Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dar de ce va grabiti in sezon? chiar vreti sa participati la campionatul LOL? esti annie chiar asa bun? incearca si altii. annie e cam squishy si nu tot timpul iese chestia cu ursuletul. ai nevoide de support foarte bun sa poti face ceva cu roscata mica.

 

intr-un weekend cu ploaie adun 2k fara probleme in normal games.

 

nu imi plac ranked-urile. o gramada de caractere banuite si team mates la fel de retardati ca in meciuri normale. so what's the point? ca imi arata la profil ratingul? boring. la campionate oricum nu ajungem fara echipe serioase.

 

am un runebook full t3 pt caster si unu pt dps. acum astept doar sa se faca un mastery book secundar.

 

voi de ce jucati ranked? jucati pe EU sau US?

 

imi place annie atat ca stil cat si cum arata... it's the most precious thing ever...

cat despre alte caractere - o sa le iau dupa ce umplu cartea cu rune T3, momentan mai am cateva sloturi libere. si o sa iau tot casteri, poate si cativa ranged.

da, sunt squishy...that's how i like em ;) mici si rai.

urmatorul meu caracter probabil ca o sa fie veigar. dup'aia mai vedem

 

daca vreti sa jucam in echipa dati-mi ad, am acelasi ID ca aici : vladase

joc pe EU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

Aveti idee cum pot activa Starcraf 2 sau ceva crack!

 

Au aparut deja pe net numeroase crack-uri, insa nu poti folosi jocul la potentialul maxim si nu poti intra decat in campania single player. La fel nu se poate salva si pentru a continua misiunea trebuie sa folosesti fisierele de save din directorul special creat in My Documents.

 

Stiu ca nu o duce nimeni bine cu euroii insa consider ca Starcraft 2 merita cumparat, in special pentru multiplayer (cine are timp desigur). Pretul ar fi undeva la 230 RON cu TVA (nu fac reclama, magazine sunt destule).

 

PS. eu unul astept sa apara toate 3 episoadele si apoi o sa cumpar pachetul integral

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare

 

 

Dupa cum stiti (care stiti) am serverele alea de cs, vroiam sa va intreb, JUCATI UN JOC PENTRU CARE AR MERITA SA FAC UN SERVER ?

 

As mai deschide de diferite jocuri, dar nu stiu de ce, sincer cs-ul e singurul joc care-l joc..

Editat de IceCube
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

 

Dupa cum stiti (care stiti) am serverele alea de cs, vroiam sa va intreb, JUCATI UN JOC PENTRU CARE AR MERITA SA FAC UN SERVER ?

 

As mai deschide de diferite jocuri, dar nu stiu de ce, sincer cs-ul e singurul joc care-l joc..

 

Battlefield 2; Crysis; Quake Wars: Enemy Territory sau Unreal Tournament 3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

 

Dupa cum stiti (care stiti) am serverele alea de cs, vroiam sa va intreb, JUCATI UN JOC PENTRU CARE AR MERITA SA FAC UN SERVER ?

 

As mai deschide de diferite jocuri, dar nu stiu de ce, sincer cs-ul e singurul joc care-l joc..

Call of Duty 4 .. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vietcong! Am fost candva campion absolut pe toate serverele. Chiar am fost acuzat de invidiosi ca as trisa. Pe sniperi ii omoram numai la cutit, umilinta :laugh: . Acum trebuie sa-mi schimb calculatorul ca sa pot juca Mafia 2.

post-57053-1283024614_thumb.jpg

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Starcraft 2. L-am jucat la munca. Fain, dar ceva cam lent ca actiune in campanie.

 

Acu il iau si acasa. 74%. :laugh:

 

joaca-l pe net amice daca vrei NEBUNIE. este genial jocul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum stiti (care stiti) am serverele alea de cs, vroiam sa va intreb, JUCATI UN JOC PENTRU CARE AR MERITA SA FAC UN SERVER ?

 

Oare ati jucat si FREELANCER?

 

Inca mai ruleaza Hamburg City FL Server! Excelent joc, multiplayer fenomenal.. strategie de echipa net superioara CS (asta pentru cei ce apreciaza space sim-urile) si nu s-a lansat inca un joc sa il depaseasca.

 

 

Astept Jumpgate Evolution!

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare ati jucat si FREELANCER?

 

Inca mai ruleaza Hamburg City FL Server! Excelent joc, multiplayer fenomenal.. strategie de echipa net superioara CS (asta pentru cei ce apreciaza space sim-urile) si nu s-a lansat inca un joc sa il depaseasca.

 

 

Astept Jumpgate Evolution!

 

te referi la http://www.microsoft.com/games/freelancer/ ?

ca eu l-am terminat acum multzi multzi ani si chiar asteptam o continuare, sau macar un alt joc de genul, pentru ca a fost minunat. la fel ca descent : freespace.

nici nu stiam ca are multiplayer, of ce-am ratat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te referi la http://www.microsoft.com/games/freelancer/ ?

ca eu l-am terminat acum multzi multzi ani si chiar asteptam o continuare, sau macar un alt joc de genul, pentru ca a fost minunat. la fel ca descent : freespace.

nici nu stiam ca are multiplayer, of ce-am ratat

 

Din pacate ai ratat unul din cele mai captivante jocuri multiplayer..

 

Dupa cum am scris mai sus inca mai este online Hamburg City FL Server, pentru cine mai are timp, insa nu se compara cu ce a fost odata. Vechile clanuri au disparut si o data cu ele si role play-ul de exceptie al Freelancer-ului. Trebuie sa spun ca in nici un alt joc nu am descoperit asemenea oameni si nu am legat prietenii adevarate cu ceilalti colegi. Respect Sirius Liberation Fighters, un clan de exceptie pentru un joc de exceptie!

 

Daca esti curios, poti vedea un clip realizat cu ocazia a 5 ani de activitate SLF (asta in 2008) - AICI

 

PS. nu este vorba doar despre actul in sine de a te juca, ci despre o comunitate virtuala care se respecta reciproc. din pacate pe majoritatea forum-urilor de la noi nu este cazul

Editat de Vallach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am dat si eu jos freelancer, am inceput sa joc campania single Player si e interesant.

Ca sa joci multiplayer tre' sa ai original sau e OK si asa...mai fara?

 

Nu trebuie sa ai neaparat jocul original deoarece serverele active nu sunt Microsoft. Trebuie doar sa ai mod-ul pe care ruleaza serverul respectiv. Am dat mai sus un exemplu, de fapt este singurul server mai mare care inca ruleaza. Pe pagina lor gasesti tot ce trebuie ca sa te poti juca acolo.

 

Bafta!

 

Mesaj completat

am dat si eu jos freelancer, am inceput sa joc campania single Player si e interesant.

Ca sa joci multiplayer tre' sa ai original sau e OK si asa...mai fara?

 

Nu trebuie sa ai neaparat jocul original deoarece serverele active nu sunt Microsoft. Trebuie doar sa ai mod-ul pe care ruleaza serverul respectiv. Am dat mai sus un exemplu, de fapt este singurul server mai mare care inca ruleaza. Pe pagina lor gasesti tot ce trebuie ca sa te poti juca acolo.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar din mouse e destul de greu de jucat. mai bine dai 50 ron pe un joystick ca sa simti adrenalina ;)

daca itzi place genul mai incearca si

 

http://www.youtube.com/watch?v=LAGBk9C6NHY

http://en.wikipedia.org/wiki/Descent:_Free...3_The_Great_War

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Epicus
Cine joaca WoW pe Spider? Lasati numele char-ului ca sa ne vedem inside. Eu sunt Dumraz, 80 Fury Warr la Alianta. Daca aveti char la Horde nu e nici o problema, intalnirea va fi mai dulce... :) ;)

 

 

Joaca pe serverele Blizzard, cele "private" sint niste tentative nereusite, pline de bug-uri etc. Pierzi 90% din ceea ce inseamna WoW.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma joc de vreo 4 ani Guild Wars, e un MMORPG fara plata odata ce cumperi jocul original, are 3 parti si 1 expansiune. In cateva luni trebuie sa iasa Guild Wars 2 , abea astept ...

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...