei ce vor sa participe si au posibilitatea sa vina calare pe mobre,ar fi un gest foarte frumos.....

Pentru cei ce vor sa mearga la inmormantare,aceasta va avea loc Joi la orele 12 in Dumbrava undeva pe langa Valea Calugareasca.

Cei ce vor sa participe si au posibilitatea sa vina calare pe mobre,ar fi un gest foarte frumos.....

ne adunam in vreun fel in Ploiesti ? eu unul am o vaga idee pe unde e Dumbrava...dar sa venim toti odata ?

RIP ! Vin si eu ... si am si locuri la mine in masina ... daca e cineva care nu are cu ce sa vina sa imi lase un mesaj sau ceva ...

:crack: :) Dumnezeu sa-l odihneasca! L-am cunoscut personal si pot spune ca era un om extraordinar, un om care nu ezita niciodata sa te ajute, un om vesel, glumet si cu bun simt! Pacat ca Dumnezeu a vrut sa-l ia langa El.

Odihnestete in pace Dane!

Condoleante familiei!

:bigstar: :crack:

INMORMANTAREA VA AVEA LOC LA ORELE 13, EU ZIC SA NE VEDEM CU TOTII LA ORA 11,30 LA BENZINARIA MOL DIN BARIERA BUCOV SI ACOLO NE COMBINAM LA MASINI IN FUNCTIE DE CATI VOM FI

Mesaj completat

INTALNIREA VA FI LA ORELE 10,45,IAR PLECAREA LA ORA 11,DIN ACELASI LOC,BENZINARIA MOL DIN BARIERA BUCOV

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mai rar un aÂşa om ca Dan... L-am cunoscut în poligon la ASTRA, a fost un om extraordinar încă de la prima întalnire.

Un adevarat prieten oricărui începător sau motociclist vechi.

OdihneÂşte-te în pace domn' instructor!