Sari la conținut

Calea catre Dumnezeu


Speedy.K
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va urasc: @ana maria, @budd, @dan cata

 

@anacalagon, Dumnezeu sa te binecuvanteze,fiule!

 

@ana maria, fataaaaaa..ai brocolli la cap?! Cum sa ma manance ca pe Zambilica? Mie, seful meu drag mi-a dat ca "obligatie" de munca sa stau pe forum si sa incerc sa distrug psihologic anumiti useri. Salariul mi-l calculeaza in functie de reusitele in acest sens! Bossu' akbar!

 

@all:nu ai fb, nu existi. D'aia Budd se minte singur si crede ca o sa scape..insa tot la mine o sa ajungi! Sa te vad cum inoti in smoala, mediocrule!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@all:nu ai fb, nu existi. D'aia Budd se minte singur si crede ca o sa scape..insa tot la mine o sa ajungi! Sa te vad cum inoti in smoala, mediocrule!

 

Trompi is above God! Sa mi se arda sursa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa ma rogi sa las focu' mai mic, sa fac smoala mai lichida, o sa ai dovada existentei mele :)

 

ne vedem in raiul pacatosilor!!!!

Lichid nu are grad de comparatie :P Nu poa sa fie smoala mai lichida in iad ca ciorba din oala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Budd, beibi, nu fi panicat..cat ai zice "hopa", daca esti stricat, te repara..o p**a roz din fier cu luminite! O p**a roz din fier cu luminite!!!!!!

 

 

2dan cata, ia cauta-ma tu pe fb :)

 

 

 

Subiectul acestui topic este :islamismul. Va rog, nu mai poluati subiectul acesta. O urma de bun simt....... :P :)

Editat de Satana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va urasc: @ana maria, @budd, @dan cata

 

@anacalagon, Dumnezeu sa te binecuvanteze,fiule!

 

@ana maria, fataaaaaa..ai brocolli la cap?! Cum sa ma manance ca pe Zambilica? Mie, seful meu drag mi-a dat ca "obligatie" de munca sa stau pe forum si sa incerc sa distrug psihologic anumiti useri. Salariul mi-l calculeaza in functie de reusitele in acest sens! Bossu' akbar!

 

@all:nu ai fb, nu existi. D'aia Budd se minte singur si crede ca o sa scape..insa tot la mine o sa ajungi! Sa te vad cum inoti in smoala, mediocrule!

 

 

AUzi..da sefu tau nu face angajari?! Ca m-as baga si eu la un asa " job request" :)

Ma urasti?!?!?! :P

 

Ete Dan Cata esti primu care mi-a aparut in search button:)))))

Editat de ana.maria
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AUzi..da sefu tau nu face angajari?! Ca m-as baga si eu la un asa " job request" :)

Ma urasti?!?!?! :P

 

 

ingerasa mea cu ochii albastri....cum as putea sa te urasc?! Noi am avut parte de momente..unice, intime! N-am sa uit niciodata mangaierea ta cand eram supusa acelei suferinte!

Mesaj completat

Mda, cauti satane pe hi5 si dai de Fergie :)

 

 

Eu sunt aia,mai! Ce naiba?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Calea catre Dumnezeu

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...