Sari la conținut

A aparut Motociclismo 42


kriminal
 Share

Postări Recomandate

După o iarnă (prea) îndelungată, iată și primul număr al revistei Motociclismo din 2011.

Am stat de vorbă cu Mani Gyenes, românul care a câștigat Dakar-ul 2011 la clasa Maraton (locul 18 la general).

Avem vești și despre alți piloți autohtoni care vor participa în competiții internaționale anul acesta (Robi Mureșan, Cătălin Cazacu, Mircea și Bogdan Vrăjitoru, Sorina Sandu, Ionuț Mistode).

Plus teste, interviuri, povestiri din călătorii și multe altele.

Din 16 februarie în punctele de difuzare a presei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare! Mani Gyenes pe coperta - asa cum este si normal. Test cu Zx 10 R in nocturna - minunat. Mie imi place foarte mult declaratia lui Yoshihiro Masuda referitor la abs-ul celor de la BMW. Sper sa ia italienii Aprilia Tuono V4 R la test si micul Duke de 125. Sunt curios ce au de spus despre aceste noi modele de moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Fascinant acest exemplar al revistei,mai ales dupa o lunga perioada de asteptare.

Eu va sustin in continuare si doresc sa va MULTUMESC pe aceasta cale ptr publicarea anuntului meu la rubrica "VANZARI",deoarece s-a vandut motocicleta in baza lui.

Alex

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...