Jump to content
Sign in to follow this  
MOD

Intrunirea traditionala Transilvania Bikers 1990

Recommended Posts

.

Edited by florynn

da, sa-l trag pe nas :))

degresat de 1.5 cel mai slab. singura rugaminte este sa fie tinut la rece. cald nu pot sa-l beau :D

cat mai rece!!! :)) eventual cu cuburi de lapte inghetat in el

da da da sti vorba aia veche ,,no ashe no ca apoi numa lapte bei ,,

on topic , se pare ca anul acesta vemea va fi super ok , bafta TRB in randuirea evenimentului, sa fie cat mai multi participanti

Edited by vlady_80

cine este interesat de CAZARE , CAMPING ELDORADO tel: 0264371688 situat la intratrea in camping, la 200 m spre Gilau la pompa de benzina tel: 0744636513, la 700 m spre Gilau , Vila Cionca tel:0744643389 - 0264371288, la 1,5 kmm spre Oradea , Terasa CAPUS tel : 0744854301 ,

Edited by irol

pana la urma in ce data este intrunirea?

va asteptam la A-16-A editie in peioada 31 MAI 1-2 IUNIE

post-30635-0-14215000-1368601365_thumb.jpg

mersi

Doar vremea mai trebuie sa tina cu noi, si ne vedem la Gilau in 31 mai!!!!

Succes TRB!!!!!

intrare pt o zii o sa fie? sau pt vizitatori?

Nu va fi intrare pe o zi. 35 de lei e o suma decenta pentru intrunire.

si daca vreau sa vin sa manc un mic si dau dau o geana la motoare tot 35 lei? cam scump privitu' si micu :)

Nu va fi intrare pe o zi. 35 de lei e o suma decenta pentru intrunire.

As veni cu prietena sa vizitez, care nu dureaza mai mult de 2 ore care ar costa 70 de lei, + 5-6 mici si 1-2 beri, daca tragem linie sare de 100 ronisori si am fost doar pana in Gilau.

Ca urmare daca nu este intrare de o zi prefer sa alimentez si sa invart roata cca 300 km, oricum doresc bafta si distractie placuta tuturor!

As veni cu prietena sa vizitez, care nu dureaza mai mult de 2 ore care ar costa 70 de lei, + 5-6 mici si 1-2 beri, daca tragem linie sare de 100 ronisori si am fost doar pana in Gilau.

Ca urmare daca nu este intrare de o zi prefer sa alimentez si sa invart roata cca 300 km, oricum doresc bafta si distractie placuta tuturor!

:agree:

Nu se mai fac tziganii cu intrari de o zi sau de 2 ore pentru ciurigai care intra si uita sa iasa. De altfel se pot gasi mici si bere la Kaufland in parcare, iar pentru cei care vor sa priveasca vor aparea filmulete pe youtube ca sa vedeti ce ati pierdut. Sa nu ma intelegeti gresit (precizez asta pentru ca pe aici un simplu "da" este inteles in enspe mii de feluri), n-am zis ca nu-mi pasa de cei care nu au cum sa vina sa stea tot weekend-ul, dar majoritatea organizatorilor de intruniri au renuntat la intrarile de o zi, si asa facem si noi.

Kinga, TRB.

PS: mai sunt 4 zile : > hai soare hai!

Nu se mai fac tziganii cu intrari de o zi sau de 2 ore pentru ciurigai care intra si uita sa iasa. De altfel se pot gasi mici si bere la Kaufland in parcare, iar pentru cei care vor sa priveasca vor aparea filmulete pe youtube ca sa vedeti ce ati pierdut. Sa nu ma intelegeti gresit (precizez asta pentru ca pe aici un simplu "da" este inteles in enspe mii de feluri), n-am zis ca nu-mi pasa de cei care nu au cum sa vina sa stea tot weekend-ul, dar majoritatea organizatorilor de intruniri au renuntat la intrarile de o zi, si asa facem si noi.

Kinga, TRB.

:agree:

Kinga, TRB.

daca platesti o taxa de intrare de 15 lei / zi, care e problema? e chiar asa de mare deranjul? s-a pus o intrebare, s-a raspuns, s-a comentat, cred ca destul de decent, asa ca atentie la limbaj.

PS: veste proasta, nu o sa fie soare

Kinga, am uitat sa te intreb, de ce te bagi in treburi de oameni mari? TRB e un MC de baieti nu de fete asa ca de ce te semnezi TRB?

Pff.. acu cativa ani am fost si eu la intrunire doar in vizita ca nu am putut sta tot weekendu, deci si eu am fost ciurigau fara sa stiu.. Acuma eu ce fac, mai pot sa vin pe vineri la intrunire daca am cazier? Care e pozitia oficiala a organizatorilor in ceea ce priveste ciurigaii? :D

Kinga, am uitat sa te intreb, de ce te bagi in treburi de oameni mari? TRB e un MC de baieti nu de fete asa ca de ce te semnezi TRB?

Domnul Dromamobilu va rog sa va obisnuiti cu aceasta semnatura, deoarece de cand m-am nascut sunt membrul acestui Club, datorita tatalui meu Ocsi Kabdebo. Putem continua cu discutii la o bere la intrunire, daca imi permiteti. Si ciurigau nu-i un cuvant urat!

Domnul Dromamobilu va rog sa va obisnuiti cu aceasta semnatura, deoarece de cand m-am nascut sunt membrul acestui Club, datorita tatalui meu Ocsi Kabdebo. Putem continua cu discutii la o bere la intrunire, daca imi permiteti. Si ciurigau nu-i un cuvant urat!

Ciurigau=minciunele!Ce bune sunt minciunelele! :peace: