Sari la conținut

SCOALA ENDURO CU GRAHAM JARVIS


floyota
 Share

Postări Recomandate

Salut baieti,

Nu uitati in acest weekend va ave a loc la Sarata Monteoru un eveniment cu totul si cu totul deosebit.Scoala enduro cu cel mai bun rider hard enduro din lume .O ocazie speciala.Asa ceva nu se rateaza.Mai ales ca va fi si testing day cu Husaberg.

Detalii pe www.mototech-racing.ro

 

Stima

Floyota

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se sterge si a treia oara ce scriu o sa ma cam supar pe administratorii acestui forum si o sa le reamintesc din experienta mea profesionala de avocat (inclusiv specializat pe drepturile omului) ca libertatea de expresie si libertatea de asociere sunt garantate de Constitutie si de Conventia Europeana a Drepturilor Omului, orice cenzura fiind un abuz.

Revenind la posturile si topicurile mele sterse legate de titlu, nu inteleg pe cine supar daca caut un partener cu care sa vin la curs, ce enduro e un sport chiar atat de individual, nu se poate merge in echipa ? de fapt asta e si ideea, suntem adversari in curse dar si prieteni. mai ales la un eveniment special ca asta, unde putem merge sa invatam sau chiar numai sa cumparam niste produse de la Husaberg. Daca am lezat pe cineva cu ceva astept o explicatie, cred ca mi se datoreaza, sunt destul de vechi pe acest forum si am peste 25 ani de moto offroad, altii nici nu erau nascuti pe atunci.

Sau se sterg pe rand toate topicurile legate de acest eveniment, nu inteleg, care este rostul acestui forum atunci, nu datorita noua celor de la inceputuri are acum traficul asta ? Dobrescu si Soso, ne cunoastem personal, astept o explicatie. Ceva imi scapa in toata chestia asta. :)

Revenind, caut un coechipier cu care sa plecam impreuna vineri seara sau sambata dimineata din Bucuresti la Monteoru cu sau fara participare la curs. Impartire costuri transport, cazare, ajutor reciproc. Am remorca de motoare. Floyota, Lorenzo, mai sunt locuri libere la scoala ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se sterge si a treia oara ce scriu o sa ma cam supar pe administratorii acestui forum si o sa le reamintesc din experienta mea profesionala de avocat (inclusiv specializat pe drepturile omului) ca libertatea de expresie si libertatea de asociere sunt garantate de Constitutie si de Conventia Europeana a Drepturilor Omului, orice cenzura fiind un abuz.

Posturile nu s-au sters (cred), au mai fost doua topicuri cu scoala Graham Jarvis, si au fost mutate la "Servicii", unul la sectiunea "Inchirieri si transport", altul la "Alte servicii" . Eu nu prea inteleg care e diferenta dintre aceste cursuri platite si cele de Rally-Raid de la Craiova, ala e tot un curs platit. Ori sunt ambele servicii, ori sunt ambele "evenimente off-road".

Dar ma rog, fiecare moderator cu simpatiile si antipatiile lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai m-am intors de la monteoru dupa 3 zile absolut superbe, cu prieteni vechi si noi, mult enduro si alaturi de unul din cei mai talentati oameni de pe planeta. O experienta extraordinara!

Multumim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Mesaj completat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...