Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

pai e usor sa-l termini repede, dar iti dai seama ca nu au facut toata harta, au mers doar la punctele cheie si astfel au pierdut o gramada de iteme probabil, si posibil alte side quest-uri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jocul are o grafica excelenta indiferent de setarile video... la grafica are nota 10+ din partea mea

 

eram curios cum se vede in 3d, pt ca imi e lene sa il reinstalez, unele se vad super, altele se vad naspa.. Am jucat max payne 2 si se vede super in schimb am incercat sniper elite si in momentul in care te uiti prin luneta se vede in ceata, deci nu poate fi jucat si sa intelegi ceva de el.

 

Battlefield 3: am activat 3d-ul pe placa video si cu ochelari red/cyan se vede nemaipomenit! parca ai arma in mana...ce-i drept toate astea pe o harta relativ goala...nu vreau sa ma gandesc cum merge la 64 de playeri. :scratch:

Editat de Bobo7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu acuma pun Diablo 3 cu Guest Pass, sunt curios ce stie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de vreo 2 zile m-am apucat de League of Legends,o alta idee de DOTA dar mai nou si dupa parerea mea mai fain.

 

Tare. Joci pe East sau pe West ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de vreo 2 zile m-am apucat de League of Legends,o alta idee de DOTA dar mai nou si dupa parerea mea mai fain.

 

Cred ca am un an juma` de cand i-l joc :bounce: e mai dinamic decat dota si partea cu ability power imi place pt magi si pt DPS ca au in abilitati procente din atack dmg care imbunatatesc abilitatile + summoner spells si "talente" ca la wow :bigstar:

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu il joc de verun an si ceva - aproape 2. Ajuta sa va luati casti+mic si teamspeak.

daca vreti sa facem un joc - dati-mi add.

id-ul meu pe NE e vladdobre

ps. joc apropae exclusiv DPS (mage Annie /jungler-solo top Sion AD/ assasin Akali AP - in ordinea asta)

P.s.1: daca abia v-ati apucat invatati sa jucati in primul rand support sau tank, astia's cei mai rar jucat si mereu e nevoie de ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Demult nu am mai vazut fenomen mai interesant decat DayZ mod pentru ARMA2.

Ca si idee, doar pentru modificarea asta, ARMA2 (aparut in 2010) a ajuns din nou la topul vanzarilor de STEAM si CD-keyurile de pe Amazon s-au epuizat in 2 saptamani.

Industria jocurilor are ceva de invatat de aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Frateee (oricare ar fi..), m-ati innebunit cu diablo, am om la ~60 ani in mintile lui care joaca Diablo 3 (cumparat & shit). WTF???

 

CS nimeni? NFS v.1 cu grafica slaba? Metin II??? damn :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Guild Wars 2 e gata in sfarsit, dupa 6 ani de `development`. 28.08.2012 , pentru cine a cumparat inainte (pre-purchase) 25.08.2012.

 

 

http://www.arena.net/blog/announcing-the-guild-wars-2-launch-date

 

Pana acum, cand erau intrebati cand va fi lansat jocul, cei de la A net raspundeau : `when is ready`. Acum e ready :banana:

post-57306-0-14286100-1341687027_thumb.jpg

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guild Wars 2 e gata in sfarsit, dupa 6 ani de `development`. 28.08.2012 , pentru cine a cumparat inainte (pre-purchase) 25.08.2012.

 

 

http://www.arena.net/blog/announcing-the-guild-wars-2-launch-date

 

Pana acum, cand erau intrebati cand va fi lansat jocul, cei de la A net raspundeau : `when is ready`. Acum e ready :banana:

post-57306-0-14286100-1341687027_thumb.jpg

Arata foarte bine..poate o sa iau o pauza de WOW si o sa-l incerc.

post-57230-0-78552000-1341698976_thumb.jpg

Editat de rob_debruce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata foarte bine..poate o sa iau o pauza de WOW si o sa-l incerc.

 

Joc Guild Wars de 6 ani si nu m-a dezamagit niciodata. Am ajuns la 50/50 achievments in Hall of Monuments si m-am oprit din jucat acum un an, practic nu mai aveam nimic de facut :) .

In ceea ce priveste GW2, a fost anuntat cam acum 5 ani, dar a fost in development mai mult decat se astepta. Acum in sfarsit e gata, am participat deja la 2 beta week ends si 2 stress tests, arata foarte bine grafic. Cauta pe youtube filmulete legate de GW2, gameplay, trailers, etc. e plin. Apropo, la A Net lucreaza Dan Dociu care e chief art director si la GW2 (mandria mea :D ).

 

http://www.tinfoilgames.com/

 

Si ... jocul e gratis (no monthly fee) ... odata ce ai l-ai cumparat (aprox 60 de E), si poti sa joci cat ai chef. Exista un in-game shop, dar e plin de fashion si chestii care nu influenteaza decat in mica masura jocul. Si GW1 a avut in-game shop si l-am folosit numai o data, in rest am jucat GW cu satisfactie 100%. See ya :ok: .

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept cu nerabdare sa apara DOTA 2 valabil pentru toata lumea, pentru ca eu nu l-am primit, n-am facut survey-ul la timp. Daca are cineva un invite (gift) as fi supermegaultragiga-recunoscator. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care joaca Diablo3.ati reusit careva sa va recuperati investitia?

sau doar in state sunt oamenii destul de ..... cat sa cumpere pixeli pe bani reali? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Bus Simulator 2012 ..si normal Bus and Cable Car simulator. Ce sa-i fac..imi plac enorm troleibuzele si autobuzele articulate :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

HoN e free to play 100%, accesul este liber pentru toti eroii si toate modurile de joc.

Editat de mexykanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...