Jump to content

INTRUNIRE MOTO SAPIENS DR TR SEVERIN

Recommended Posts

Felicitari organizatorilor!!! Ati muncit ceva si a iesit mai ceva.

Alba Iulia va saluta cu respect!!

PS Nu mai cred in bancurile cu olteni.

HAIDE Alba Iulia!!!!! imi ard cauciucurile sa ajung iar prin zona aia si mai ales la un festival de-al vostru,asa ca,la primul semn sunt prezent!!!!

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Felicitari organizatorilor!!! Ati muncit ceva si a iesit mai ceva.

Alba Iulia va saluta cu respect!!

PS Nu mai cred in bancurile cu olteni.

A trebuit sa vina un brailean sa le arate ce si cum :blbl: si promit sa ii scot la liman :lol:

Multumim participantilor ! :wave: Deasemenea patronii/angajatii Bazei de Agrement v-au transmis numai urari de bine ! :makeout: Se cam asteptau la lucruri mai urate din partea noastra ( imaginea motociclistului... )

Asa ca VA MULTUMIM inca o data, si va anuntam ca deja am inceput pregatirile pt megashow-ul de anul viitor!

un link :

http://www.adevarul.ro/locale/turnu-severin/Turnu_Severin-_FOTO_VIDEO-_Show_incendiar_pentru_motociclisti-_Vezi_aici_acrobatiile_0_493150906.html

A trebuit sa vina un brailean sa le arate ce si cum :blbl: si promit sa ii scot la liman :lol:

Multumim participantilor ! :wave: Deasemenea patronii/angajatii Bazei de Agrement v-au transmis numai urari de bine ! :makeout: Se cam asteptau la lucruri mai urate din partea noastra ( imaginea motociclistului... )

Asa ca VA MULTUMIM inca o data, si va anuntam ca deja am inceput pregatirile pt megashow-ul de anul viitor!

un link :

http://www.adevarul.ro/locale/turnu-severin/Turnu_Severin-_FOTO_VIDEO-_Show_incendiar_pentru_motociclisti-_Vezi_aici_acrobatiile_0_493150906.html

Cristi, ne cunoastem de ceva vreme, asa cum ti-am spus si la "baza de agrement Balotesti", ati avut curaj, ati tocmit mult, ati muncit foarte mult, dar ati reusit sa realizati (din punctul meu de vedere),o intalnire moto de bun simt.

Cat timp voi merge pe motocicleta, nu voi rata viitoarele intalniri organizate de voi!

Respectele mele, Radu!