Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

in ordinea preferintelor:

star craft :crack:

wow

Q3 acum si Q4 dar nu ma excita prea tare, oricum,e singurul shooter care imi place

Comand and conquer (thank you honey :lol: )

red alert, am iubit jocul ala :banana:

caesar :crack:

flatout :banana:

The sims, am reusit sa-mi fac caracterele lesbiene, homosexuali si unul din ei chiar a si nascut, un alien ;)

 

 

 

 

 

Mai adaugam in lista si Anno 1701, zuper jocul, are o grafica tare marfa, valuri marfa, tornade care pe pamant sunt pline de praf si se coloreaza maro, iar pe apa sunt albastre, cutremure faine, anyway mult mai misto grafica decat la celelalte variante.

 

acum astept cu sufletul la gura comand and conquer 3: Tiberium War

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

din pacate eu nu prea mai pot sa joc mai nimic ca nu mai face fatza rajnitza tocmai de aceea am si eu Dark Messiah original nefolosit din pacate desigilat de vanzare, care il vrea datele sunt in profil. Ride safe....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La superbikes riding challange nu pot sa trec de la un nivel la altul pentru ca la unele curse (coasta de azur, berlin) imi iese din joc. mai are cineva problema asta. Sau chiar o solutie.

Eu mai joc Football manager 2007 si cam tot ce e simulator de sport si il gasesc pe dc++, Caesar4...si imi plac Fps mai deosebite (gen F.E.A.R.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar sunt curioasa daca exista asa ceva...Sunt oameni si oameni,pareri si pareri...Sunt de fapt interesata cati motociclisti sunt pasionati de DotA,Diablo,NFS,Gta si alte cele.sunt putini cei care ar renunta la 2-3 ore de dat cu motoru in favoarea calculatorului(in afara serviciului...)In orice caz,vreau sa stiu care sunt aceia!!! :rose: este,(zic eu)un subiect destul de interesant de dezbatut intre motociclisti despre timpul liber...CAN I HEAR AN AMIN??? :nono:

uite altu ....eu

halo pe net

dar decat in timpu liber, daca e sa aleg intre joc si moto ..sigur moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

si mie imi plac jocurile....am jucat de la starcraft la nfs, gta....etc! cateva importante si misto sunt si vor ramane: nfs 5 si ultimele, gta 3, vice city, san andreas (le-am terminat de vreo 3-4 ori pe fiecare), unreal tournament, cs, red alert, age of empires (toate), american conquest, colin mcrae toate, grand prix 4, moto gp 2,3 , warcraft 3 si frozen throne si lista poate continua .... nu mi le amintesc pe toate, dar am cam 900-1000 de jocuri :crack::D

Editat de Alex_16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Shaiya - joc RPG online ca si WOW , dar are o grafica excelenta si pe deasupra e si gratis;). Se joaca cineva?

acum ma uit pe site la ei, mi-am facut cont si cred ca o sa ma bag eu. am jucat wow dar nu prea merita pentru ca nu aveam f mult timp si plateam cam degeaba... si nu e numai de timp, ci am incercat sa stau si departe de el dupa o perioada de aproape un an in care numai asta am facut...

 

imi zici si mie un server, ceva, unde sa ma bag? mersi

Editat de maa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gta san andreas sau , san andreas multiplayer intr-un timp ( am vazut ca nu mai merg serverele acum ) , counter strike 1.6 , Test drive unlimited , stalker , cod-urile (call of duty .. ) nfs underground 2 , si Most wantedu-l , empire earth , si cam atat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Starcraft, Warcraft, Diablo si acum Wow.

@maa vezi ca exista servere de wow private (gratuite).

doar serverele de la blizzard costa bani.

eu intrebam de servere de shaiya.. wow joc numai pe blizzard, nu am jucat niciodata pe servere gratuite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum ma uit pe site la ei, mi-am facut cont si cred ca o sa ma bag eu. am jucat wow dar nu prea merita pentru ca nu aveam f mult timp si plateam cam degeaba... si nu e numai de timp, ci am incercat sa stau si departe de el dupa o perioada de aproape un an in care numai asta am facut...

 

imi zici si mie un server, ceva, unde sa ma bag? mersi

 

eu am cont pe serverul Lailah. serverul asta este de la inceputul jocului. De aproximativ o luna au dat drumul si serverului Teos, dar nu mi-am mai facut cont si acolo. Acum tu poti sa iti faci cont unde doresti, serverul Lailah are deja jucatori care sunt la maxim cu nivelele, deci s-ar putea sa fie multi care sa te ajute, dar serverul Teos este mai proaspat, asa ca o sa avansezi alaturi de multi incepatori.

 

PS: Recomand sa iti faci caracter direct pe Normal Mode, ca sa avansezi repede la lvl 50 si sa iti poti face caracter de Hard Mode. Ultimate Mode este mai mult pentru cei care au multi bani, deoarece daca nu ai item mall pe tine si mori...ti se sterge caracterul:(.

Editat de LycanC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...