Sari la conținut

PROPUNERE "MITING"


ianachim
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si scopul care e? :)

Ca fiecare dintre baietii astia care n-au partenere, sa-si gaseasca una. Si in costum de baie, e cel mai relevant, ca stii sigur ca ai ales bine! Doar incepe sezonul si fiecare are nevoie de o pasagera, nu! :baldy: Cei care n-au, vor una, cei care au, vor una noua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si scopul care e? :)

Ca fiecare dintre baietii astia care n-au partenere, sa-si gaseasca una. Si in costum de baie, e cel mai relevant, ca stii sigur ca ai ales bine! Doar incepe sezonul si fiecare are nevoie de o pasagera, nu! :baldy: Cei care n-au, vor una, cei care au, vor una noua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si scopul care e? :)

Ca fiecare dintre baietii astia care n-au partenere, sa-si gaseasca una. Si in costum de baie, e cel mai relevant, ca stii sigur ca ai ales bine! Doar incepe sezonul si fiecare are nevoie de o pasagera, nu! :baldy: Cei care n-au, vor una, cei care au, vor una noua!

Editat de bea2000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca fiecare dintre baietii astia care n-au partenere, sa-si gaseasca una. Si in costum de baie, e cel mai relevant, ca stii sigur ca ai ales bine! Doar incepe sezonul si fiecare are nevoie de o pasagera, nu! :) Cei care n-au, vor una, cei care au, vor una noua!

 

 

bingooo

beea s.a prins

 

aloo duduie te bagi la costum ori ba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bingooo

beea s.a prins

 

aloo duduie te bagi la costum ori ba?

Nu stiu de ce dreaq imi posteaza multiplu!!!

Nu ma bag, man, ca nu ma lasa parintii sa ma expun goala!! U know!!!

Si oricum am o dilema: daca nu sunt pasagera si sunt la ghidoane, ar trebui sa vin numai in slip???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Si oricum am o dilema: daca nu sunt pasagera si sunt la ghidoane, ar trebui sa vin numai in slip???

 

* mne.

bagi un short d-ala mulat, cizme lungi pana la genunchi, corset (de piele eventual si cu intarituri de carbon pe la partile moi ..ca sa stea tari), casca neagra streetfighter si manusi - evident! daca ploua, iti iei si tu o umbrelutza, d-aia chinezeasca, cum ai gheisele.

 

P.S. daca vrei, vorbesc eu cu mama ta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca fiecare dintre baietii astia care n-au partenere, sa-si gaseasca una. Si in costum de baie, e cel mai relevant, ca stii sigur ca ai ales bine! Doar incepe sezonul si fiecare are nevoie de o pasagera, nu! :D Cei care n-au, vor una, cei care au, vor una noua!

pai in cazu asta cei care au sa le dea la cei care nu au, si sa ia una noua ei.

 

ar fi un fel de reciclare. cum e cu cauciucurile date pe pista. le ia unu de noi, le forjeaza pe pista si apoi le reesapeaza si le vinde la altii care le iau de bune.

 

deci cred ca merge faza.

 

da pana la urma pt ce se face mitingu asta? scopul@? poate o sa creada lumea ca a inceput Gay fest-ul mai devreme. :) :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in cazu asta cei care au sa le dea la cei care nu au, si sa ia una noua ei.

 

ar fi un fel de reciclare. cum e cu cauciucurile date pe pista. le ia unu de noi, le forjeaza pe pista si apoi le reesapeaza si le vinde la altii care le iau de bune.

 

deci cred ca merge faza.

 

da pana la urma pt ce se face mitingu asta? scopul@? poate o sa creada lumea ca a inceput Gay fest-ul mai devreme. :) :baldy:

 

 

DE CE NU

 

MACAR NU VOR MAI PUTEA SA SPUNA

 

NU TE AM VAZUT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o curiozitate... dar de ceva hartzogaraie se gandeste cineva sa se ocupe? Poate iese ceva masa de motoretisti la drum si ajungem sa fim amendati pentru expunere si protest fara autorizatie :)

 

 

 

EXPUNERE DE CE??????

 

PROTEST LA CE????

 

AM IEISIT SA NE PLIMBAM

AVEM ITP

AVEM RCA

AVEM CASTI

 

SO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* ba unii dintre noi o sa aiba si chiloti cu manechiutze.

si armura gen corset de tabla/carbon.

plus brau d-ala de castitate :)

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doar cu chiloti o sa se vada prea bine burta...gata, trebuie mers la sala pana in mai. da' apropo de ce mijlocul lu mai si nu iunie ori iulie sa fie cald si bronzul frumos dupa, cu urma gagicii pe spate! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bazez pe tine cria

 

* pentru ca poti :baldy:

 

auzi, sa nu-l pui in we., te rog, mai in mijlocul saptamanii asa. atunci e si vizibilitatea mai buna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe genu' o plimbare prin Bucuresti ca prin Vama Veche.

 

Iar la asa imbracaminte merge si un protest "toti avem aceeasi culoare, intre noi 2 diferenta e facuta de vopsea"

 

Tiganii sa ramana acasa!!!

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gen.

 

Perfect asa!!! Io zic sa lasati frate sala aia, puneti-va burtile pe rezervoare si la drum. Cu cat esti mai mare, cu atat esti mai vizibil :)

Pacat ca n-am treaba cu Bucurestiul in perioada aia, ca ma bagam si io in chiloti si cu burta pe rezervor, alaturi de voi...

Bafta la dixtactie, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

* ce faci, bey, ai disparut? ti-a murit in fasha? baga si tu niste soare sa ne dam pe bulevarde in Bucuresti! hai, ca m-a certat motorul ca-l tin sub prelata de mai bine de-o saptamana.

 

puteam face si o baie, de ne ploua, dar sa fie cald, ...nu zic nu.

hai ca mi-am luat costum de baie nou! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum vezi cria inca e de geaca cu mesada pe moto

 

sper ca dupa jumatea lunii sa putem face miscarea propusa

 

macar asa cu siguranta lumea o sa ne vada in TRAFIC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...