Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Chirie Cluj Napoca.

 

Buna ziua,

Stiu ca este offtopic acest post dar poate prin intermediul comunitatii voi gasii o chirie in Cluj Napoca odata cu data de 1 septembrie.Garsoniera sau apartament cu 1 camera.Chirie max 150 euro.Daca cineva stie de asa ceva il rog sa ma contacteze pe PM.

 

Multumesc.

 

ps: FREE BIKER WEEK 12-14 august ,Nandru ,judetul Hunedoara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chirie Cluj Napoca.

 

Buna ziua,

Stiu ca este offtopic acest post dar poate prin intermediul comunitatii voi gasii o chirie in Cluj Napoca odata cu data de 1 septembrie.Garsoniera sau apartament cu 1 camera.Chirie max 150 euro.Daca cineva stie de asa ceva il rog sa ma contacteze pe PM.

 

Multumesc.

 

ps: FREE BIKER WEEK 12-14 august ,Nandru ,judetul Hunedoara

 

Nu esti offtopic. Aici ai incercat sa gasesti?

http://www.piata-az.ro/Inchirieri/Garsoniere/Anunturi.aspx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

stie cineva de unde pot face rost de suportul pt maneta de ambreiaj la un dr 350..cat mai urgent posibil?multumesc

 

 

incearca la sebi,pe liviu rebreanu sau pe ebay

 

UP!!!!!!!!!!!PT ORBI :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie URGENT de testare/ diagnoza auto.

Daca stiti pe cineva care vrea sa faca un ghiseft azi (duminica), dati-mi un telefon, va rog.

0744 973 166

Pentru SAAB 900 2.0 SE Cabrio

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare,

 

am si eu o rugaminte la voi...care are sau care stie vre-un scuter Aprilia Habana, care sa arata cam asa, sau un motor gen vintage

post-36624-0-33748300-1319098070_thumb.jpg post-36624-0-75773900-1319098080_thumb.jpg

 

Ideea e in feleul urmator: O colega de servici vrea sa-si puna pe invitatiile de nunta niste poze haioase facute pe un astfel de scuter, sau macar o motocicleta asemenatoare si m-a intrebat daca stiu cine are de inchiriat asa ceva...ar avea nevoie pentru vreo 2 ore, sa faca o sedinta foto pentru invitatiile de nunta. nu cunosc modelul de scuter, habar n-am cine ar avea de inchiriat asa ceva pentru o perioada scurta, dar daca exista careva printre voi care stie sau poate ajuta in aceasta problema va rog sa ma contactati.

 

Ar fi nevoie pentru sambata, 22.10.

 

multumesc! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum urci taietura turcului, dinspre somes inspre baciu, la spalatoria aia/vulcanizare, ce o fi, acolo am vazut ca au expuse cate 2 bucati din astea sau vespa sau ce is. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

am si eu o rugaminte la voi...care are sau care stie vre-un scuter Aprilia Habana, care sa arata cam asa, sau un motor gen vintage

post-36624-0-33748300-1319098070_thumb.jpg post-36624-0-75773900-1319098080_thumb.jpg

 

Ideea e in feleul urmator: O colega de servici vrea sa-si puna pe invitatiile de nunta niste poze haioase facute pe un astfel de scuter, sau macar o motocicleta asemenatoare si m-a intrebat daca stiu cine are de inchiriat asa ceva...ar avea nevoie pentru vreo 2 ore, sa faca o sedinta foto pentru invitatiile de nunta. nu cunosc modelul de scuter, habar n-am cine ar avea de inchiriat asa ceva pentru o perioada scurta, dar daca exista careva printre voi care stie sau poate ajuta in aceasta problema va rog sa ma contactati.

 

Ar fi nevoie pentru sambata, 22.10.

 

multumesc! :cheers:

 

da pe taietura turcului pe dreapta cum urci ..are mai multe modele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N0are sens sa mergi la Alin, pt ca ele lui sunt NEinmatriculate. Anul asta am cumparat 2 buc. de la el. Plus de asta, fara o garantie consistenta, ma indoiesc ca le imprumuta/ inchiriaza.

Unul e asa, doar ca e pe alb cu negru:

34a-ZN50qt-jpg.jpg

 

Iar celalalt, pe care il mai am disponibil, si pe care te pot lasa sa faci poze:

9a8ef2f2ddcaa6eeb746a362678e5b4a-1-3-kymco-yup-250-del-2007.jpg

 

Primul, Dado Motors, este deja spart...si nu are inca mia de km :disappointed:

 

Sau, daca doreste mireasa, o pot lasa sa-si faca poze pe Honda XR sau BMW Scarver

ebjkjmkpwfkjdhjthqox_650.jpg

 

238563909-1613512-500_500.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N0are sens sa mergi la Alin, pt ca ele lui sunt NEinmatriculate. Anul asta am cumparat 2 buc. de la el. Plus de asta, fara o garantie consistenta, ma indoiesc ca le imprumuta/ inchiriaza.

Unul e asa, doar ca e pe alb cu negru:

 

 

Iar celalalt, pe care il mai am disponibil, si pe care te pot lasa sa faci poze:

 

 

Primul, Dado Motors, este deja spart...si nu are inca mia de km :disappointed:

 

Sau, daca doreste mireasa, o pot lasa sa-si faca poze pe Honda XR sau BMW Scarver

 

 

 

Super tare Yzule, merci.

 

Ii arat pozele maine si te sun.

 

Multumesc mult, berea vine si ea :cheers:

Editat de shackalu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu in cazul jantelor spitate unde se face operatiunea, dar in cazul celor pline, se poate merge si pe Frunzisului, la vulvanizarea de langa Biasini aka Aprilia / Suzuki. E mai sus de ei cu cca 30 m.

Costa 50 de lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu in cazul jantelor spitate unde se face operatiunea, dar in cazul celor pline, se poate merge si pe Frunzisului, la vulvanizarea de langa Biasini aka Aprilia / Suzuki. E mai sus de ei cu cca 30 m.

Costa 50 de lei

 

Mersi de pont,o sa intru sa intreb la ei ca sant aproape de mine....din ce am mai intrebat in dreapta/stanga,am inteles ca ar fi o vulcanizare undeva pe Oasului.

Intreb si acolo si eventual postez rezultatele si aici,poate mai sant si alti incepatori ca si mine si care au nevoie de astfel de indrumari.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva transport moto ieftin? Ma intereseaza sa-mi aduc motoru' din UK in CJ.. Nu-i graba mare, dar as vrea sa mai stiu ceva preturi, ca la ce oferte am avut pana acum, dau mai mult pe transport decat am dat pe fier.

 

Multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva transport moto ieftin? Ma intereseaza sa-mi aduc motoru' din UK in CJ.. Nu-i graba mare, dar as vrea sa mai stiu ceva preturi, ca la ce oferte am avut pana acum, dau mai mult pe transport decat am dat pe fier.

 

Multumesc anticipat

ar trebui sa-ti iasa undeva la 250 de euro la baietii cu tiruri. Numa sa aiba cin sa-l urce

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...