Jump to content
Sign in to follow this  
Radu46

Ce intruniri si petreceri moto bagati anu asta?

Recommended Posts

te bagi si tu la cautat radule ? Eu cred ca ma duc pe jos pana la predeal ca poate pica ceva.. o bara de dacie.. ceva! :crack:

Nu ma bag va las pe voi "under cover". La multi ani apropo. :D

daniel.despre cine vb tipu asta ? noi chiar suntem niste valori.nu?ne respectam.

Ar trebui sa te respecti mult mai mult decat crezi ca sa ajungi sa fi respectat si de altii :-L Dar noi ca niste prieteni adevarati asteptam ziua maturizarii tale :ok:

FREE BIKERS WEEK 2011 -- editia a 4-a --

Zicea cineva pe topicul national :

Dietatietorul intalnirilor...

/index.php?/topic/664728-free-bikers-week-4-12-14-aug2011/page__st__20

:banana:

A.M.R. 9 zile

:cheers:

Hai baietii... se baga cineva la Hunedoara?

Cica suntem 3 pana acum, eu, surubel, Robert, posibil si Victor.

mergem la intrunire si de acolo mergem in sus in colo... ocolim putin , cam o zi si dupa aia venim acasa.

Intrare nu platim ca avem peste 450 km distanta, mancam fasole cu ciolan gratis...

Daca nu acum atunci cand?

Buzau - Nandru Hunedoara = 438 km

Dar daca-i fasole moka merg si eu!!!

Buzau - Nandru Hunedoara = 438 km

Dar daca-i fasole moka merg si eu!!!

te cinstesc eu numa sa mergi!!!

te cinstesc eu numa sa mergi!!!

Ce dai ???? Eu merg doar daca-i ceva moka!!! :cheers:

Ce dai ???? Eu merg doar daca-i ceva moka!!! :cheers:

pai este o ulcica de fasole gratis din partea organizarii, adica ceva de bagat la mat, este de apreciat ca organizarea nu este zgarcita si da ceva in 30 de lei biletul, eu ma duc special pentru fasole ca sunt fomist si ma face o fasole, si ei arata ca nu-i fac o fasole. :bounce:

pai este o ulcica de fasole gratis din partea organizarii, adica ceva de bagat la mat, este de apreciat ca organizarea nu este zgarcita si da ceva in 30 de lei biletul, eu ma duc special pentru fasole ca sunt fomist si ma face o fasole, si ei arata ca nu-i fac o fasole. :bounce:

SSSSUUUUPPPPEEEEEERRRTTTAAARREEEE :banana: MERG SI EU CU TINE!!!CINE MAI MERGE???

dementul de Surubel inca este pe drum... a plecat de la Hunedoara spre Borsa, a stat acolo, ieri a coborat spre Targul Mures, si azi vine acasa, pana aseara facuse 1800 km cu toate abaterile de la drum, cascade , baraje, saline.

Pozele mele sunt in aparatul lui si nu mai am rabdare. :burnout: apropo... asta a facut in 5 zile cat altii in 3 ani, se stiu ei :crack:

vroiam sa mai intreb cine se baga la Iasi ? Eu nu am cum sa ma duc ca am 700 de nunti toamna asta, cred ca se duce Radu ca este drum drept si nu este periculos decat pentru siliconul imbibat in cauciucuri, te duci ma Radule :disappointed: ? ca vine si Surubel SI PUTETRI SA STATI AMANDOI IN CORT. :crack: :crack: . Poate gasiti ceva pe jos, o muzicuta.. ceva

Edited by aladin1

dementul de Surubel inca este pe drum... a plecat de la Hunedoara spre Borsa, a stat acolo, ieri a coborat spre Targul Mures, si azi vine acasa, pana aseara facuse 1800 km cu toate abaterile de la drum, cascade , baraje, saline.

Pozele mele sunt in aparatul lui si nu mai am rabdare. :burnout: apropo... asta a facut in 5 zile cat altii in 3 ani, se stiu ei :crack:

vroiam sa mai intreb cine se baga la Iasi ? Eu nu am cum sa ma duc ca am 700 de nunti toamna asta, cred ca se duce Radu ca este drum drept si nu este periculos decat pentru siliconul imbibat in cauciucuri, te duci ma Radule :disappointed: ? ca vine si Surubel SI PUTETRI SA STATI AMANDOI IN CORT. :crack: :crack: . Poate gasiti ceva pe jos, o muzicuta.. ceva

Mai bine ai incepe tu sa cauti pe jos ca iti mai trebuie vreo 50 de ani sa ajungi la nivelul meu. SCZ hai ca am exagerat vreo 25.

Cat despre intruniri ma duc la alea la care nu va gasesc pe voi.

intrebare intrebatoare?

vine cineva la intrunirea de la Zalau?

:scratch:

Mai bine ai incepe tu sa cauti pe jos ca iti mai trebuie vreo 50 de ani sa ajungi la nivelul meu. SCZ hai ca am exagerat vreo 25.

Cat despre intruniri ma duc la alea la care nu va gasesc pe voi.

te referi la nivelul de cautat pe jos? Citeste ce ai scris, te referi la cautat pe jos. :crack:

cat despre rautate TA.. nascuta din faptul ca esti putin diferit de noi, ce sa spun... eu te iubesc asa.

de azi fac poze la tot ce gasesc pe jos ...'bun de ceva' si le postez. :crack:

Va asteptam la cea de-a cincea editie a festivalului FREE BIKERS WEEK !!!

post-59932-0-95732500-1341240027_thumb.jpg

PREZENT !!!!

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

Asfalt uscat!!! :)

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Vezi ca ai topic dedicat pentru reclama,nu este nevoie sa poluezi toata regionala !

Hai baieti unde mai merem anul asta? Mai exista cineva care citeste pe aici sau a disparut chiar toata lumea?

Cred ca esti singurul care mai citeste, acum sunt si eu, unde naiba sa mai mergem, la o tura cu bicicleta. Eu vreau sa merg la Moscova

la Maks (salon aviatie), dar nu cu motorul, cred ca as veni fara el.

Hai noroc tuturor buzoienilor! Desi ar fi o urare in van pentru multi.

Anul trecut eram "asigurat" la voi in Buzau , 3-5aug , aveam si rezervare platita la o vila in apropiere , dar pe 21 iulie , cu cateva zile inainte de festival am avut accidentul moto si . . . . . . .

Poate anul asta "imi iese" varianta Buzau .

Anu asta incerc sa ajung la cat mai multe intruniri. Dane ia zi ce trasee facem?

Eu imi propun doua traseie lungi anul asta, aprox 1500 km bucata.

Ctrad imi pare rau pentru accident este bine ca s-a trecut peste.

Cat despre anul asta mai bine sa nu-ti faci iluzii, din cate am inteles si eu de prin oras nu se mai tine nimic anul asta.. sper sa ma insel dar poate ne lamureste userul Bfour sau Rudi ei fiind presedinti de Club Moto, si ne spun ca trista vesta este falsa, trista pentru tine ca pe mine nu ma intereseaza evenimentul.

Aladine - nu m-am documentat inca despre "intrunirea Buzau" , dar de ce nu te intereseaza ? Nu este organizat frumos ?

Anul trecut vroiam sa ajung la voi , ptr. ca era ceva mai aproape si in timpul sezonului estival sunt cam prins cu alergatura .

P.S. : nu este un capat de tara nici ptr mine daca nu se mai tine evenimentul , doar mai sunt si altele in tara .

Numai bine !

Edited by ctrad

http://ucmr-romania.blogspot.ro/

Uniunea Cluburilor de Motociclism din România

CALENDAR INTRUNIRI MOTO 2013

24-26 mai – Camping Gilău Cluj (Transilvania Bikers)

6-8 iunie – Bacău (Moldavia Bikers)

14-16 iunie – Reşiţa, Arşiţa Neagră (Trust M.C.)

14-16 iunie – Baraolt

14-16 iunie – Constanţa (Seawolves)

21-23 iunie – Timişoara (Road Patrol)

21-23 iunie – Braşov (Bull Bikers)

28-30 iunie – Hunedoara (Dark Ravens)

5-7 iulie – Târgu Secuiesc (Free Frogs Riders)

19-21 iulie – Gheorgheni (Blues Riders)

19-21 iulie – Pecica Arad (West Motoreador)

2-4 august – East European Motor Show Poiana Braşov (ACEEA)

2-4 august – Buzău (Seawolves)

9-11 august – Sibiu (H.O.G. Bucureşti)

30-1 septembrie – Zalău Şimleu (M.M.C.)

Pentru solicitari adaugare alte intruniri la acest calendar luati legatura cu Radu Zarnescu la raduzarnescu@rocketmail.com

/index.php?/topic/687701-ucmr/

Locatia este aceeasi de anul trecut iar data este mai sus in calendar !!!