Sari la conținut

Motociclisti romani in Italia


Mario MT 03
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 807
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Putina miscare pe aici in ultima vreme ... ne-am mutat cu totii pe Facebook.

 

Eu in luna iulie plec in vacanta pe doua roti, am de gand sa fac Italia de la nord la sud, coborand pe coasta de vest si urcand pe partea cealalta, Nu o sa urmaresc coasta neaparat, o sa fac incursiuni si in teritoriu, ca sa vizitez puncte de interes. Am la dispozitie in jur de 16-17 zile, dormit la cort, mancarea fara pretentii (supermercato si restaurant din cand in cand). Daca vrea sa vina si altcineva , e bine venit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Cand ai programata Toscana si ce puncte de interes ai de vazut in zona? Si eu sunt in concediu in primele doua saptamani din iulie si nu plec nicaieri, doar la plaja... Poate ne vedem la o tura si o bere...

 

Pe curand

 

Putina miscare pe aici in ultima vreme ... ne-am mutat cu totii pe Facebook.

 

Eu in luna iulie plec in vacanta pe doua roti, am de gand sa fac Italia de la nord la sud, coborand pe coasta de vest si urcand pe partea cealalta, Nu o sa urmaresc coasta neaparat, o sa fac incursiuni si in teritoriu, ca sa vizitez puncte de interes. Am la dispozitie in jur de 16-17 zile, dormit la cort, mancarea fara pretentii (supermercato si restaurant din cand in cand). Daca vrea sa vina si altcineva , e bine venit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Cand ai programata Toscana si ce puncte de interes ai de vazut in zona? Si eu sunt in concediu in primele doua saptamani din iulie si nu plec nicaieri, doar la plaja... Poate ne vedem la o tura si o bere...

 

Pe curand

 

 

In Toscana deocamdata doar Isola di Elba, nu imi fac planuri mari, pe masura ce cobor, vad ce si cum ... am un ghid al motociclistului pe regiuni si o sa ma uit pe ala zi dupa zi. Concediu am din 15 pana in 30 iulie, deci ajung undeva prin 17-18 iulie pe acolo. Tu in ce zona stai ? Sa imi lasi in privat eventual nr de tel si te contactez eu :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Salutare oameni buni..sunt Mihai din Verona...am inceput sa citesc siteul asta dupa ce, cu ocazia asa-zisei crize de 40 de ani, mi-am luat permisul pe moto si evident moto...GSF 650 S

Am vazut ca lumea s-a mutat pe FB, asa ca am facut si eu o cerere, sa vedem daca mi se va aproba--- :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare oameni buni..sunt Mihai din Verona...am inceput sa citesc siteul asta dupa ce, cu ocazia asa-zisei crize de 40 de ani, mi-am luat permisul pe moto si evident moto...GSF 650 S

Am vazut ca lumea s-a mutat pe FB, asa ca am facut si eu o cerere, sa vedem daca mi se va aproba--- :tempted:

 

Ah, esti si tu un bandit mai mic :D . Cred ca ai intrat deja pe grup, cam toti ne organizam acolo cu iesiri si alte chestii legate de motociclism si nu numai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...