Sari la conținut

Poze Cu Motocicletele Din Banat.


Abel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 971
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutari !!! Primul video e live !!! Astept parerile voastre. Daca va placut , va rog sa dati un Share,Like si Subscribe , astama va ajuta sa fac ca urmatoarele clipuri sa fie mai bune! Mersi ! ENJOY!!!

 

VIDEO :

 

FACEBOOK : https://www.facebook.com/KraiT94

vad ca ai pus stickerele pe laterale,arata bine :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari !!! Primul video e live !!! Astept parerile voastre. Daca va placut , va rog sa dati un Share,Like si Subscribe , astama va ajuta sa fac ca urmatoarele clipuri sa fie mai bune! Mersi ! ENJOY!!!

 

VIDEO :

 

FACEBOOK : https://www.facebook.com/KraiT94

 

Ia sa vedem: wheelie in traffic, depasiri pe linia continua, depasirea limitei de viteze, trecere sub bariera... nimic de like-uit pe aici.

Din cauza acestui tip de comportament suntem priviti ca donatori de organe.

Urmatorul clip sa fie pe circuit sau pe un drum montan cu peisaj misto si fara prea multe illegalitati ...si da... poate dam share si like.

 

si culmea ironiei!!!!! citez din ultimul tau post de pe FB:

" #‎PLEASE‬ ‪#‎RIDE‬ ‪#‎SAFE‬ .... We all have someone at home waiting for us! Most often are parents, friends or lovers! These are the ones who don `t see what we do and what happens on the streets! They don`t care how much you lean or how fast you drive ! You have nothing to prove! They just want you to be close, so they can give you a hug ... Personally I have only one goal: to get home !!!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Fain xx am vrut si eu unul, nu am luat pt ca nu ajungeam cu talpa pe asflat, eram pe varfuri la 1.78 si nu imi placea senzatia.Cred ca trebuie sa ai undeva pe la 1.90 sa sezi bine pe el.

Sa ai parte de el si sa te plimbe peste tot fara probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci!

Eu am vreo 1,81 si ajung cu toata talpa. Si eu m-am mirat...

O fi al meu lasat mai jos, sau era mai ridicat cel pe care te-ai suit?

Daca vrei, il poti lua la o tura :)

 

P.S.

Poate fi si din cauciucuri; am vazut unul care avea 180/60 pe spate si saua venea mai sus.

Editat de high_voltage_tm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tweety Bird.

Parca tot F4 imi placea mai mult...

 

E al treilea sezon cu XX la mine si peste 20000 km, inca am reusit sa nu o scap la vreo 1,76 metri ai mei si vreo 75 de kile. Ma ia cu transpiratii manevratul de pe loc, dar trece. Inca il tin, chiar daca as zice si eu ca uneori o ascutitoare usoara de 600 cc e mai la indemana.post-5666-0-25232200-1464867686_thumb.jpg

Editat de sebic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E al treilea sezon cu XX la mine si peste 20000 km, inca am reusit sa nu o scap la vreo 1,76 metri ai mei si vreo 75 de kile. Ma ia cu transpiratii manevratul de pe loc, dar trece. Inca il tin, chiar daca as zice si eu ca uneori o ascutitoare usoara de 600 cc e mai la indemana.attachicon.gifxx.jpg

Da Sebicule , dar a ta e gri :peace: . Alea rosii sunt putin mai inalte :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Sebicule , dar a ta e gri :peace: . Alea rosii sunt putin mai inalte :crack:

Oricum io, cunoscandu-ma pe mine, ma minunez... da' bat in lemn :alcy:

(ps. cauciucurile is cum scrie la manual, nici pe 190 nici pe 60)

Editat de sebic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E al treilea sezon cu XX la mine si peste 20000 km, inca am reusit sa nu o scap la vreo 1,76 metri ai mei si vreo 75 de kile. Ma ia cu transpiratii manevratul de pe loc, dar trece. Inca il tin, chiar daca as zice si eu ca uneori o ascutitoare usoara de 600 cc e mai la indemana.attachicon.gifxx.jpg

sebicule, te asigur ca n-ai nici un motiv sa te plangi de gabarit ( al motorului, of course) :)))))

Incearca un vapor de 400 kg, sa vezi apoi cat de usoara si agila e a ta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...