Sari la conținut

Motociclisti romani in Italia


Mario MT 03
 Share

Postări Recomandate

ciao

@mario: cred ca pe la 15.00 sunt acolo

@hogan: itp-ul poti sa-l faci oriunde, nu trebuie sa te duci pana in buc, poti sa-l faci si la nadlac sau arad. eu imi duc motoarele la arad. inchiriez un fiat ducato de la un amic cu 200 euro, plec dupa amiaza din ita, ajung dimineata in arad, fac itp-ul, dorm pana la 4-5 seara, si dup-aia ma intorc inapoi.

numai bine

 

 

Salve Creep, la asa ceva ma gindeam si eu sa fac sa merg la Arad cu motocicleta la inspectie, mai ales ca cunosc Aradul am facut armata la cetate.La ce RAR faci tu inspectia si pe unde e?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 807
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

foto de la Faaker See 2011.

 

frumos pana aici, mai ai si alte poze? mai baga cateva sa vedem si noi astia mai putin norocosi...:cheers:... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

foto de la Faaker See 2011.

enjoy

 

Frumoasa intrunire Amigo, poate mergem impreuna la anul ca de aici sunt mai aproape decit de la Valencia si o aveam in tinta de mult. Cit costa intrarea si cit e o bere?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa intrunire Amigo, poate mergem impreuna la anul ca de aici sunt mai aproape decit de la Valencia si o aveam in tinta de mult. Cit costa intrarea si cit e o bere?

intrarea nu costa. berea e cam 4€.

la anul zic pas. fac o tura "continental run" care pleaca din sollingen (GE) si ajunge in londra, cu ocazia ace cafe reunion care se intampla in aceasi perioada cu faaker see.

zici valencia? ai fost la pinguinos, langa valladolid? am fost acum 1 an si am trecut muntii (zaragoza -> valladolid) pe o furtuna de zapada cum numai fuse in spania de 30 de ani.

Editat de creep
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrarea nu costa. berea e cam 4€.

la anul zic pas. fac o tura "continental run" care pleaca din sollingen (GE) si ajunge in londra, cu ocazia ace cafe reunion care se intampla in aceasi perioada cu faaker see.

zici valencia? ai fost la pinguinos, langa valladolid? am fost acum 1 an si am trecut muntii (zaragoza -> valladolid) pe o furtuna de zapada cum numai fuse in spania de 30 de ani.

 

 

Nu am fost la Pinguinos, stiu ca e misto Intrunirea... zici ca intrarea la Faaker see e gratis? asta e cool amigo inseamna ca o sa am mai multi bani de cheltuit pe beuturile spirtoase :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...desi sunt inscrisa aici de cateva luni abia acum mi-am bagat nasul la sectiunea "diaspora"...ei ies destul de putin din mai multe motive...dar daca pe aici prin veneto mai exact provincia treviso sunt colegi romani...mi-ar face placere sa ii cunosc...va salut pe toti!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pffff....asta e buba...sunt incepatoare...si sincer nu ma simt absolut deloc pregatita sa plec la drum lung...iar prietenul meu are niste probleme de sanatate ..deci...no long trips...dar daca tu/voi aveti drum pe aici...dam noi berea!!!:D:D:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si noi tot in tara, pe doo roti, acum sa vad de unde si cum plecam (eu si prietena). daca din italia, ne vedem la o bere..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaa.super asa...poi ne auzim cu siguranta ...prietenul meu e in cautari vrea sa isi cumpere un r1..pana la anu' in august isi va gasi cu siguranta...nu cred ca vom merge pana in tara pe 2 roti dar cu siguranta motoarele le vom lua cu noi...sa ne plimbam o tura doua pe calarasi...ca deh..altfel nu se poate..=))=))=)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: eu merg pe trotineta, neaparat... ar fi mai palpitant sa mergem cu motoarele, calare, dar daca nu se poate... Editat de deathm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daps, anul trecut am fost cu un singur motor, si e cam plictisitor. am zis ca daca pot sa evit a merge singur, am sa evit... daca suntem un mic grup, si nu alergi sa ajungi cat mai repede acasa, e dragut sa faci si cateva popasuri pe ici colo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare...desi sunt inscrisa aici de cateva luni abia acum mi-am bagat nasul la sectiunea "diaspora"...ei ies destul de putin din mai multe motive...dar daca pe aici prin veneto mai exact provincia treviso sunt colegi romani...mi-ar face placere sa ii cunosc...va salut pe toti!!

Uite ca avem si o colega motociclista aici in diaspora :).Bine te am gasit cristall28 .Eu sunt in trentino...regiune vecina,venit din Iasi :D .Chiar acum 2 saptamani am facut o plimbare pe langa treviso.si chiar am ajuns si in venezia.pacat ca nu ai intrat mai devreme..poate ne vedeam la o bere ;)toate cele bune si insanatosire grabnica prietenului :).si cum spunea si Mario poate ne om vedea la anu la vreo intrunire ceva .caci anul asta din pacate nu amprea am avut sansa sa ajung la nici o intalnire.Poate la anul viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...