Jump to content

Scoala Auto-Moto Craiova A1

Recommended Posts

salut! sunt nou pe forum si as vrea si eu sa imi spune-ti niste scoli auto din craiova la care pot sa fac cursuri si sa dau examen pt categoria A1 (16 ani)?????

din cate am aflat ignat si adriatica erau singurele care aveau autorizatie pt asa ceva. Azi am fost la ignat si mi-au spus ca nu stiu daca mai au acea autorizatie si ca sa sun maine, iar la adriatica tot timpul cand sun pe fiecare dintre cele 4 numere de tel disponibile imi spune ca acel nr nu mai este alocat.

Astept raspunsuri. Multumesc anticipat !

salut! sunt nou pe forum si as vrea si eu sa imi spune-ti niste scoli auto din craiova la care pot sa fac cursuri si sa dau examen pt categoria A1 (16 ani)?????

din cate am aflat ignat si adriatica erau singurele care aveau autorizatie pt asa ceva. Azi am fost la ignat si mi-au spus ca nu stiu daca mai au acea autorizatie si ca sa sun maine, iar la adriatica tot timpul cand sun pe fiecare dintre cele 4 numere de tel disponibile imi spune ca acel nr nu mai este alocat.

Astept raspunsuri. Multumesc anticipat !

Nu cred k face Ignat pt A1,stiam k le-a expirat,mai asteapta 2 ani :huh:

Nu cred k face Ignat pt A1,stiam k le-a expirat,mai asteapta 2 ani :huh:

hei, ce atitudine este asta ? cum sa astepte 2 ani ?

eu zic sa mai incerce

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

salutare .

vrea si eu sa ma apuc curand de scoala,dar am ceva nelamuriri :

/index.php?/topic/662346-noua-legislatie/

e adevarat ca nu pot lua A daca n-am 2 ani de A1 ? curand fac 18 ani

si stiti cumva ce motocicleta au la scoala Lupu,ca am vazut ca au si A-ul. sau daca stiti alte scoli,si ce motociclete au,sunt mai scunda si e mai greu :)

multumesc frumos

Edited by woxRr

o sa zica lumea ca fac publicitate, te indrum tot catre all auto drive, instructori de treaba. Cel care m-a instruit pe mine are o cagiva city de 125. nu este foarte inalta. Se manevreaza usor !