Sari la conținut

MOTOCICLISM.MD - Comunitatea Motociclistilor din Republica Moldova


Simp1e
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Privet lume, cu mine sigur o sa va intalniti pe la voi, in special cei din Chishinau. Casatorit cu o minunatie de femeie de la voi :P. Ca punct de intalnire si de betziveala propun sa ne vedem direct la Cricova in poarta.

acuma fac si eu cont la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

logo.png

Va prezint forumul comunitatii motociclistilor din Republica Moldova! Daca aveti intrebari in legatura cu starea drumurilor/trasee/localitati/hotele si alte lucruri care va vor trebuie intro eventuala calatorie peste Prut va invit pe http://motociclism.md/ sa luati parte la Comunitate care are abia 3 luni. Motociclismul la noi nu e la fel de dezvoltat ca la voi dar sper sa aveti rabdare. Cu drag cei de peste Prut...

 

http://motociclism.md/

 

 

va invitam la moi pe 24-26 iunie la iasi la deschidera clubului

 

 

Comfirmari si mesaje la motorsteam@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac si eu cont , ma leaga multe (o nevasta) lucruri de R. MD , recent am fost si o sa mai merg , multa bft.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am vrut sa bag ochiul pe site dar e :disappointed:

 

Return to index page

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

Too many connections [1040]

 

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Moto Sapiens Dr Tr Severin va invita la

post-62790-0-39723000-1305125932_thumb.jpg

 

mai multe detalii /index.php?/topic/661045-intrunire-moto-sapiens-dr-tr-severin/

dragi prieteni motorizati! :kiss:

incepand de vineri 22 iulie si pana pe 24 va asteptam in Iasi la ... MOTORFEST!!! deschidem aici primul circuit moto, ocazie cu care facem o mare petrecere!!! in acest an ii avem alaturi de noi pe cei de la DUCATI si multe alte surprize!!! :rock: :banana:

programul, stiri si informatii sunt actualizate zilnic pe pagina evenimentului http://www.motorfest.ro/ si pe pagina noastra de pe facebook

va asteptam sa ne distram impreuna!!!!!!!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

logo.png

Va prezint forumul comunitatii motociclistilor din Republica Moldova! Daca aveti intrebari in legatura cu starea drumurilor/trasee/localitati/hotele si alte lucruri care va vor trebuie intro eventuala calatorie peste Prut va invit pe http://motociclism.md/ sa luati parte la Comunitate care are abia 3 luni. Motociclismul la noi nu e la fel de dezvoltat ca la voi dar sper sa aveti rabdare. Cu drag cei de peste Prut...

 

http://motociclism.md/

Salut! Suntem un grup de prieteni care la sfarsitul lui mai vrem sa facem o excursie la Odesa. Am inteles ca o mica parte a traseului trece si prin Moldova. Care este starea drumului in zona si cam cat se pierde cu formalitatile vamale? Este ceva care nu avem voie in bagaje? Multumesc pt raspuns in avans si va doresc si voua un sezon perfect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Suntem un grup de prieteni care la sfarsitul lui mai vrem sa facem o excursie la Odesa. Am inteles ca o mica parte a traseului trece si prin Moldova. Care este starea drumului in zona si cam cat se pierde cu formalitatile vamale? Este ceva care nu avem voie in bagaje? Multumesc pt raspuns in avans si va doresc si voua un sezon perfect !

 

:)

Mai, BogdanE, dar tu chair vrei sa strici orice supriza. ce drum mai e ala fara " condimente":)

 

Eu iau de obicei bazooka, 3 grenade defensinve si machine-gun ul , sa fie daca e nevoie.

 

Sincer mi e mai " teama" de Ukraina ca la vama la ei e mai cu "nevorbitori " de romana . La Md e parfum.

 

De femeie :)

 

mai bine planificam un Chisinau mai pe la vara impreuna cu cei de pe .md.

 

numai de bine sa fie

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...