Sari la conținut

suport numar cbr 600 rr 05


RAZVANFOR
 Share

Postări Recomandate

buna ziua ... incep acest topic pt a va cere o parere cu suportul care lam modificat .. cand am luat moto in 2010 suportul nu avea lumina numar inmatriculare.. si mam gandit sa ma apuc sa fac cumva sa vin si eu in rand cu lumea si am cheltui vro 70 de ron sa imi pun lumina la numar ..fiti ingaduitori..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pozee....

Mesaj completat

poze...post-49091-1295889979_thumb.jpg

Mesaj completat

poze... post-49091-1295890035_thumb.jpg

Mesaj completat

care suport? ai uitat sa atasezi poza... banuiesc...

scuze ma misc mai greu ca imi merge netul foarte prost

Editat de RAZVANFOR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua ... incep acest topic pt a va cere o parere cu suportul care lam modificat .. cand am luat moto in 2010 suportul nu avea lumina numar inmatriculare.. si mam gandit sa ma apuc sa fac cumva sa vin si eu in rand cu lumea si am cheltui vro 70 de ron sa imi pun lumina la numar ..fiti ingaduitori..

Brava tie :asa da! Doar cu ,,mam-ul" ala nu ma impac. Corect m-am. , la fel si cu ,,lam", corect l-am. Suntem ingaduitori pana la un punct anume. Fa un efort si scrie corect cat de cat. Succesuri! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand am scris acest topic am baut vro 2 litri de vin de la bunicu si nu mai pot gandi asa de bine ... plus am pus pozele nu pt a lua lectii de gramatica si nu ma impac cu linioarele de pe tastatura si am postat pt a cere o parere despre ce a iesit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand am scris acest topic am baut vro 2 litri de vin de la bunicu si nu mai pot gandi asa de bine ... plus am pus pozele nu pt a lua lectii de gramatica si nu ma impac cu linioarele de pe tastatura si am postat pt a cere o parere despre ce a iesit

Tinere, asta nu-i motiv. Te vede o tara intreaga ce naiba? Foarte greu e si sa pui acolo 2 poze pe forum, ce sa zic. La cei 2 litri de vin ai putut face un efort considerabil ( eu as fi in coma, recunosc) dar sa pui o cratima acolo si tu e cel mai mare efort. Mie mi-ar fi rusine, pe bune...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinere, asta nu-i motiv. Te vede o tara intreaga ce naiba? Foarte greu e si sa pui acolo 2 poze pe forum, ce sa zic. La cei 2 litri de vin ai putut face un efort considerabil ( eu as fi in coma, recunosc) dar sa pui o cratima acolo si tu e cel mai mare efort. Mie mi-ar fi rusine, pe bune...

sincer deviem de la subiect ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer deviem de la subiect ....

:) Nu deviem , il amplificam. Am laudat initiativa ta de a-ti pune lumina la numar, oricum nu treceai de ITP fara acel iluminat obligatoriu. In rest discutii... sper ca nu te enervezi repede. Iti vreau binele tinere :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinere, asta nu-i motiv. Te vede o tara intreaga ce naiba? Foarte greu e si sa pui acolo 2 poze pe forum, ce sa zic. La cei 2 litri de vin ai putut face un efort considerabil ( eu as fi in coma, recunosc) dar sa pui o cratima acolo si tu e cel mai mare efort. Mie mi-ar fi rusine, pe bune...

Nu inteleg ce vrei sa spui unde am ingrosat, dar in fine. Nu pot sa imi dau seama de ce unii sar in sus cu scrisul "corect", esti profesor de limba si literatura romana cumva? si chiar daca ai fi, nu vad care-i problema, daca omu nu scrie corect 100% asta este, conteaza sa se inteleaga mesajul.

Si pe dumneata te vede o "tara intreaga".

Editat de Noldy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg ce vrei sa spui unde am ingrosat, dar in fine. Nu pot sa imi dau seama de ce unii sar in sus cu scrisul "corect", esti profesor de limba si literatura romana cumva? si chiar daca ai fi, nu vad care-i problema, daca omu nu scrie corect 100% asta este, conteaza sa se inteleaga mesajul.

Si pe dumneata te vede o "tara intreaga".

Ti-o spun si tie, direct: ai trecut si tu ca Voda prin loboda in scoala. Cratima e liniuta aceea de unire ,,-" . Accept unele greseli, dar sa faci varza o propozitie intreaga imi sta in gat. Nu sunt eu profesor de romana , dar macar sa ne straduim naibii sa nu facem din forumul asta un fel de hi5 cu exprimari de gen : estzi, in loc de esti, ratza, in loc de rata. Facem praf limba, ne facem pe noi ridicoli. Bine, pentru cei ce se simt. Daca asta este nivelul unora de exprimare ma retrag. Macar aveti respect fata de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-o spun si tie, direct: ai trecut si tu ca Voda prin loboda in scoala. Cratima e liniuta aceea de unire ,,-" . Accept unele greseli, dar sa faci varza o propozitie intreaga imi sta in gat. Nu sunt eu profesor de romana , dar macar sa ne straduim naibii sa nu facem din forumul asta un fel de hi5 cu exprimari de gen : estzi, in loc de esti, ratza, in loc de rata. Facem praf limba, ne facem pe noi ridicoli. Bine, pentru cei ce se simt. Daca asta este nivelul unora de exprimare ma retrag. Macar aveti respect fata de voi.

domnul binevoitor numa asa ceva face pe forum. tre sau vrea e-l sa il faca cinva admin pe aci. na acum zi ca am scris e-l. cand e vb de tine asa meriti domnul cu 3000 postari si la moto varza. copi paste din dictionar stim cu totii sa facem. deci deschideti tu tie ti - un topic despre gramatica limbii rromaine. hai pa ca ne plictisesti !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-o spun si tie, direct: ai trecut si tu ca Voda prin loboda in scoala. Cratima e liniuta aceea de unire ,,-" . Accept unele greseli, dar sa faci varza o propozitie intreaga imi sta in gat. Nu sunt eu profesor de romana , dar macar sa ne straduim naibii sa nu facem din forumul asta un fel de hi5 cu exprimari de gen : estzi, in loc de esti, ratza, in loc de rata. Facem praf limba, ne facem pe noi ridicoli. Bine, pentru cei ce se simt. Daca asta este nivelul unora de exprimare ma retrag. Macar aveti respect fata de voi.

Domnule, stiu ce este cratima, nu am nevoie de lectii de la dumneata. In schimb se pare ca nu am fost inteles si tu o iei in cu totul alta directie. Nu ma cunosti asa ca nu spune tu chestii de genu "Ti-o spun si tie, direct: ai trecut si tu ca Voda prin loboda in scoala".

Eu aici am terminat discutia pentru ca prefer sa ocolesc astfel de oameni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule, stiu ce este cratima, nu am nevoie de lectii de la dumneata. In schimb se pare ca nu am fost inteles si tu o iei in cu totul alta directie. Nu ma cunosti asa ca nu spune tu chestii de genu "Ti-o spun si tie, direct: ai trecut si tu ca Voda prin loboda in scoala".

Eu aici am terminat discutia pentru ca prefer sa ocolesc astfel de oameni.

 

Ei na, atunci de ce naiba ai intrebat mai sus ca nu intelegi ce vreau sa spun? Ai intrebat sau nu? Acum spui ca stii ce e aia cratima. Mai las-o naibii... Exact, ti-o spun tie, caci cu tine doar am treaba. Nu oameni ca tine ma ocolesc, ci voi va dati singuri la o parte. Ia-l de mana pe ciudatul ala de Flavius si mergeti la reeducare amadoi. Asta-i textul spus de tine mai sus. Se bat cap in cap unul cu altul "Nu inteleg ce vrei sa spui unde am ingrosat, dar in fine." Lamurit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei na, atunci de ce naiba ai intrebat mai sus ca nu intelegi ce vreau sa spun? Ai intrebat sau nu? Acum spui ca stii ce e aia cratima. Mai las-o naibii... Exact, ti-o spun tie, caci cu tine doar am treaba. Nu oameni ca tine ma ocolesc, ci voi va dati singuri la o parte. Ia-l de mana pe ciudatul ala de Flavius si mergeti la reeducare amadoi. Asta-i textul spus de tine mai sus. Se bat cap in cap unul cu altul "Nu inteleg ce vrei sa spui unde am ingrosat, dar in fine." Lamurit?

iesi la pensie ma ca poluezi pe aci forumuu. ai 2 , nu siu cate postari pe zi si vreo 3000 total. arata si mie una in care ai intervenit cu folos! asa parlavrageala incearca in alta parte. auzi ca nu noi il ocolim ci noi ne dam singuri la o parte. pai ne dam la o parte ca tu nu ai cum sa ne vezi ca stai pe ochi in fata pc-ului. un bun exemplu pt copil mai esti. pupo pe Henri din partea mea.

Mesaj completat

plus de asta DA E FRUMOASA LUMINAREA FACUTA. sai iluminarea. imi plac oamenii ingeniosi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

lasati cearta fratilor...fiecare scrie pe cat il poate duce "bostanul" de pe umeri si atata tot. Sa nu uitam ca pe toti de pe acest forum ne leaga o pasiune! :laugh: Asfalt uscat tuturor si pe cat mai putine incidente anul asta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...