Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut , stie cineva cum pot sa accesez modul online in GTA 5? Am facut cont in Social Club , insa cand intru in joc nu ma lasa sa ma loghez...Vazusem ceva patchuri pe net,oare ajuta ?

 

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am jocul original,am facut cont pe Social Club,am activat jocul din Social Club,insa cand incerc sa ma loghez in joc pe modul online imi apare ca nu exista reta.

In primul si primul rand, trebuie sa ai jocul original. Daca e original si nu merge, asigura-te ca nu e blocat de firewall.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru fanii RPG old school (gen Baldur's Gate, Icewind Dale, Plansescape Torment - Pillars of eternity a aparut prin mai & acum a scapat de majoritatea bug-urilor

Se pot gasi chei de steam mai ieftin - eu l-am luat la vreo 12 eur

cel mai fun e sa joci cypher (dpdv al povestii), se potriveste cu settingul

 

+ warthunder all the way - mai mult bag tancuri acum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am redescoperit si ma joc in disperare Mortal Kombat pe tableta. Mortal Kombat X

Joaca-te pe pc ca sa vezi toate fatalitatile :crack: .

Sunt curios cum ca reactiona un copil de 8 ani daca ar juca asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Jocuri bune : Lula sex empire

OMG... era nostim... plateai bikerii sa intimideze concurenta. Da greu era sa produci un film care sa ajunga in top 10...pana cosmetizeazi toti actorii le mareai salaru, cumparai echipamnet high end! Si muzica... era destul de greu de atasat muzica la film atata timp cat tu aveai versiunea crackuita fara sunet :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salut !

 

Bai , m-a luat nostalgia si mi-am adus aminte de vremurile de pe cracky.ro , si mi-am luat iar cs :tempted:

 

Acum , nu stiu care pe unde se joaca , dar eu am jucat pe Play.ErazerHost.ro , si daca e ceva si mai e vre-un demodat pe aici ( cs 1.6 ) , hai la joaca din cand in cand . Hai mersi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era plin netul de reclame, mai mult sau mai putin ascunse, la Fallout 4. Nu se joaca nimeni ? Pare a fi jocul anului ... nu iesise de 24 de ore si deja se gaseste crack ul pe torente. Pe mine nu ma inebuneste grafica, dar povestea pare a fi interesanta.

 

 

post-57306-0-02868600-1447315510_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Cs 1.6 servere sunt cu duiumul. Respectiv domeniul laleagane.ro (constanta.laleagane.ro ca exemplu), domeniul freakz.ro (respawn.freakz.ro), etc. Cauta pe game tracker la server rank si vei gasi cele mai accesate servere. Oricum, va veti enerva grav din cauza copiilor prosti cu cod sau cu Admin luat pe bani care cred ca sunt God pe server. Cel putin cele doua domenii de mai sus stiu sigur ca au oameni de calitate pe servere. Daca vreti sa jucati rapid, respawn e baza. Nici timp sa fumezi n-ai. Spor la fraguri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu astept sa iasa fallout4 la reducere pe steam, cu tot cu DLC-uri. nu-i graba :)

 

L-am jucat 2 ore la o sala de jocuri - este interesant

» Post actualizat in 18 Nov 2015 17:34

Un joc bun de gandire este Portal 2

Editat de sprike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un joc bun de gandire este Portal 2

 

Portal 2 a mai primit un update... e un expansion facut de fanii jocului : Stories of Mel . Actiunea se intampla inainte de Portal 2 si gameplayu e la fel de greu daca nu chiar un pic mai greu cateodata decat P2. Au si modificat recent unele planse ca lumea se plangea :)

 

Gen Portal mai ai si : The Talos Principel... nu de mult era la oferta pe Steam... dar sigur mai revine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mo pus dracu sa iau expansionul la diablo3 Nu mai ies din casa :)

 

Eu imi fac cate un caracter pe sezon, de obicei Demon Hunter. Un sezon tine cam 3 luni, in care incerc sa ajung cat mai sus in greater rifts. Am intrat in top 1000 de mai multe ori tot cu demon hunter ul.

Ultimul patch a adus (din nou) o gramada de imbunatatiri jocului, iar cel care e pe vine pare si mai interesant.

 

http://eu.battle.net/d3/en/blog/19941042/patch-240-ptr-patch-notes-12-11-2015

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Careva pasionat de „vechiul” counter-strike 1.6 ? Sper ca de craciun sa bage iar oferte , ar merge un cs:go la 5 euro ca oricum la fallout 4 nu ma gandesc :)) mai jos de 20-30 euro nu cred ca il lasa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

caut si eu sa downloadez ( daca se poate ) 3 jocuri pt ps2: tony hawk skateboard, mortal kombat si fifa11 ( sau ceva asemanator).

ma poate ajuta cineva cu un link ceva?

 

Ms anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...