Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

Am jucat prima runda... un kill (stresat ca vroiam sa nu mor inainte sa fac un kill . l-am facut cu lansatorul static intr-un infantierist :lol:) si 2 mortaciuni... la runda 2 am luat CTD...

 

Ah... si inca o observatie... frate... de fiecare data cind lanseaza astia un BF tre sa nu mearga la inceput sa asignezi Del sau alte butoane... ce dreaq e cu astia? Del e Crouch la mine in creier.. doh...

Ai mai incercat dupa crash? Si incerc s-o procesez p-asta cu Del pt crouch...hmmm...tu faci balet pe tastatura?:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu io nu-s fan WASD... sorry... me iz arrows FTW :P . Num0 reload, RCtrl use, Del Crouch, End Prone, RClick Jump, Mouse 4 Aim, etc :) .

 

Inca o faza de doi le a fost cu cele 2 butoane de mouse suplimentare (am un razer mamba... primit cadou de la un amic din Anglia)... nu au vrut sa mearga pina nu am pus o tasta pentru Aim (ca stersesem ce era default) si dupa ce am apasat-o o singura data a mers si butonul de mouse.

 

Am incercat putin campania si m-am oprit cind la inceput mi-a spus sa tin apasat... ... .... ... nimic.. ... ca sa imi apara vizorul ala tactic... Am incercat toate tastele... mi-am bagat picioarele si am intrat in multi...

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat putin campania si m-am oprit cind la inceput mi-a spus sa tin apasat... ... .... ... nimic.. ... ca sa imi apara vizorul ala tactic... Am incercat toate tastele... mi-am bagat picioarele si am intrat in multi...

E, F, mai putin probabil X...nu mai tin minte exact dar ce stiu e ca a fost pentru un timp limitat, cand am folosit aceeasi tasta din nou, am facut alte balarii, nicidecum sa am vizor tactic. Poate si un right click...who knows...la mine a intrat deja in negura vremii campania.

 

Sunt ceva oameni in multi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sint ceva oameni dar cam pica netcode-ul inca...

 

Dupa vreo 2 ore (poate) de joc azi as zice ca impresia e "mixta"... unele chestii sint OK altele sint... meh... Cel mai rau e ca nu e un joc nou ci doar o reconsolizare a unui joc si asa afectat de consolisme... Am sa vaz mai multe in zilele urmatoare... deocamdata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am dat 180 la PcGarage... 155 e mai bine.

 

In seara asta poate iese mai bine... ieri m-am nevrozat nitel pe buguri si decizii de devs CEO imbecili... La un moment dat ma dureau ochii de ferestruici si rahaturi pe ecran... Noroc ca acum in hardcore sint scoase icoanele de la friendly din departare... ca m-ar fi terorizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat aseara campania... povestea okeish dar "gameplayul"... daca s-ar trage o linie de la modul Normal la modul Hardcore... catre ceva gen "Reality Mod"-ul de BF2 sa zicem... Campania e fix spre directia opusa... mii de morti... miliarde de gloante... AI muci... sau hilar... cred ca daca faceau AIul cu mai putina munitie (si playerul asijderea) si o liniuta mai destept era mult mai bine.

 

Pina una alta am descoperizat cum merge Zeroing-ul la snipere... heh.. less guess work now.

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai l-am comandat vineri seara, si ajunge azi. Oricum cu toata nebunia cu black friday, vine destul de repede :P

Plus ca oricum am dat adresa de servici, deci e bine ca daca venea in we n-avam cum sa-l iau.

Asa ca astept pe PM, useri vostrii de BF4, sa va dau add!

 

PS: am mai bagat o tura si de BF Bad Company 2, pff ce diferenta...nici nu mai stiu sa-l joc. Sa vedem cum va fi trecerea de la BF3 la BF4 :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moama pe peme... :) la mine nu e secret ca joc ca cizma...

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/zaelu/stats/365772768/pc/

 

zaelu e player name, cu "drac" tag-ul (de la draconis... dar daca ma nervez intru ca "merc" ca la DCS... daca vine si Budd :P)

 

doar ca joc exclusiv "HC Mode" ca ma dor ochii si creierii de la icoane multicolore pe ecran.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu campania am luat-o de la capat ca mi-au dat baietii un reset, probabil crezand ca sunt praf si sa mai bag o fisa :D M-am blocat in acelasi bug in singapore. Fain.

Ciudat ca pe alt PC mi-a mers sa ma conectez pe un server in multi dar e prea slabuta placa video. Asa ca tot pe-al meu tre sa incerc si poate pana la anu aflu si eu care-i buba si de ce nu ma pot loga. Pana atunci imi adun nervi si-i omor pe toti cand intru, numai uitandu-ma la ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da ce bug e in Singapore? Ca eu inafara de AI imbecil nu am intilnit nimic senzational... ah si un crash pe nava lu peste prajit... dar la BF4 crashurile sint oricum... parte din pretz.

Eee....iti zic eu ce bug e. Dupa faza cu podul cand in mod inexplicabil n-ai murit, ajungi in niste sewers. Te conversezi un pic cu colegii retarzi pe care ii lasi sa urce pe o scara si la urma, cand sa o faci si tu, oops, cazi in ceva apa/lichid.Si nu mai pot iesi de-acolo, probabil din rahat la propriu. Nu rade nimeni pana la noi ordine.

 

nu a venit jocu inca :(( poate maine.... emag incepe sa sucks big time!

Si mie mi-au spus tot de azi si nimic.

Editat de Tomyris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...