Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lucrez, ca tot omu si am programul destul de incarcat....desi daca il intrebi pe Galen, iti va raspunde cu totul altceva. Ca fapt divers, sincer, nu inteleg de ce il phute pe el grija de unde am io bani de tigari, de exemplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lucrez, ca tot omu si am programul destul de incarcat....desi daca il intrebi pe Galen, iti va raspunde cu totul altceva. Ca fapt divers, sincer, nu inteleg de ce il phute pe el grija de unde am io bani de tigari, de exemplu.

Marcele,Marcele,go ahead and step on...

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde am io bani de tigari, de exemplu.

 

ce mai iara ai ajuns sa furi bani de tigari din portofelul nevesti ?? no vezi io de aia m-am lasat de fumat :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce mai iara ai ajuns sa furi bani de tigari din portofelul nevesti ?? no vezi io de aia m-am lasat de fumat :crack:

Ma Vlade,mai bine recunoaste ca strangi bani sa vinzi puscatura si sa-ti iei bembeu!Asta cu "m-am lasat de fumat", e sirop de tuse!Sorry de :offtopic: !

Editat de cristianstrt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa te doara la basca de ce VORBESC unii. lasai.

Super de acord! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum mi se rupe la 3 metri in fata organului, doar ca iti pui un semn de intrebare cand, rautatiile vin din partea unuia carunt, care nu mai e la prima tinerete. Deci nu are scuza cum ca n-ar fi copt. In fine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum mi se rupe la 3 metri in fata organului, doar ca iti pui un semn de intrebare cand, rautatiile vin din partea unuia carunt, care nu mai e la prima tinerete. Deci nu are scuza cum ca n-ar fi copt. In fine...

 

foarte tare :D

\

 

Ma Vlade,mai bine recunoaste ca strangi bani sa vinzi puscatura si sa-ti iei bembeu!Asta cu "m-am lasat de fumat", e sirop de tuse!Sorry de :offtopic: !

 

 

sa inteleg ca asta e din ciclul " Daca nu detii Gelande Strasse nu existi!!" ?

Editat de timberland0910
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca asta e din ciclul " Daca nu detii Gelande Strasse nu existi!!" ?

 

Tata are o vorba: "Ba, mie imi place sa am !". Chiar daca nu e o chestie existentiala, io cred ca ii sanatos sa ai un Gelande...macar in ideea sa ai la ce mesterii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. care stiti in cluj un atelier sau ceva unde pot sa indoi teava de 51 mm diametru si deperele de 1,5mm grosime, in forma ), daca stiti sau aveti careva masinaria respectiva va rog scrieti pm si o sa va dau mai multe detalii.multumesc anticipat.

Editat de 2dxxl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. care stiti in cluj un atelier sau ceva unde pot sa indoi teava de 51 mm diametru in forma ), daca stiti sau aveti careva masinaria respectiva va rog scrieti pm si o sa va dau mai multe detalii.multumesc anticipat.

 

Salut. care stiti in cluj un atelier sau ceva unde pot sa indoi teava de 51 mm diametru in forma ), daca stiti sau aveti careva masinaria respectiva va rog scrieti pm si o sa va dau mai multe detalii.multumesc anticipat.

 

Stelco Service. Str. Plevnei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa ii supun la un test daca ma hotarasc sa lucrez cu ei, urmeaza sa constriesc o sera de 10x30 m,deci o sa aibe de indoit vreo 160 m de teava

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. am o intrebare, cat e amenda daca te prinde fara asigurare rca la motor? mi-a expirat si pentru o saptamana 2 cat mai e timp de dat nu imi vine sa imi fac asigurara. mai e cineva in situatia mea? voi cum faceti? multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amenda e mult mai mare decat o asigurare pe 6 luni plus ca iti poate retine talonul...

 

am si eu o nedumerire: am desfacut filtrul de aer de la motor, nu imi dau seama daca e un filtru care se poate spala ( curata ) sau unul care se arunca. cum recunosc filtrul "lavabil" sau filtrul "aruncabil" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la tdm900 nu este filtru de aer din burete, dar de la K&N este filtru de aer care se poate spala...curata...si nu e de burete. de aici nedumerirea.

http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=YA-9002

Editat de dromamobilu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. am o intrebare, cat e amenda daca te prinde fara asigurare rca la motor? mi-a expirat si pentru o saptamana 2 cat mai e timp de dat nu imi vine sa imi fac asigurara. mai e cineva in situatia mea? voi cum faceti? multumesc

 

1000 ron si retinerea talonului pana ce iti faci iar asig sau in caz de accident la fel plus despagubiri ...daca circuli mai mult de 6 luni fa pe 1 an si nu ai stres pt 80 ron cred ca nu merita sa risti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...