Sari la conținut

Hai sa gasim motociclete abandonate


jethro tull
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tot ce e posibil, roata spate de Ij, farul de carpati, bidonul agatat in stil romanesc. plm, ghidonul ala indoit dupa corcodus, aripa spate pare de jupiter de pe fata, si or fi mai multe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Scuze ca ma bag si eu aici, ca musca in lapte. Nu stiu daca s-a discutat asta deja aici (sunt multe pagini si nu am timp sa citesc tot) dar o motocicleta abandonata este si SRAD-ul bleu de peste drum de Apaca. Ma deranjeaza si in acelasi timp ma doare sa il vad stand acolo. Nu ii e de folos nimanui?

» Post actualizat in 19 Nov 2014 18:45

Salut! Scuze ca ma bag si eu aici, ca musca in lapte. Nu stiu daca s-a discutat asta deja aici (sunt multe pagini si nu am timp sa citesc tot) dar o motocicleta abandonata este si SRAD-ul bleu de peste drum de Apaca. Ma deranjeaza si in acelasi timp ma doare sa il vad stand acolo. Nu ii e de folos nimanui?

 

 

Scuze, am postat unde nu trebuia din neatentie :baldy: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce e posibil, roata spate de Ij, farul de carpati, bidonul agatat in stil romanesc. plm, ghidonul ala indoit dupa corcodus, aripa spate pare de jupiter de pe fata, si or fi mai multe.

pavele "imprumutate"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

La pretu' de 300 euro proprietarul asigura tot in banii acestia si numerele noi, restaurarea ei completa cu repere originale si perfectarea actelor. Plus ca pretul mai este si foarte negociabil. Bonus inca o masina pentru piese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E data..... :-L :-L

Si ma dau cu capul de pereti ...... ca am pierdut-o la liniuta....De prima data, cand mi-am dorit o clasica, Capri Mk1 a fost prima dragoste. Sper sa ajunga pe maini bune si de o vrea sa o revanda ...sa ma contacteze :hug: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Bună tuturor,

Am văzut suficiente "ameninţări cu Remat-ul" în situaţia în care o anumită mobră nu este achiziţionată în x zile/ore/minute/secunde, pentru a-mi aminti nu numai că suntem sălbateci (exact, cu "e") ci şi faptul că mulţi dintre noi nu au niciun fel de compasiune pentru cei ce dedică timp şi, de multe ori, mulţi bani din puţinul pe care îl deţin. De asemenea am văzut colegi care fac din vânzare pieselor acestor mobre un business, care nu ar fi trebuit să existe în situaţia unei pieţe ne umflate artificial de pseudo lipsa acestor piese precum şi prezenţa unor magazine on-line care solicită preţuri europene, toate acestea fiind în detrimentul colegilor care într-adevăr investesc multă energie, pasiune şi bani în recondiţionarea/restaurarea unor bucăţele de istorie.

 

Având în vedere cele de mai sus, şi pentru aceştia din urmă, doresc să fac următorul anunţ:

În situaţia în care sunteţi interesaţi de mobre din Bucureşti şi împrejurimi care sunt pe cale să ia drumul funestului Remat şi sunteţi din alte colţuri ale splaiurilor mioritice neavând posibilitatea de a vă deplasa în timp util în zonă, mă ofer să vă ajut cu achiziţionarea/transportul/păstrarea acestora, până în momentul când veţi avea posibilitatea să ajungeţi la locul faptei.

 

Cele de mai sus sunt pro-bono (exceptând gazolina în situaţia în care costul acesteia este simţibil şi, evident, preţul în sine al mobrei) şi în măsura în care timpul etc. îmi va permite (precum şi capacitatea maşinii - un MCV).

 

 

Îmi pare rău să văd cum unii îşi bat joc de ceea ce alţii preţuiesc şi respectă.

 

Cu respect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...