Sari la conținut

Accident 21.03.2011


SilviuCBR
 Share

Postări Recomandate

Două persoane aflate pe o motocicletă au murit luni seară într-un accident produs pe DN 1, la intrarea în Lancrăm, dinspre Alba Iulia, după ce au intrat în coliziune cu un autoturism.

 

sursa : http://www.libertatea.ro/cache/detalii/art...1-327311-1.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 107
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu! Deci refuz sa cred ca or murit ! Il stiam pe cel care conducea de 7 ani...refuz sa cred ca nu mai ii printre noi! refuz sa cred asta!

refuzi adevarul! nici eu nu pot sa cred Dragos si Alex cei mai bun prieteni de-ai mei!... mai ales dragos cu care azi dimineata m-am intalnit si am ras impreuna :)

R.I.P!!!!! nu va voi uita!. :laugh: ;)

 

 

Dragos - cel cu cagula!

post-7473-1300736099_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Painkill3r

adineauri m-am intors de la locul accidentului.. nu sunt cuvinte sa pot explica asa ceva. pacat ca erau 2 copii tineri aveau toata viata inainte. dar uite cum totul se poate schimba intr-o fractiune de secunda.

 

Dumnezeu sa-i odihneasca :laugh:

Editat de Painkill3r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

refuzi adevarul! nici eu nu pot sa cred Dragos si Alex cei mai bun prieteni de-ai mei!... mai ales dragos cu care azi dimineata m-am intalnit si am ras impreuna :)

R.I.P!!!!! nu va voi uita!. :laugh: ;)

 

 

Dragos - cel cu cagula!

 

Imi pare rau prieteni ca aud asemenea vesti. Nu cred ca am avut ocazia sa-l cunosc pe respectivul. Prea repede pleaca unii dintre noi si e trist ca lasa un gol printre cei dragi. Mobilizati-va si faceti ceea ce trebuie vizavi de inmormantarea lui. Eu stiu cum e, am fost la 3, de nedescris durerea pe chipurile parintilor, nemurilor, prietenilor. Dumnezeu sa-l odihneasca. Pasagerul cine era? Prieten, prietena? Of...of.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din sumarul stirilor care urmeaza la 23:30 la ProTV nu am inteles exact cine a fost vinovat de producerea accidentului si ce s-a intamplat mai exact. Detalii stie cineva ?

 

Dumnezeu sa-i odihneasca in pace!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma pish pe stirile lor cu zborul lor cu 100Km/h. is disperati astia dupa o stire in care sa manance ca,cat.

 

dumnezeu sa ii ierte pe cei doi tineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din sumarul stirilor care urmeaza la 23:30 la ProTV nu am inteles exact cine a fost vinovat de producerea accidentului si ce s-a intamplat mai exact. Detalii stie cineva ?

 

 

PolițiÂştii au stabilit ca Âşi cauză a accidentului depăÂşirea neregulamentară, dar nu Âştiu deocamdată cine este vinovat, Âşoferul decedat al motocicletei sau Âşoferul autoturismului, în vârstă de aproximativ 50 de ani. - http://www.adevarul.ro/locale/alba_iulia/A..._448155788.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PolițiÂştii au stabilit ca Âşi cauză a accidentului depăÂşirea neregulamentară, dar nu Âştiu deocamdată cine este vinovat, Âşoferul decedat al motocicletei sau Âşoferul autoturismului, în vârstă de aproximativ 50 de ani. - http://www.adevarul.ro/locale/alba_iulia/A..._448155788.html

 

Atentie: incorect ,, soferul motocicletei" . Naiba ste ce scoala de jurnalism au si ziaristii aia. Motocicleta se piloteaza, nu se sofeaza. Deci corect : pilotul motocicletei. Despre viteza : nu comentez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o mafieeee.... ii urasc.. vb tot aiureaa... sa nu le dai doua... vaii e greu... eu cu dragoss si cu fratele meu baluba am fost cei mai apropiati eu lam ajutat de sia dat kawa si eu iam adus si suzuki asta.... mie tare greu.. si knd ma gandescc.... RIP :laugh:

astazi la ora 9 mam intalnit cu dragos si mi-a cerut motoru meu sa il dau( e un maxiscooter de 125) sa isi rezolve nist ekesti.. dupaceea a venit la mine la atelier si el si-a vazut de treaba ... de atuncea nici nu l-am mai vaz pana seara aceasta:( regret.... tottt ... iar alex... Dumnezeu stie cel mai bine dece s-a intamplat asta...

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de ei ca erau tineri.

 

 

Am vazut dimineata la "stiri"... s-a insistat ca de obicei pe viteza mare a motocicletei si intoxicare cu baliverne insinuante si macabre. Apoi filmulete de pe net in care motociclisti mai mult sau mai putin neatenti erau accidentati de masini. Mesajul pe care il transmite catre noi presaa este: "Ne doare la basca de voi... ne place cind sinteti facuti una cu pamintul pentru ca de pe urma voastra halim salam mai scump de la Angro..."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...