Sari la conținut

Un sfat este bine venit


Postări Recomandate

Mai aveam un prieten cu un cbr125, aveaceva tobă pe dedesupt, pe sub carene, cu cot de 90% la stânga. Dacă stăteai în stânga lui la semafor când începea să dea rateuri te lăsa fără Âşireturi. Ăla suna a barcă, dar avea un demaraj în el ...

 

E la vânzare pe aici pe undeva :D (pentru potențialii doritori :lol: )

 

 

asta e???

 

post-18012-1295992558_thumb.jpg

 

cred k i-a pus toba stok ca sa ii poata da si pe camp :))

inca ma doare abdomenul de la cat am ras :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

"Bai oameni buni" ce va mai place sa radeti...offf. de parca mumele voastre vau facut direct pe 1000 cm. Si da iul1aN~ de la Alex am luat CBR si Scarabeo de la Catalin (e vandut) la motor sa dovedit a nu avea nimic, i-am schimbat placutele de frana lantu, uleiul si lichidu de frana; Bordul era o chestie de contact functioneaza perfect iar semnalizarile nu avea becuri si intradevar suna frumos sa nu exageram comparata cu una de 125 suna frumos.

In paralel cu CBR 125 mi-am luat mie un CB500 tot de prin Iasi poate o sa ne vedem pe la vara la :bigstar: sau in :D

 

Poate are sau stie cineva de vanzare manerul cu tot cu suportul de oglinda de la ambreiaj ca sa ii pot pune oglinda ca nu o avea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...