Sari la conținut

Atelier Strung ?


alexxx
 Share

Postări Recomandate

Am gasit in Pagini Aurii doua firme... dar nu garantez nimic :peace:

 

G.E.P. S.R.L. Constructii si confectii metalice: hale, ferestre, usi, grilaje, porti, garduri, rafturi, garaje Strungarie B-dul Iuliu Maniu 170A Tel.: 0722-777 004, 0723-604 198 ? 0723-278 703, Tel./Fax: 021-317 2455

 

STEN BACK COMEXIM ?toata gama de prelucrari mecanice auto ?rectificat arbori cotiti ?reconditionat chiuloase ?bucsat, alezat bloc motor ?sudura argon?toata gama de piese auto Str. Biharia 67-77 (in incinta fostei fabrici METAV Pavilion L) Dir. Exec. Stanila Florin - 0744-300 564 Sef Atelier Herea Claudiu - 0744-652 614 STRUNGARIE AUTO BANEASA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

am fost eu la "stem back conexim", strungaria arata super dotata, sper sa lucreze si bine, dar m-i se pare foarte scump.... 150ron alezat 1cilindru, 20ron, o piesa banala de 5cm cu 3dimensiuni....si dureaza cam o saptamana.... sper sa se merita banii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, care stiti un strung/atelier/strungar in Bucuresti care sa faca o tija simpla de pe o zi pe alta [eventual] ? Multam !

pe soseaua Andronache e un atelier de strungarie unde reconditioneaza planetare(un gard metalic galben pe stanga cum te duci). in principiu fac orice piesa(sa nu fie f. fina), nu sunt scumpi si le fac pe loc daca nu sunt aglomerati sau maxim de pe o zi pe alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 4 years later...

Salut, care stiti un strung/atelier/strungar in Bucuresti care sa faca o tija simpla de pe o zi pe alta [eventual] ? Multam !

 

Salut,

 

Vezi pe Soseaua Berceni, este un atelier unde au baietii strunguri, freze, morteze etc... sunt super de treaba m-au ajutat la multe chestii. Pe langa asta oamenii vand si furtun hidraulic si industrial, sertizeaza pe loc furtunurile hidraulice. Recomand!!!! De fiecare data cand am nevoie de ceva il sun pe baiatul de acolo, Andrei - 0756.024.454.

 

Multa bafta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...