Jump to content

racing-underground.com

zaelu
 Share

Recommended Posts

Open Sign-Up's

Open sign-up's available for the next 7 hours, spread the word....!! (04:00 PM)

https://www.racing-underground.com/

There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website was not issued by a trusted certificate authority.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

da fratele nostru... pentru oamenii care se opresc la acel mesaj si se intorc.... intotdeauna exista drumul.... spre inapoi. :)

O sa afli la un moment dat ce inseamna HTTPS...

iarta-ma guru master of www. si totusi ...care e treaba cu site-u asta?

iarta-ma guru master of www. si totusi ...care e treaba cu site-u asta?

e un site d-ala de o sa te intereseze cand o sa te faci mare si o sa alergi la curse nu pe pod la ciurel.

M-ai pus de mi-am facut cont :) Pana la urma sa inteleg ca e un site pe care gasesc sa descarc competitii din lumea sporturilor cu motor. Mda... Cred ca o sa imi placa :D

da... este tracker specializat numa pe auto-moto. evident... cine stie cite ceva... e interesat... cine nu... nu. Cum zicea cineva azi... uneori ii arati unuia luna si el vede mina care arata luna. :)

E bun trackeru'.. mereu cautam pe alte trackere "normale" (filelist) cate o cursa de motogp, formula 1, cand nu reuseam sa le vad la tv, si binenteles ca nu gaseam decat foarte rar. Acum o sa am de unde descarca cursele. O intrebare: e tot la fel ca si pe Filelist, adica se tine cont de ratie? Exista un anumit timp in care sa fie tinut torrentul la seed? Nu am apucat sa citesc regulile si de aceea intreb.

e de bun simt sa tii la seed cat mai mult. inainte se tinea cont, acum nu se mai tine, spera ca oamenii sa dea mai departe de buna voie. daca esti pe plus, odata ce donezi iti dau o invitatie, doua, trei..., daca esti pe minus si donezi iti dau niste giga ca sa mai scada diferenta...

(bine, nu ca ar dona cineva dar ca idee...)

e de bun simt sa tii la seed cat mai mult. inainte se tinea cont, acum nu se mai tine, spera ca oamenii sa dea mai departe de buna voie. daca esti pe plus, odata ce donezi iti dau o invitatie, doua, trei..., daca esti pe minus si donezi iti dau niste giga ca sa mai scada diferenta...

(bine, nu ca ar dona cineva dar ca idee...)

Multumesc pentru raspunsuri! De tinut nu-i problema ca o sa le tin destul de mult... asa am reusit sa fac pe filelist ratie 10 :)

"Due to overwhelming success, open sign-up's have been closed earlier..." . Deci, inscrierile s-au inchis mai devreme decat trebuia, fiindca au fost prea multi cei care si-au facut cont. Multumesc Zaelu pentru pont! :) asta ca sa rimeze :D

Edited by bogdan_gba

Io am un invite disponibil...

dar nu il dau pe criteriul primu sosit primu servit... daca vreo cunostinta de a mea de pe aci se trezeste si scrie aci in urmatoarele zile ca vrea... are priorite. No offence.

Oh... si e gratis... sa nu avem discutii aiurea.

• 4 months later...