Jump to content

INTRUNIRE MOTO SAPIENS DR TR SEVERIN

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gorjenii spun "prezent"! :cheers:

Am dori sa aflam un program cit mai detaliat cu putinta, ca sa ne facem planurile in functie de slujbe si alte indatoriri! :bigstar:

Program cu " aproximatie ":

Vineri 03.06:

- primirea invitatilor :hug: si facut schimb de bautura, fiecare cu ce are : tuica, palinca, cognac... etc

:drink: :cheers:

- seara - concerte AIM / MADICINE BAND

Sambata 04.06:

- 11.00 - plecare in parada

- 12.00 - 13.30 stunt show parcare Carrefour

- 15.00 - 18.30 concursuri funny

- 19.30 - premierea castigatorilor

- 20.00 - concerte MADICINE BAND / SANCTUAR

Duminica 05.06:

- cafeaua / tigara de dupa... :smoke: , pareri, impresii...

- lacrimi de despartire, promosiuni de revedere :makeout:

Orele sunt aproximative si mai pregatim si alte surprize !

Multumesc de informatie, sper sa nu ratam schimbul de tricouri si lacrimile de la final! :friends:

Abia astept revederea! :rock:

Te-ai bucura sa faci schimb de tricouri cu o doamna sau domnisoara :rock:

Da, dar cu singura conditie ca sa nu am pe mine vreunul dintre tricourile mele preferate, stiti voi, alea cu degetelu' saltat! :bounce:

Da, dar cu singura conditie ca sa nu am pe mine vreunul dintre tricourile mele preferate, stiti voi, alea cu degetelu' saltat! :bounce:

:D degetul ala a scandalizat si mi-a placut ideea :ok:

Daca se insista pe schimburi si se doreste "degetelul", atunci prefer damele, iar daca Licinius vrea schimb de tricouri, vin cu unu' rupt de latratorul meu din gospodarie, dar tot tricou de calitate! :crack:

Uite ce schimb cu fetili!

post-2215-0-83536500-1306164103_thumb.jpg

Daca vii si cu "Azor" te cred ... k de altfel stiu ca :" te iube ste fe me ileee..." ( o fi din cauza degetului :lol: ...), si nu vreau sa te lipsesc de vreo amintire placuta :grinbandit:

Bai, te rog frumos... de morti, numa' de bine, da?! Si nu-i mai dezgropam, da?! :diggin:

Iar de restu'... vedem noi! :s4289:

Abia astept sa ne revedem, sa scuturam nitel oasele pe ceva rock de-al bun (io merg si simbata asta la Moieciu ca sa fac antrenament!)! :michael:

Bai, te rog frumos... de morti, numa' de bine, da?! Si nu-i mai dezgropam, da?! :diggin:

Iar de restu'... vedem noi! :s4289:

Abia astept sa ne revedem, sa scuturam nitel oasele pe ceva rock de-al bun (io merg si simbata asta la Moieciu ca sa fac antrenament!)! :michael:

De unde atata energie domnu'? zii secretele sau vrei mita? :grinbandit:

Stii, am probleme cu coloana verticala si daca stau intr-un loc, ajung statuie... asa ca prefer sa ma misc pe ritm de rock sau sa calaresc, si-n felu' asta scap de dureri! Hai ca la asta nu te-asteptai, asa?! :rock:

Stii, am probleme cu coloana verticala si daca stau intr-un loc, ajung statuie... asa ca prefer sa ma misc pe ritm de rock sau sa calaresc, si-n felu' asta scap de dureri! Hai ca la asta nu te-asteptai, asa?! :rock:

Am retinut ideea..nu e rea deloc si trebuie cat mai des pusa in practica,mai ales calare :rock:

Va doresc un festival super reusit(asa va fi,sunt convins),imi pare al dracului de rau ca nu pot ajunge,cel putin eu, cu toate ca asteptam cu nerabdare data de 3-5 iunie sa ma intalnesc cu vechi prieteni...dar asta e viata,sa fim sanatosi si sa ne vedem la anul...Multa bafta, si ,distractie maxima si din partea ONG TIMISOARA BIKERS! :ok:

Alba Iulia.. spune prezent ;)

Femeile si copii platesc intrarea? :cheers:

Salutam Alba Iulia!!

Ati avut timp sa va reveniti de de la Cluj si va asteptam asa cum am stabilit.....iar intrarea copiilor este free fara discutie :friends:

salutare prieteni...

din pacate nu ne vom vedea la aceasta prima editie avand in vedere ca sunt blocat intr-un botez (al ficei mele...ca daca era altul nu era important :rusinica: ) sper sa aveti parte de timp fain si lume cat mai multa. distractie oricum va fi

sper sa ne vedem cat mai curand

salutare prieteni...

din pacate nu ne vom vedea la aceasta prima editie avand in vedere ca sunt blocat intr-un botez (al ficei mele...ca daca era altul nu era important :rusinica: ) sper sa aveti parte de timp fain si lume cat mai multa. distractie oricum va fi

sper sa ne vedem cat mai curand

Hehe....sa-ti traiasca si sa fie sanatoasa si viitoare bikerita :D

Revii cu poze da?? ca altfel stii cine da berea nu??

see Ya

Regulament

Intrarea se face pe baza biletului de intrare, fiind incluse o masa calda (sambata, incepand cu ora 15), o insigna si o bratara. La intrarea in locatie participantii declara pe proprie raspundere ca au luat cunostinta de Regulament, ca sunt de acord cu acesta si atesta aceasta declaratie prin semnatura in tabel.

OBLIGAĂIILE PARTICIPANĂILOR

Participanții sunt obligați:

- să respecte toate indicațiile personalului organizator;

- sa nu tureze motoarele si sa nu dea “tunuri” in intervalul orar 24 - 8;

- să ruleze în incinta locului destinat desfasurarii Evenimentului cu viteză redusă ( max 10km/h ! ) si cu atentie sporită;

- organizatorii isi reverva dreptul de a selecta participantii ;

- să respecte reglementările legale în vigoare la momentul desfăÂşurării Evenimenului, fiind singuri răspunzători de orice acțiune, activitate, demers sau intenție întreprinsă de ei înÂşiÂşi, care duce sau poate aduce atingere vieții, sănătății Âşi / sau integrității oricăror persoane, sau care conduce la producerea de pagube sau daune materiale, de imagine sau de orice altă natură, consecințele fiindu-le direct imputabile, civil sau penal, Organizatorul neputând fi tras la răspundere pentru faptele participanților;

NERESPECTAREA ACESTOR OBLIGATII POATE DUCE LA EXCLUDEREA DVS. DE LA ACEST EVENIMENT !!!

RĂSPUNDEREA PARTICIPANĂILOR

Toți participanții iau parte la Eveniment exclusiv pe propria răspundere, fiind de acord cu prevederile prezentul Regulament. Ei poartă în mod exclusiv răspunderea civilă Âşi penală pentru toate daunele cauzate de ei sau de către motocicletele pe care le dețin. Prin participarea la acest Eveniment, participantul îÂşi asumă răspunderea pentru toate eventualele daune, pe care le va suporta, Âşi îi eliberează de orice răspundere pe toți cei implicați în organizarea Evenimentului. Participantul care a suferit un accident sau o pagubă renunță, prin semnatura data pe tabelul nominal de la intrare, la orice drept, procedură sau pretenție vizavi de cei implicați în organizarea Evenimentului.

REGULAMENTUL EVENIMENTULUI

Prin participarea la aceast Eveniment, participanții sunt de acord să respecte Âşi să se conformeze tuturor prevederilor prezentului Regulament Âşi ale legislației în vigoare.

MODIFICAREA REGULAMENTULUI

Organizatorii îÂşi rezervă dreptul de a face anumite adăugiri la Regulamentul , la fața locului, atunci Âşi dacă situația o va impune.

Alba Iulia.. spune prezent ;)

Femeile si copii platesc intrarea? :cheers:

Copii sub 12 ani au intrarea libera !

Va asteptam cu drag !