Sari la conținut

Clasice- made in japan


Jean_Taxi
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Când si unde? :)

Eu mai am doar electrica de aranjat la a mea, şanse mari ca în acest week-end să o termin.

 


» Post actualizat in 11 Feb 2018 20:08

Când si unde? :)

Eu mai am doar electrica de aranjat la a mea, şanse mari ca în acest week-end să o termin.

 

Citând-ul pe marele Caragiale: din cauza vremii, revoluţia se amână. În traducere asta înseamnă că în acest week-end a trebuit să plec din localitate în interes de serviciu.

post-3360-0-64276100-1518115293_thumb.jpg

post-3360-0-39336200-1518115312_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salut, ajutor pentru o hondita de 49cm mb5 din1979, am cumparat cadrul, jantele si o parte din motor si furca acum ceva ani, mi a placut mult si am luat o de piese, nu credeam ca voi reusi sa o restaurez. in timp am restaurat o aproape deoriginal. intrebarea mea, eate vreo posibilitate sa o inscriu, singura chestie pe care o stiu e vin ul de pe cadru, acte nu am pentru ca am luat piesele intr o stare deplorabila! cine ma poate ajuta? (trebuie sa o si scot din sufragerie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki Gs 450 L din 1988 stare de functionare . Acte am doar talon german si contract cu persoana de la care am cumparat-o . Mai multe info la tel. 0740376555 , pret 800 e negociabil

post-29942-0-61245600-1521092636_thumb.jpg

post-29942-0-04309200-1521092698_thumb.jpg

post-29942-0-82293500-1521092743_thumb.jpg

post-29942-0-49733300-1521092787_thumb.jpg

post-29942-0-17607600-1521092848_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Bravos dkw ule, frumoasa!..eu tot n am reusit sa o inscriu. Efectiv nu ma inteleg! In toamna ii pun nr rosii si ma ocup de ea. O am pe creier deja! Sper ca totusi pana la 80 de ani sa reusesc sa mi fa tinp de ea!:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Vand Suzuki Gs 450 L din 1988 stare de functionare . Acte am doar talon german si contract cu persoana de la care am cumparat-o . Mai multe info la tel. 0740376555 , pret 800 e negociabil

Pret scazut la 450 euro poate asa se gaseste cineva care sa aiva grija de ea .
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pret scazut la 450 euro poate asa se gaseste cineva care sa aiva grija de ea .

 

Cam greu de inmatriculat fara brief... Poti declara ca l-ai pierdut si apoi sa treci prin toata procedura de verificare. Proces de durata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

N-are nicio legatura cu v-maxul, plus ca a aparut la un an dupa, deci nu-i poate fi "bunic".

Oricum faina mobra, sporla surubarit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate tin eu minte, Maxim X a fost un fel de upgrade pentru Maxim, si cam ultimul din seria Maxim, deoarece aparuse V Max-ul si prezenta Maxim-ului pe piata (americana) nu mai era justificata. Daca gresesc imi cer scuze.

In rest, stilistic este total diferit de celalalt Maxim (Midnight) pe care il detin. Si da, este o motoreta interesanta, arata a cruiser dar pozitia de pilotaj este cea de touring.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dupa mai bine de sapte ani de la postarea de mai sus, revenim intr-o noua infatisare:

Ce bine arata! Acum multa vreme parca o aveai si la vanzare? Si daca nu ma insel ma cam batea gandul... oricum pe mine m-au cam batut multe ganduri... :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, a luat ceva timp operatiunea, dar e ok acum. Apropo, ti-ai schimbat nick-ul de forum de atatea ori ca nu mai stiam cu cine am onoarea, noroc cu pisoiul din avatar. Asa este, a fost si la vanzare inainte de 'schimbarea la fata', dar nimeni nu a fost suficient de hotarat sa achizitioneze un motoras functional, cu acte la zi, dar nu prea atractiv estetic. Nu-i bai, acum ca s-a rezolvat si partea asta, toti il remarca pe unde ma duc. Un pusti, fost concitadin de-al tau, inca actual de-al meu m-a abordat: 'nenea-nenea, asta-i de curse?'

Editat de Jawa Script
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...