Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am schimbat-o luna trecuta. am mers cu ea vopsita neagra. in talon e alb-violet. mi-a schimbat culoarea in carte si mi-am facut si ITP la ei. total 117 lei cu tot cu identificarea noului motor.

 

talonul tot alb-violet a ramas. am intrebat daca este un termen limita in care trebuie schimbat. mi-a spus de la ghiseu ca nu.

 

talonul la politie pe albac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare tuturor, stiti pe cineva care se ocupa cu reparat/refacut carene, sau daca aveti careva de vanzare carena stanga sus cea de linga far, pentru honda vfr 750, este cu doua faruri motorul

post-72744-0-23497500-1373642255_thumb.jpg

post-72744-0-34474700-1373642485_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lantul de distributie se aude si pe loc ,pinionul de a 3-a din cutia de viteze uzat/ciobit . Ai mers mult cu motorul la viteza corespunzatoare treptei a treia ... .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am toate bucatile, se poate face evebntual dupa cea de pe dreapta, ca e intreaga

 

0741 053 035 - suna aici, si zi-i ca ai nr. de tel. de la Gabriel o sa te ajute el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi cu ea la un service /mecanic pt detalii . Acum nu pot sa-ti recomand ce proceduri trebuie intreprinse pt o diognisticare 100% .

Echilibreaza rotile (oricum e bine sa faci asta din cand in cand) ,realiniaza si unge lantul .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi cu ea la un service /mecanic pt detalii . Acum nu pot sa-ti recomand ce proceduri trebuie intreprinse pt o diognisticare 100% .

Echilibreaza rotile (oricum e bine sa faci asta din cand in cand) ,realiniaza si unge lantul .

mersi pt sfat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva un suport de GPS moto pentru garmin zumo 550?

Al meu s-a ars si nu-mi mai incarca GPS-ul.

As avea nevoie de el imprumut in perioada 09.08.2013 - 26.08.2013.

 

Arata asa:

post-55145-0-13925600-1374648507_thumb.jpg

Editat de cervo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu nr nou de telefon a mecanicului Max? Are service-ul undeva pe/ Corneliu Coposu. Ms. :)

Max care a avut atelier pe Cetatii/Lapusului ?

IOOOOOOOOI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Max care a avut atelier pe Cetatii/Lapusului ?

IOOOOOOOOI

IOOOOOOI ce,Radule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut. Urmeaza sa plec din oras calare, aprox 500km. Inainte de plecare, as vrea sa verific daca nivelul uleiului si al antigelului sunt ok.

De vreme ce-s gramada la mecanica, caut pe cineva cu suficienta experienta in asa ceva care sa arunce o privire si care la nevoie sa poata suplimenta consumabilele(contra cost desigur).

Merci.

 

later edit: duminica e plecarea, deci verificarea ar trebui facuta vineri dimineata devreme/dupa 6PM sau sambata dupa-masa - caut pe cineva disponibil in aceste intervale de timp.

Editat de robbflynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Ce motor ai ?

Oricum faci de data asta, ar fi foarte bine sa stii sa ti le verifici singur, poate chiar obligatoriu.

 

Astept sa raspunzi ...

 

Radu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...