Jump to content

Magazin Auner In Cj

Recommended Posts

Si totusi un mail ceva ...... nimic!?!? ca si un site ar prinde bine .... mai ales ca e cam greu sa comanzi prin telefon un ghidon gasit intr-un catalog de pe net care nu stii daca mai e valabil si poate sa vaza shi ochiu' tau inainte cam ce se ofera ..... parerea mea :peace:

si un drum pana in Cluj doar pt asta parca nu ma coafeaza ...

• 4 weeks later...

prin ianuarie-februarie se poate veni cu moto la service.e totul ok ca la un mo\mentdat mai avea cateva chestii de pus la punct?oricum am sa dau un telefon inainte sa vin.

Am vazut in catalogul ala in format pdf la pagina 88 o casca Airoh, semi-enduro cu vizier (Airoh Helm Tyger). Este asa ceva pe stoc la voi in magazin? Ca eu in 14 sau 15 decembrie ma duc in CLuj si ma intereseaza.

Daca chiar vrei una de aia, am eu una, neagra mata, cu viziera neagra + viziera transparenta, marimea xxl, purtata 1000 km, necazuta, dar usor zgariata vopseaua de crengi in padure, o dau la pret bun daca te intereseaza! :crack: :crack: :crack:

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Felicitari

Am o intrebare : protectii de genunchi exista ceva pe stoc?

am fost in vienna de curand si nu am gasit nimic, doar la auner erau cateva dar nu pt mine.

Ma refer la protectii care pot fi purtate peste pantaloni si nu hard enduro:)

multumesc

• 2 weeks later...

Vorbiti cu baietii de la Auner - mama sa va puna la News, pe site-ul lor, ca este fooooarte multa lume care ar lua din magazin de la voi daca ar sti, si sunt targoveti care aduc contra comision de acolo. Eu am gasit postul asta dand un search pe google cu Auner, si restricite cu afisari numai pe limba romana. Luati domeniu auner.ro, urcati catalogul pe net pe domeniul asta, puneti un formular de comanda online acolo undeva, si luati comenzi pe reperele care nu le aveti pe stoc cu avans. Vorbiti la auner.at sa va faca un link in pagina pe auner.ro si la multi clienti si filiale deschise in toata tara!! A, sa nu uit, livrarile de le faceti la domicil, faceti un contract cu o firma de curierat rapid, care are oferta mai avantajoasa, sa fie un pret mai bun pentru livrari, si trimiteti in toate colturile cu plata ramburs a marfii.

Noi suntem vreo 3 bucati pe aici pe la Galati care deja scobim prin catalog sa va dam de-o comanda de piese si echipamente.

multumim de sfaturi, si va anuntam ca deja lucram la treaba cu site-ul si deocamdata nu au terminat baietii de la auner catalogul electronic 2007.acolo vom fi si noi trecuti la auner cluj. dupa ce il primim il vom pune pe net si vor fi afisate aceleasi produse ca si in catalogul mare. :grinbandit:

domeniul auner.ro este luat de o firma de ceva electronice din pacate ...

• 1 month later...

multumim de sfaturi, si va anuntam ca deja lucram la treaba cu site-ul si deocamdata nu au terminat baietii de la auner catalogul electronic 2007.acolo vom fi si noi trecuti la auner cluj. dupa ce il primim il vom pune pe net si vor fi afisate aceleasi produse ca si in catalogul mare. :baldy:

domeniul auner.ro este luat de o firma de ceva electronice din pacate ...

Da asa e e luat de firma din alt domeniu(a vrut si firma noastra din Miercurea Ciuc sa ia numele auner.ro ,ca colaboram cu ei de ani buni si am si aparut ca punct de vanzare in catalog 2006,dar pana la urma s-a renuntat la idee)Bafta la afacere baieti!Cei de la Auner tin numai marci renumite,nu se ocupa cu prostii ieftine si de calitate inferioara( au o singura problema,ca nu tin pe stoc totdeauna ce apare in catalog,si nu in formeaza clientul la timp de lipsa produsului,si din cauza din cand in cand apar neintelegeri,dar in rest e OK.

• 6 months later...

tel 0264-266015 , programul e... nu stiu de la cat dar stiu ca e pana la 6 si sambata pana la 3. Si motocicleta mea e de 3 saptamani acolo :blink: sper ca maine sa o scot :blink:

Edited by puffu

Io cred ca detin recordu la cea mai luanga comanda :kick: ....pantaloni Alpinstars Racer de 13 saptamani dati pe comanda :blink: .....si sper totusi sa ajunga anu asta macar comanda....oricum sezonu deja o cam trecut....partea interesanta ca nici in Austrie nu aveau....am fost si pe acolo de 2 ori si nu aveau nici marimea mea si nici pe culoare......ceva merge prost acolo :blink: