Sari la conținut

Hai sa gasim motociclete abandonate


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am si eu un Mz fara acte de vanzare si un rt fara motor. Amandoua 1000 lei. Mai jos nu le dau pt. ca nu cer mancare.

 

0755018076

 

Salut ma intereseza mz rt, imi poti da o poza? Am multe piese de rt iar daca gasesc un cadru cu telescoape fata-spate, aripa spate, juguri si ghidon ,termin un rt.

Vand un mz es 175 , inf la 0744835877

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un IJ Jupiter 3 cu atas am gasit si eu saptamana asta.Cum deja am doua motociclete ,am vorbit cu proprietarul si iau atasul maine.Trebuia de azi dar nu am avut cu ce .Dupa ce-l aranjez putin(vopsea,parbriz ,etc....)

iil pun la Planeta :bounce:

Editat de marian zcm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nime`n`drum ms :) pana la urma am luat un atas de la schumydan care e ok, un e chiar ce vreau eu da isi face treaba ... oricum daca mai gasesti da`mi de veste ca oricum mai am un prieten care cauta un atas pt un jupiter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Trei Mobre printre care si una model vechi care dealtfel este si cea mai completa , celelalte nu au motor una si cealalta la fel cam incompleta ....a cerut 200 lei pe Mobra 50 care este mai completa . Mobrele se afla la fiare vechi la depozitul de pe centura la podul din Militari unde incepe autostrada spre Pitesti .

Ar mai fi si doua Maneturi dar terfelite rau la alt dep de fiare vechi dar la astea deja sa dus un prieten si a vorbit sa-i ia motoarele ca restu nu prea aveai ce recupera .

post-29942-0-97232700-1357986431_thumb.jpg

post-29942-0-40659700-1357986547_thumb.jpg

post-29942-0-28309700-1357986569_thumb.jpg

post-29942-0-74816300-1357986592_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ionele, de la Manet- urile alea vezi daca te lipesti de comenzile electrice de pe ghidon. Sint niste alea de nu au moarte, si simple... in draci. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ionele, de la Manet- urile alea vezi daca te lipesti de comenzile electrice de pe ghidon. Sint niste alea de nu au moarte, si simple... in draci. Numai bine.

Victore,daca-mi dai o toba originala de Manet ai de la mine un ghidon cu tot cu comenzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Honda San-e , daca va cadea ceva in mina nu voi uita. Am avut un Manet care mi-a mincat o iarna intreaga. Da' i-am venit de hac. Vara am facut un schimb cu alta gioarsa si nu mai stiu nimic de el. Oricum multumesc ptr. oferta. Comenzile alea sint pe diametrul 22mm. Repet, sint simple, robuste si se pot adapta ptr. orice motocicleta care foloseste ghidon cu diametrul 22mm. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...