Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

@iFeel Tourist Trophy

 

@Tomyris din ce inteleg bug-ul se intampla daca te duci inaintea coechipierilor....incerca sa-i lasi pe ei primi? :P

Editat de DaggT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@iFeel Tourist Trophy

 

@Tomyris din ce inteleg bug-ul se intampla daca te duci inaintea coechipierilor....incerca sa-i lasi pe ei primi? :P

Stiu de acel joc,dar nu am playstation.Am xbox...si n-am cum sa il joc.

Ziceam daca exista ceva in genul jocului ala dar ceva actual.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eee....iti zic eu ce bug e. Dupa faza cu podul cand in mod inexplicabil n-ai murit, ajungi in niste sewers. Te conversezi un pic cu colegii retarzi pe care ii lasi sa urce pe o scara si la urma, cand sa o faci si tu, oops, cazi in ceva apa/lichid.Si nu mai pot iesi de-acolo, probabil din rahat la propriu. Nu rade nimeni pana la noi ordine.

 

 

 

cred ca mie mi-a dat crash to desktop singura oara acolo. dar nu imi aduc aminte exact faza... stiu ca ramai blocat pe un pod si vine barja si face totul praf dar scapi si apoi negru se bucura tare ca intra in canal ca era frig... apoi... cred ca bausem mult :D. Mai e o scara imbecila in Flooded Map cum ii zice... urci pina in capat si acolo ramine blocat in animatia de trecut pirleazu scarii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai linistit ca nu sint departe... noroc ca nu sint bogat :D



Da... am si A10C... doar ca inca nu sint "fully trained"... adica nu am "reflexe" cu HOTAS commands de la el.... e mult mai complicat si ca sa faci ceva calumea iti trebe mult antrenament. Dar cu A1-A care e simplificat putin la avionica e destul de fun:

 



sau

 

 

:D



====

====

====

 

Doi nubi si un levolushan

 

http://www.twitch.tv/zaelu/c/3307784

 

:lool:



asa trebuia sa arate

 

http://www.twitch.tv/zaelu/c/3307821

 

 

(da... sint cam hahait si io)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io sper ca nu...

ce om....nu era camarad de-al vostru? :D

 

La BF sint muci cu aviatia... cu cariciopterele mai e cum mai e desi nici acolo nu stralucesc dar la faitare... catastrofinstein.

eee, lasa, macar te joci, altii nici atat.....which reminds me, i hate you, i hate you all.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zaelu ti-am dat add aseara la BF4 ;)

am jucat putin, a mers fara probleme. e interesant, mai diferit, in cateva zile o sa ma obisnuiesc cu el :)

care mai jucati lasati p'aici nicku (eu DaggTXS)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut... din pacate eu joc exclusiv HC Mode. Cum am mai zis, nu din elitism ci pur si simplu imi vine sa vomit si ma iau nervii de la catralioanele de iconele iconuse bling bling din modul normal. In hc e putin cam extrem ca au scos complet harta mica si mai ales busola. Dar macar...



e bine, inca nu i-am trimis scrisoarea mosului, tre sa fac un update

 

Iti iei DCS si HOTAS? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nimeni nu are orizonturi limitate... cel putin in declaratii. uite, de exemplu eu... :P

 

eu la anu vreau sa imi iau ca "jucarioara" Oculus dRift" care ar trebui sa fie bun si la Airsims si la Autosims dar si la MMO gen ESO. Poate chiar BF.

 

chiar... ia sa caut daca a bagat careva vreun test.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ete ca mierjiiiii

 

 

si mai mult... cica in consola ar avea parametru dedicat pentru activat headtrackingul... in MyDocuments/Battlefield 4/Settings/PROFSAVE_profile are GstInput.HeadtrackingEnabled 0 (conform astuia: http://www.roadtovr.com/battlefield-4-cod-ghosts-coming-soon-vorpx-video-preview/ ). Wow!!! Abia asteptez sa ajung acasa sa vaz daca merge Fritracku in el... ca la avioane asta e marele meu minus... nu pot sa controlez avionu cu mouseul in timp ce ma uit in jur.



aia nu era legata de ceva simulator de sex sau le confund eu?

 

eso, eso, eso....sper ca nu anime-ul

 

 

Hehe... numa' la... Asa si Joy-Stick... tot acolo indica... mai ales daca stai in Cock-pit. Oculus Rift e saracia aia de VR care imho la anu o sa fie ca I Pod-ul... game changer. Da... e si sim de sex... which is great... one less problem to worry about .

 

ESO... Elder Scrolls Online... doh... si da... cu moduri Skyrim parca putea avea si ceva anime... dar io prefer "realistic" :P .

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaah...scrollsu....parca sunt de o vesnicie in beta. Bine, decat sa il scoata cu probleme, gen bf....sa mai stea un an, am ce sa ma joc.

 

Da... e si sim de sex... which is great... one less problem to worry about .

man, enjoy yourself, dar vezi sa nu ne dai si noua share la filmulete, cu ceva training :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...