Jump to content
Sign in to follow this  
sethcj

SETH ON FIRE 2011

Recommended Posts

Faine poze Vali.

Felicitari organizatorilor pentru intrunire. Din punctul meu de vedere a fost foarte ok.

Adica 245 de motoare ? :scratch:

numa de ciuda nu mi-a filmat masina :)))

A fost frumos si totul ok. Mai multe concursuri data viitoare, mia placut mult regulamentul :))

1 dupa ora 24 sunt interzise orce fel de manevre zgomotoase gen burn out sau ambalari ale motoarelor

2 viteza maxima in camping este de 5 km/h

3 este interzis accesul animalelor de companie ce pot pune in pericol siguranta participantilor la eveniment

4 este interzis accesul persoanelor sub 16 ani neinsotite de adulti

5 aprinderea focurilor in afara locurilor special amenajate este interzisa

6 organizatorii isi rezerva dreptul de a selecta cu atentie participantii la eveniment

7 sunt interzise orce fel de manifestari teribilisme ce pot pune in pericol siguranta celorlalti participanti la intrunire

foarte frumoasa intrunirea,am luat si locul I la tras franghia cu echipa mea TITANII,foarte frumoasa si parada,foarte civilizata,preturile la bericica putin cam mari,dar per ansamblu a fost OK :friends:

Am vazut o reclama la baterii romanesti,imi poate spune cineva ce preturi ar fi la 12-14 ah?

M-ar interesa si unde sa gasesc ca in sudul tarii nu am vazut.Multumesc pt raspuns.

foarte tare asta :crack: ....sorry...dar nu ma pot abtine la astfel de replyuri :crack:

Adica 245 de motoare ? :scratch:

yzule, esti ca si musca de balega,cauti numai rahaturi.de mult creezi ,multora,senzatia de mascarici ...

mai multe concursuri=mai multe premii de aici rezulta ca e criza, cel putin la noi, nu stiu la tine :P

din filmuletul lui peter am numarat 101 motoare,plus inca cateva care erau oprite mai jos fata de locul intrarii in camping,probabil au fost undeva la 120 motoare

yzule, esti ca si musca de balega,cauti numai rahaturi.de mult creezi ,multora,senzatia de mascarici ...

Nu ma leg de ideea mesajului tau, dar ma vad dator sa fac o precizare: Moto Seth 245. Ce-ti sugereaza titlul asta ?

Daca ar fi fost intitulat Avi 245 ...movie 245 ...Mpeg format 245...sau mai stiu eu ce alta denumire IT-sta, n-as fi zis nimic.

Dupa logica mea, am tras concluzia ca ar fi numarat motoarele. Daca nu e asa.. my bad.

Dar oricum, dupa cum poti observa...era o intrebare, nu un enunt. :unsure:

Cele bune Virgile !

Mie mia placut intrunirea ,doar m-am dus sa ma distrez ,si am revazut prieteni cu care am stat la povesti si la o bere.

Am facut 280-300 poze ,si filmul cu parada ,(dureaza 5 minute),2008-2009 am filmat 10 minute parada .Au fost intradevar mai putine motoare ca anii trecuti dar pina la urma ce conteaza daca au fost 245 sau 246 ?

Concertele au fost super ,Desperado aproape ca prindeau dimineata cu bisurile...A fost frumos.

Nu mi-a pasat de culoare sapunului lichid din baie ,care vad ca ai deranjeaza pe unii....

:cheers:

"echipa mea titanii" :)) suna mai frumos "echipa noastra" (n-am facut parte din ea, sa nu se inteleaga gresit)

of, daca stiam ca se dau apa sfintita, busuioc si binecuvantari faceam tot efortul din lume sa ajung si eu; pt asta s-a luat taxa suplimentara? ca de obicei se taie bilete la circ :friends:

245 e numarul la care era filmarea printre poze. :D

pffff...Seth on fire cam lasa de dorit...a fost o intrunire destul de naspa...mai ales cand am vrut sa ma duc sa`mi cumpar o bere si urlau tiganii aia dupa mine ca`n piatza..hai la bere hai la mici hai la mama dracului..1 la mana..2 la mana o baba neagra si grasa taia acolo castraveti si rosi si`si baga degetele`n salata omului....si multi jmecheri manelari care roiau pe langa mine si facea misto de prietena mea care saraca dansa si ea pe rock ca doar deaia am stat la concert...dupa parerea mea a fost o intrunire mai mult pentru bani..pacat..eu cat traiesc nu mai merg la ei

Am fost si eu la Seth on Fire. Super tare intrunirea. :friends: Nu s-a stat la coada, mancare suficienta si variata. Muzica de calitate :banana: sunet super, iar jocutile de foc bestiale. MADALINAAAAAAAA unde esti? Mi-a placut ciorba, foarte buna, pacat ca s-a terminat repede. La mancare nu mi-a placut ca a lipsit caviarul, cutitele si furculita a fost din plastic si femeia care ma servit era din Zimbabue cred. Si ca toti vroiau sa vanda si eu nu ma lasam convins. Asa de ciuda. :moron:

:rolleyes: Eu sunt multumit de intrunirea de anu asta a celor de la Seth.Prieteni am intalnit garla..., beutura a fost garla..., la fel si mancarea..., la fel si muzica...., vremea cu mici reprosuri vineri..., cu alte cuvinte : io nu ma plang...., ma adaptez si ma distrez....,punct :'

post-22318-0-86701600-1306256294_thumb.jpg

post-22318-0-17818300-1306256312_thumb.jpg

post-22318-0-56774500-1306256323_thumb.jpg

post-22318-0-45258200-1306256344_thumb.jpg

post-22318-0-30204200-1306256382_thumb.jpg

Edited by judas

am fost si eu sambata ... a fost ok, nu foarte slaba dar nici ceva peste medie, oricum departe tare de cele din anii trecuti, cred ca unele mai bune nu o sa fie multa vreme de acum (atunci :)) inainte ...

de ce? nu stiu si nici nu ma intereseza foarte tare (micii mi-au placut, vremea a fost ok, ochii mi i-am clatit cu motoare si cu prietenii m-am simtit din nou bine, daca era mai multa vreme era si mai bine) desi banuiesc ca rivalitatea/rivalitatile si taberele or fi baiu' ... desi nu stiu de unde ar putea veni (pe cuvantul meu !), dar daca e ca pe forumurile de la Cluj ... e clar

ca baietii ar fi facut din asta o afacere profitabila nu cred, de fapt sunt convins ca nu, mai ales ca participarea a fost redusa (au fost 500-600?)

oamenii si-au dat toata silinta sa impace pe toata lumea, le-a iesit dar o fi reusit mai putin cu unii ...

intrarea n-a fost mult, este aceeasi de ani de zile la toate, deci n-a tinut pasul cu inflatia sau cu alte romanisme cand vine vorba de "belit" clientul HATS OFF !

mie regulamentul mi s-a parut asa, mai comunist, cam impus, dar e parerea mea si oricum nu l-as fi incalcat din principiu, nu ca scria pe bilet, ioi

concursurile au fost cele mai tari cred, s-a ras non stop, fazele de la bautul berii au fost de departe cele mai tari, umor pur :)

sunt si chestii care nu mi-au placut:

- popa cela "al ciorilor", nu stiu ce p. mea a cautat acolo, am inteles ca e popa misionar (aud prima data in viata de asta la noi) si banuiesc ca avenit sa crestineze paganii, wow (o sa primeasca prime de la ceva prea-nesimtit basinos) ... ei pe mine nu m-a nimerit, cum nu ma poate trece si asa no name in turma lui de clienti tinta - a gresit rau cu segmentarea pietei, sorry ... a fost penibil, nu comentez ce a cantat pe acolo, dar predica a fost de toata jena si daca tot a stropit motociclete, trebuie sa le si stearga-n p. ... rog a nu se confunda parerea mea cu vreun anti-crestinism, majoritatea ne vrem crestini dar nu asa ... a fost vorba de ipocrizie pura

- muzica in PA-uri in unele momente: hard rock si heavy metal in slavona (!?) no da-l in ..., tot respectul pt. oamenii care au venit de departe, dar ce se auzea in boxe cred ca azgariat in urechi pe multi ... mie nu mi-a placut, suntem un popor profund rusofob, n-avem ce face

dincolo de toate, cei de la Seth trebuie felicitati, in ziua de azi (din pacate si in Clujul nostru) e greu sa realizezi intruniri de succes, din pacate altele e prioritatile si gusturile ...

MULTUMIM SETH !!!

Edited by thunderhead

sunt de acord in privinta popei, nu am inteles ce cauta acolo, sunt crestin, ma duc la biserica, dar nici chiar asa, adica vin la intrunire sa stau cu capul plecat in timp ce alti beau, si se distreaza, sa ascult o predica cam aiurea? fara suparare...nu-si avea rostul, berea...a fost mai scumpa ca anii trecuti, dar eu cumparam de unde la doua halbe iti dadea un sat de tuica, deci a fost k intr-un final, locatia, imi place mai mult ca gilaul, desi te cam pierdeai in iarba, conditiile au fost k, eu nu prea am avut nevoie de dus si toaleta, dar am fost de curios sa vad cum arata si e k. imi pare rau ca s-a ajuns la rivalitatile astea, pt ca cel mai mult au de suferit intrunirile, implicit noi, pt ca unii merg acolo, si altii dincolo, foarte putini vor merge la amandoua si cred ca de aceea au venit asa de putini, si lipsa banilor, ca totusi, la unii se simte criza asta. oricum eu m-am distrat, m-am reantalnit cu prieteni vechi si de departe si am ras pana dimineata! sunt curios cum va fi weekendul viitor si care vor fi comentariile de la intrunire. pana una alta, multumesc celor de la seth pt straduinta si pt ca au reusit sa fac o intrunire reusita. felicitari. numa' bine!:cheers:

de la mesterul peep.

"echipa mea titanii" :)) suna mai frumos "echipa noastra" (n-am facut parte din ea, sa nu se inteleaga gresit)

pai echipa mea pt ca eu i-am pus numele si eu am adunat oamenii,de aia e echipa mea :bounce:

ui si masina mea in spate la politie. super muzica, super montaju!! FELICITARI!!

@Kiki... egoistule :lol: :P

Edited by kamikazee

Faina întâlnirea mie mi-a plăcut a fost rezonabil totul . Parada a fost excelenta frumos organizata si uriașă . Felicitări Seth

ui si masina mea in spate la politie. super muzica, super montaju!! FELICITARI!!

@Kiki... egoistule :lol: :P

da da,am fost deja la OSIM,e marca inregistrata,la TRB ma voi baga din nou,sa adun oamenii doar :cheers:

iau crampoane, dau ghipsu jos si te ajut :))