Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

Chiar sunt curioasa daca exista asa ceva...Sunt oameni si oameni,pareri si pareri...Sunt de fapt interesata cati motociclisti sunt pasionati de DotA,Diablo,NFS,Gta si alte cele.sunt putini cei care ar renunta la 2-3 ore de dat cu motoru in favoarea calculatorului(in afara serviciului...)In orice caz,vreau sa stiu care sunt aceia!!! ;) este,(zic eu)un subiect destul de interesant de dezbatut intre motociclisti despre timpul liber...CAN I HEAR AN AMIN??? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vizitator stress_L&P

gta san andreas si lc... nush de ce, probabil pt. ca au motoare! :baldy: prefer san andreas...e mai mare ;)

 

in rest c&c red alert cu yuri si total destruction, generals, kknd Xtreme si kknd krossfire, tiberian sun...

 

wolfenstein, doom 3... si altele

 

nfs toata seria si mai sunt joace da' nu-mi vin in cap acum... simulatoarele moto nu mi-au placut deloc niciodata in afara de unu' care era intr-o sala de jocuri si avea ghidon si toate comenzile! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gta, nfs sau clone starcraft nu imi plac

un Total War, un Sturmovick, ba chiar si un fps bun (tocmai am terminat Call of Juarez) mai bag cand am motorul pe butuci sau nu am benzina de plimbat cu el

Editat de raulus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba de motociclişti obsedaţi de jocuri, nu de ce mai jucăm atunci când plouă afară. Personal nu ştiu nici un motociclist obsedat de jocuri. Dar e şi o chestie de vârstă, nu am prieteni care să mai aibe 15-20 de ani.

 

Eu mă joc din ce în ce mai puţin din lipsă de timp (am jucat Oblivion câteva luni şi încă nu l-am terminat) şi de jocuri interesante (mă joc pe calculator de 25 de ani, gusturile s-au schimbat, nu mai joc chiar orice) şi cu tendinţa în jocuri în ultma vreme o să mă joc din ce în ce mai puţin. Motocicleta nu are aproape nici o influenţă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DOTA nu e Warcraft III?

 

Edit: Defence of the Ancients, a Warcraft III, jucam la greu inainte, pot sa te bat la un DOTA cand vrea pasarika ta ;)

 

Warcraft III joc si eu aproape zilnic(NU DOTA!, ci 1v1).Imi pare rau ca n-am participat la WCG.

Nush dc a zis cineva mai sus ca nu exista multi motoristi obsedati de jocuri.Jocurile sunt doar o pasiune..Eu de exemplu ma duc la sala, ma dau cu moto si ma joc Wacraft..Motociclismul nu trebuie sa fie singura pasiune din viata unui om, mai ales ca vine iarna... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu joc cu reptile tribal wars si suntem printre cei mai tari :baldy:

am jucat gtr lc de dragu de a ma plimba prin oras..

counter strike 1.6 - la un moment dat m-am lasat, dar acum am revenit si am server, am facut planse etc. il exploatez in toate felurile ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt omul Warcraft. De la Warcraft I (cand eram singurul dintre prieteni cu CD-ROM si a trebuit sa le dau jocul pe 23 disckete :D) pana la World of Warcraft acum. :D

Si eu am jucat toate Warcraft,ce amintiri pe 486 cu cd-rom 3 x cine era ca si mine,plus toate din seria Dune.Am cred ca peste 250 ore pierdute cu Ghotic 1 si 2 si mult peste 1000 ore cu Age of Empires,iar am jucat vreo 3 luni zi de zi pe Sacred Gold.Tot ce ii strategie buna si adventure joc,dar si cele gen NFS.acum m-am lasat de ele (ocupau prea mult timp :baldy: ) si din 19 august joc cu mariusweed tribal wars unde avem o dezvoltare mult mai mare decat restul (eu recunosc ca fur resursele celor din jur ;) :D ) Pot sa zic ca pana acum 2 luni eram obsedat cu jocurile,acum sunt cu internetul :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...