Sari la conținut

A APARUT MOTOCICLISMO 43


boris_zx9r
 Share

Postări Recomandate

Motociclismo 43 e de acum pe piata! Din sumar: Ducati Diavel (alias Necuratul) in toata splendoarea, o serie de teste, un maxiscuter de 250 care se vrea cea mai buna solutie intr-un trafic aglomerat, dar si actualitatea moto, alaturi de o excursie la capatul lumii (reusita unei motocicliste cu spirit de aventura). La sfarsit, ceva Epoca care sa ne aduca aminte de vremurile moto de demult. Lectura placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclismo 43 e de acum pe piata! Din sumar: Ducati Diavel (alias Necuratul) in toata splendoarea, o serie de teste, un maxiscuter de 250 care se vrea cea mai buna solutie intr-un trafic aglomerat, dar si actualitatea moto, alaturi de o excursie la capatul lumii (reusita unei motocicliste cu spirit de aventura). La sfarsit, ceva Epoca care sa ne aduca aminte de vremurile moto de demult. Lectura placuta!

 

Mi-a placut numarul asta si l-am gasit chiar de joia trecuta :-) "Necuratul " mi s-a parut foarte bine ales ca titlul de coperta. Dar nu am inteles ;a excursia la capatul lumii, de ce nu ii puneti doua -trei intrebari din partea voastra fetei, in loc sa copiati doar ce a parut si pe blogul ei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

mda, iar eu mi-am vazut casca pe una din coperti! cine imi vinde si mie revista?!?! sau mai bine o cumpar singur acum ca stie deja netul ca am aparut partial (casca!) la gazeta! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu numarul 43, daca il are cineva si vrea sa-l dea sau sa-l vand il cumpar. Sunt protagonistul unui articol cu poze :D

daca nu e tarziu,i-o dau eu miercuri lui survolaj sa ti-o dea.am lasat-o in camion si abia marti seara ma duc la munca. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, iar eu mi-am vazut casca pe una din coperti! cine imi vinde si mie revista?!?! sau mai bine o cumpar singur acum ca stie deja netul ca am aparut partial (casca!) la gazeta! :banana:

 

Pff.... invidie mare.

 

daca nu e tarziu,i-o dau eu miercuri lui survolaj sa ti-o dea.am lasat-o in camion si abia marti seara ma duc la munca. :cheers:

 

nu e graba, e bine asa, da-i-o lui Mihai. Multumesc!

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ca am glumit! totusi recunosc ca sunt invidios, nu pentru ca ai dat la gazeta ci pentru ca, intuiesc, vorbesti de articolul cu ieseala pe circuit la Serres. Da, asta mi-ar place si mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ma ca am glumit! totusi recunosc ca sunt invidios, nu pentru ca ai dat la gazeta ci pentru ca, intuiesc, vorbesti de articolul cu ieseala pe circuit la Serres. Da, asta mi-ar place si mie.

Ok, treci pe la mine intr-o zi, mai discutam, ne mai imprietenim, facem niste calcule, niste costuri si ai sa vezi ca nu e chiar exorbitant de scumpa o iesire la pista :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...