Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

Incearca la UNIX cu codul respectiv. La Kawasaki GTR a potrivit de la ceva Honda Acord sau Civic , motor pe benzina de 1300 daca bine tin minte. Cert este ca potriveste de la ceva turism Honda.

ma gandeam ca merge de la ceva masina japoneza, dar am gasit in dezmembrari unul second original. Mersi oricum!

 

am gasit la Sermoto, aveau pe stoc. pret aprox la fel. Mersii!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In speranta ca e cineva de aici care se pricepe... Nu ca si mine adica deloc... As avea nevoie de cineva care sa poata sa imi refaca toata instalatia electrica ( sa imi schimbe firele cu altele noi ) la mobrita mea virago 250 din 89 .... daca e cineva care se pricepe va rog un pm ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut un amic are o problema cu un transalp, are spitele de la roata spate slabite este cineva care se pricepe?

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca la Romimoto au ceva casti super ok la pret decent .

Editat de cobi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

ma poate ajuta cineva cu informatii despre starea drumului http://goo.gl/maps/niizy (daca sunt multe gropi denivelari etc ) mentionez ca vreau sa merg cu un chopper si cu pasager,eventual daca stie cineva si o pensiune la un pret mai acceptabil este bine venita si aceasta informatie

 

va multumesc anticipat !

 

asfalt uscat tutror!



salutare!

 

ma poate ajuta cineva cu informatii despre starea drumului http://goo.gl/maps/niizy

(daca sunt multe gropi denivelari etc ) mentionez ca vreau sa merg cu un chopper si cu pasager,eventual daca stie cineva si o pensiune la un pret mai acceptabil este bine venita si aceasta informatie

va multumesc anticipat !

 

asfalt uscat tutror!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

ma poate ajuta cineva cu informatii despre starea drumului

Salut,

Baia Mare -Baia Sprie -excelent

Baia Sprie-Sighetul Marmatiei - in buna regula (posibil sa te scuture putin pe chopper)dar foarte virajat si pitoresc deasemenea(ai de trecut pasul Gutai).

Sighet-Moisei-excelent, pitoresc!

Moisei -Borsa pasul Prislop- ei tine-te bine! horror!Chiar si cu semienduro, horror! Nu cred ca mai are termen de comparatie in Romania.

pana aici info proaspata (anul asta)

de acum info de 2 ani:

 

Pasul Prislop-Vatra Dornei drum peticit cu sectoare in constructie, cu sectoare erodate de revarsari nerecomandat de facut cu chopperul. Altfel foarte pitoresc-valea Bistritei.

Recomand de la Viseu ocolul prin Nasaud-Bistrita-Vatra Dornei pentru drumul bun si deasemenea pitoresc.

Si daca ajungi in vatra Dornei, ulterior excursie prin toata Bucovina.Sa faci din Vatra Dornei triunghiul Campulung -Radauti-Gura Humorului-Campulung! Peisaje fantastice, drumuri excelente! Oameni foarte primitori. Pensiunea Sucevita-raiul pe pamant!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In speranta ca e cineva de aici care se pricepe... Nu ca si mine adica deloc... As avea nevoie de cineva care sa poata sa imi refaca toata instalatia electrica ( sa imi schimbe firele cu altele noi ) la mobrita mea virago 250 din 89 .... daca e cineva care se pricepe va rog un pm ...

0740579577 VLAD

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Baia Mare -Baia Sprie -excelent

Baia Sprie-Sighetul Marmatiei - in buna regula (posibil sa te scuture putin pe chopper)dar foarte virajat si pitoresc deasemenea(ai de trecut pasul Gutai).

Sighet-Moisei-excelent, pitoresc!

Moisei -Borsa pasul Prislop- ei tine-te bine! horror!Chiar si cu semienduro, horror! Nu cred ca mai are termen de comparatie in Romania.

pana aici info proaspata (anul asta)

de acum info de 2 ani:

 

Pasul Prislop-Vatra Dornei drum peticit cu sectoare in constructie, cu sectoare erodate de revarsari nerecomandat de facut cu chopperul. Altfel foarte pitoresc-valea Bistritei.

Recomand de la Viseu ocolul prin Nasaud-Bistrita-Vatra Dornei pentru drumul bun si deasemenea pitoresc.

Si daca ajungi in vatra Dornei, ulterior excursie prin toata Bucovina.Sa faci din Vatra Dornei triunghiul Campulung -Radauti-Gura Humorului-Campulung! Peisaje fantastice, drumuri excelente! Oameni foarte primitori. Pensiunea Sucevita-raiul pe pamant!

Mersi foarte frumos de precizare! Am sa evit acel drum!

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare colegi,

As dori sa iau legatura cu proprietari de burgman 650 ... din cluj

Doresc sa achizitionez unul si as dori sa schimb cateva vb cu cei care detin acest model dar nu numai

 

Multumesc

» Post actualizat in 21 Jun 2014 12:14

Salutare colegi,

As dori sa iau legatura cu proprietari de burgman 650 ... din cluj

Doresc sa achizitionez unul si as dori sa schimb cateva vb cu cei care detin acest model dar nu numai

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...