Sari la conținut

vipu
 Share

Postări Recomandate

Salut,

Imi poate spune cineva care e cea mai rapida ruta cluj-focsani ? Si sa fie si drumul cat mai bun. 10q.

 

Autostrada Cluj-Focsani!:crack:Stai ca eram la categoria SF...

Nu ai prea multe alternative....Cluj>Brasov>Onesti>Adjud>Focsani.

Pina la Brasov stiu sigur ca drumul e bun...nu mai stiu cum e pe Oituz ca nu am mai fost de mult timp.

Portiunea Adjud>Focsani iarasi e ok,asa ca,

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stie cineva transport moto ieftin? Ma intereseaza sa-mi aduc motoru' din UK in CJ.. Nu-i graba mare, dar as vrea sa mai stiu ceva preturi, ca la ce oferte am avut pana acum, dau mai mult pe transport decat am dat pe fier.

 

Multumesc anticipat

 

Suna la acest numar: 0744 904 434, e o cunostinta de-a mea care face Anglia cu TIR-ul. I-am spus ce vrei si a zis sa-l suni. Bafta! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este cineva in cluj care sa aiba un suport de sidecase-uri pe un Dr 650 RSe? M-ar ajuta enorm niste poze sau sa ne intalnim sa-l vad. Se lasa cu bere :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am eu o sa incerc sa fac niste poze... momentan n-am verificare tehnica si nu mai vin cu ea in Cluj (din Floresti)...

 

 

Este cineva in cluj care sa aiba un suport de sidecase-uri pe un Dr 650 RSe? M-ar ajuta enorm niste poze sau sa ne intalnim sa-l vad. Se lasa cu bere :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Stiti pe cineva care aduce in Cluj cauciucuri de pe mynetmoto.com la preturile de pe site ?

Se pot comanda 3 bucati maxim in felul urmator:

http://www.mynetmoto.com/en/shipping.html

Nu aduce nimeni la preturile acelea. Am stat si eu cu anuntul acum doi ani cu lunile si nu am gasit asociati. Personal imi convenea ca taxa de expediere s-o impartim chiar la doi, era vorba de 20/2=10 euro de caciula. Daca mai intra cineva avem cam 7 euro de dat fiecare. Cam asta e sistemul sa-ti aduci singur. Gaseste-ti 1-2 parteneri. Atentie insa, preturile de pe mynetmoto nu includ tva. Da-i "ad to chart" ca sa afli pretul real. La acela se mai adauga costul de transport.

 

S-ar putea sa fiu si eu interesat mai incolo putin daca ma hotarasc sezonul urmator tot pentru Heidenau scout K60, ca se pare ca maxiscooter nu mai aduce momentan.

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi traduce cineva va rog din germana in romana urmatorul text :

 

Hallo das dichteste wo ich das Geld abheben kann ist in Hamburg da fahre ich 1 Stunde hin und 1 Stunde zurĂźck und finde keinen Parkplatz das kanste vergessen das mache ich nicht kannst dein Geld wieder abholen ich beende die Auktion jetzt.

 

Multumesc mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi traduce cineva va rog din germana in romana urmatorul text :

 

Hallo das dichteste wo ich das Geld abheben kann ist in Hamburg da fahre ich 1 Stunde hin und 1 Stunde zurĂźck und finde keinen Parkplatz das kanste vergessen das mache ich nicht kannst dein Geld wieder abholen ich beende die Auktion jetzt.

 

Multumesc mult!

Zice ca locul cel mai apropiat de unde poate ridica banii este in Hamburg si ca drumul pana acolo dureaza o ora si inapoi tot o ora si ca nu gaseste loc de parcare si ca poti sa uiti ca nu va face asta. poti sa iti iei banii inapoi ca inchide licitatia.

Eu asta am inteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult!

 

Concluzia: nemtii is niste friti puturosi.

Zice ca locul cel mai apropiat de unde poate ridica banii este in Hamburg si ca drumul pana acolo dureaza o ora si inapoi tot o ora si ca nu gaseste loc de parcare si ca poti sa uiti ca nu va face asta. poti sa iti iei banii inapoi ca inchide licitatia.

Eu asta am inteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pot comanda 3 bucati maxim in felul urmator:

http://www.mynetmoto.com/en/shipping.html

Nu aduce nimeni la preturile acelea. Am stat si eu cu anuntul acum doi ani cu lunile si nu am gasit asociati. Personal imi convenea ca taxa de expediere s-o impartim chiar la doi, era vorba de 20/2=10 euro de caciula. Daca mai intra cineva avem cam 7 euro de dat fiecare. Cam asta e sistemul sa-ti aduci singur. Gaseste-ti 1-2 parteneri. Atentie insa, preturile de pe mynetmoto nu includ tva. Da-i "ad to chart" ca sa afli pretul real. La acela se mai adauga costul de transport.

 

S-ar putea sa fiu si eu interesat mai incolo putin daca ma hotarasc sezonul urmator tot pentru Heidenau scout K60, ca se pare ca maxiscooter nu mai aduce momentan.

Salut,

Pana la urma mi-am comandat cauciucurile de la mymoto.ro si au iesit exact la acelasi pret cu cele de la mynetmoto.com (cu shipping / tva inclus). Daca ma cuplam cu cineva dispus sa mai cumpere un singur cauciuc puteam economisi vreo 40 ron.Nu stiu de unde le aduc cei de la mymoto, ramane insa sa vad cat o sa fie de promti cu livratu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Calin Popa il mcheama pe proprietar, str. Fabricii de Zahar nr 167, cu intrare de pe Muncii.

tel: 0722 240841, 0264 415253

 

 

dupa ce se termina gardul de la politehnica, visa-vis este o straduta asfaltata cum trebuie cu multe hale pe stanga, si in capat e podetul acela de lemn pe care trec studentii care merg spre caminele din marasti. inainte sa ajungi la pod pe partea dreapta chiar pe colt este o poarta mare, deschisa tot timpul. intri pe ea mergi in capat, iei dreapta pe o alee pe care incap masinile, si in capatul aleii vei vedea multe butelii de gaz sau autogen. chiar inainte de butelii pe stanga este o poarta mare pe care intri intr-un garaj unde se fac instalari electrice si alte chestii. na acolo-i

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Am de transportat un dulap din afara Clujului, sunt aproximativ 20 km dus. Stiti pe cineva care detine o duba si ar fi disponibil sa faca un drum dus-intors contra cost?

Traseul e Manastur - Sannicoara si inapoi.

N-as vrea sa dau o caruta de bani unei firme specializate. Nu e nevoie de ajutor la ridicat.

 

Un PM sau un telefon ar fi de mare folos 67.gif 0740.971.275 Alexandra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu o duba.cat oferi pt transport?

 

un PM ar fi de folos daca ti-ai goli casuta postala sa poti primi mesaje,ca altfel e greu.telefon nu dau la ora asta,eventual te sun maine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Pana la urma mi-am comandat cauciucurile de la mymoto.ro si au iesit exact la acelasi pret cu cele de la mynetmoto.com (cu shipping / tva inclus). Daca ma cuplam cu cineva dispus sa mai cumpere un singur cauciuc puteam economisi vreo 40 ron.Nu stiu de unde le aduc cei de la mymoto, ramane insa sa vad cat o sa fie de promti cu livratu.

Dupa cum vezi lucrurile nu sint intotdeuna ceea ce par a fi, iar daca mymoto vor fi prompti inseamna ca organizatia lor si-a atins scopul. Ne civilizam si noi incet incet.Si stiu si eu unde sa apelez daca ma hotarasc pentru k60, merci :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista firma specializata care confectioneaza furtune de frane.mi-am facut si eu acolo si m-a costat undeva la 40 lei parca,lung de vreo 15 cm.atelierul se afla pe str campina,dupa ce treci calea ferata,faci stanga mergi inainte si dupa ce treci podul imediat faci iarasi stanga si acolo este atelierul de furtune hidraulice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista firma specializata care confectioneaza furtune de frane.mi-am facut si eu acolo si m-a costat undeva la 40 lei parca,lung de vreo 15 cm.atelierul se afla pe str campina,dupa ce treci calea ferata,faci stanga mergi inainte si dupa ce treci podul imediat faci iarasi stanga si acolo este atelierul de furtune hidraulice

atata doar ca iese un pic gros furtunul ca foloseste de masina. Mi-am facut si eu acolo si o fost f profi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea is cu insertie metalica la banii aia sau dealea normale de cauciuc?

 

 

is de cauciuc si parca pe furtun scria semperit,sau ceva de genul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cine imi poate spune cum fac sa ruleze photoshop cs5 portabil pe win7?

Ce nu iti merg, brushurile? Copiaza-le pe hard si importa-le in ps. Cea mai simpla solutie ii sa pui un cs4 portabil, ala merge. Ca nu stiu daca tii musai CS5, eu lucru in PS de vreo 8 ani si vreau sa spun ca tot aceleasi lucruri se fac si cu versiunile noi, nu ii ca si cum n-as putea fara ultima versiune. Ia cs4 hancock de pe ceva torrent si stii sigur ca merge.Eu il am portabil pe laptop in caz ca tre sa fac ceva de urgenta.

Editat de ghiavolu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...