Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

Mesajul asta l'am primit si eu cand am incercat sa pun poze cu una dintre motoarele mele. Nu am gasit nimic despre aceata eroare pe google.

Varianta teoretica: daci copy/ paste la linkul filmuletului de sus din bara. La tot ce scrie acolo, gen:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mesajul asta l'am primit si eu cand am incercat sa pun poze cu una dintre motoarele mele. Nu am gasit nimic despre aceata eroare pe google.

Varianta teoretica: daci copy/ paste la linkul filmuletului de sus din bara. La tot ce scrie acolo, gen:

 

si ai facut ceva sau si-a revenit singur? ca eu nici poze nu pot sa pun nici de pe youtube...:(

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZUtyycg99vI

 

no vad ca aici merge , dar la mine in anunt vad ca nu vrea :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde e anuntul? Tu esti ultimul care a postat? Ca si de aia se poate...pana nu posteaza altcineva, nu vei putea...teoretic.



Eu o alta problema pe care o am, e ca nu pot deschide poze, decat daca dau ''open picture in new tab''....io am mai zis o data sa se mire lumea si Episcopia Banatului, in frunte cu Preacucernicul Patriarh, de forumu' asta, da' vad ca nu m'a ascultat nime' pana amu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Schimba tema, pe Old Times nu imi mergea nici mie. Am pus tema New Times si merge

 

Unde e anuntul? Tu esti ultimul care a postat? Ca si de aia se poate...pana nu posteaza altcineva, nu vei putea...teoretic.



Eu o alta problema pe care o am, e ca nu pot deschide poze, decat daca dau ''open picture in new tab''....io am mai zis o data sa se mire lumea si Episcopia Banatului, in frunte cu Preacucernicul Patriarh, de forumu' asta, da' vad ca nu m'a ascultat nime' pana amu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde e anuntul? Tu esti ultimul care a postat? Ca si de aia se poate...pana nu posteaza altcineva, nu vei putea...teoretic.

 

Eu o alta problema pe care o am, e ca nu pot deschide poze, decat daca dau ''open picture in new tab''....io am mai zis o data sa se mire lumea si Episcopia Banatului, in frunte cu Preacucernicul Patriarh, de forumu' asta, da' vad ca nu m'a ascultat nime' pana amu'.

anuntul e la motociclete peste 999 cm cubi ...da eu sunt ultimul si nu mai pot sa scriu nimic nici sa atasez poze :( nici mie nu imi deschide pozele ...dau click si nimic ...de unde schimb tema ?

Editat de timberland0910
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva unde se pun folii auto ieftine? sau pune careva? as fi interesat de un pret...

ieftin nu stiu. la masterfol am pus la un golf3 la sotia cu 650 de lei. toate usile, luneta si parasolar pe fata. cele mai inchise posibil.

iti da si tzidula de la RAR, si aia cred ca e cea mai importanta. de probleme la ITP sau in trafic eu n-am chef.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tony din Zorilor. Ala pune ieftin, desi eu nu am ales in functie de pret ci de calitate, motiv pt care mi'am pus la Masterfoll de pe Dorobantilor.

Masina combi...200 de euro, diferenta fiind la grosimea foliei, garantia extinsa a lucrarii( 7 ani) si in primul rand, reflexia razelor solare.

Ca si transparenta, nu le'am ales pe cele cu 5% si cele cu 15%, pt ca vreau ca fiu'mio sa si vada ceva afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor,m-ar putea ajuta cineva,cine are duba sau remorca sa imi pot duce motocicleta la RAR pentru transcriere,desigur contra cost in limita bunului simt.Motocicleta este un Honda CBR.Multumesc tuturor;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor,m-ar putea ajuta cineva,cine are duba sau remorca sa imi pot duce motocicleta la RAR pentru transcriere,desigur contra cost in limita bunului simt.Motocicleta este un Honda CBR.Multumesc tuturor;)

te-o mancar in chur si ti-ai luat si tu sicriu. trebuia sa astepti sa ti se implineasca macar 2 ani pe asta mica sa fim siguri si noi pe calitatile tale de pilot nu numai tu :))

 

Daca vrea cineva asa ceva, sa ma contacteze

a nu se intelege ca imi vand laptopul. rezolv doar infolierea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-o mancar in chur si ti-ai luat si tu sicriu. trebuia sa astepti sa ti se implineasca macar 2 ani pe asta mica sa fim siguri si noi pe calitatile tale de pilot nu numai tu :))

Nu mi-am cumparat sicriu,ma duc prudent ca intodeauna,nu am avut incidente pana acuma nici cu Suzy deci nu cred ca o sa am nici cu asta,o am de vreo 2 saptamani am mers cateva zile cu ea si imi place dar nu ma duc tare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-am cumparat sicriu,ma duc prudent ca intodeauna,nu am avut incidente pana acuma nici cu Suzy deci nu cred ca o sa am nici cu asta,o am de vreo 2 saptamani am mers cateva zile cu ea si imi place dar nu ma duc tare...

asa zici acum, asa am zis si eu pana m-a prins primavara de i-am dat in cocoasa cat a putut ea maxim de abea ma mai tineam de ghidon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva unde se pun folii auto ieftine? sau pune careva? as fi interesat de un pret...

 

Daca mai tin bine minte, La Tony , acum 3 ani pt. Opel Astra F Caravan, geamuri spate (4 buc) + luneta.....sub 400 lei.

Preturile de azi nu le mai stiu. Calitate ok. Nu am de ce sa ma plang, nici macar dupa atata vreme.

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor,m-ar putea ajuta cineva,cine are duba sau remorca sa imi pot duce motocicleta la RAR pentru transcriere,desigur contra cost in limita bunului simt.Motocicleta este un Honda CBR.Multumesc tuturor;)

 

Mno am rezolvat,m-am dus pana acolo pe ea,am alunecat de vreo 4 ori de mi-am vazut moartea dar nu am patit nik si nici motorul,multumesc tuturor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Mno am rezolvat,m-am dus pana acolo pe ea,am alunecat de vreo 4 ori de mi-am vazut moartea dar nu am patit nik si nici motorul,multumesc tuturor ;)

 

Azi a fost o zi buna pentru asa ceva avand in vedere "maxima" de 4*C.

L-am zarit si pe Galen in trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...