Sari la conținut

12


kao
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare ......de curand mi`am cumparat o yamaha r6 din 2003 ,ma intereseaza sa stiu si eu pt cunostinta mea dak am la ea ABS ?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crezi k modelul asta de crash-uri , se potrivesc si la mn pe r6 2003 ......http://www.performance-shop.ro/crashpaduri-crashbars/783-yamaha-r6-06-08-crash-paduri-barracuda.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti doar invidiosi. Datu' pe o roata pe bulevardele centrale a fost, este si va ramane o dovada clara de fler si stil.

 

In plus, ne trag si pe noi (cei care nu avem destui bani si simt al stilului) in sus, ne dau o identitate. Ne fac sa fim remarcati si etichetati.

 

Eu le-as multumi. Apoi ma gandesc cati ajung intinsi pe parapeti, stalpi si rape; si imi dau seama ca le-au mai multumit si altii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti doar invidiosi. Datu' pe o roata pe bulevardele centrale a fost, este si va ramane o dovada clara de fler si stil.

 

In plus, ne trag si pe noi (cei care nu avem destui bani si simt al stilului) in sus, ne dau o identitate. Ne fac sa fim remarcati si etichetati.

 

Eu le-as multumi. Apoi ma gandesc cati ajung intinsi pe parapeti, stalpi si rape; si imi dau seama ca le-au mai multumit si altii.

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai "flacai" va multumesc pt cuvintele de lauda la adresa mea .......dar vedeti`va de lungul nasului ( asa este o vb din popor ) tine`ti cont de ea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite un sfat.... il stii pe gogu? toata lumea il stie pe gogu. Este cea mai desteapta entitate.... daca ai o intrebare, si nu vrei sa astepti raspunsuri, intreaba-l pe gogu si-ti zice instant.

 

uite aici de exemplu, primul link dat de gogu. http://www.bikez.com/motorcycles/yamaha_yzf-r6_2003.php

 

De asemenea, nu inteleg aia cu "ajutooooor". De ce anume ai nevoie de ajutor?

Editat de One-Track-Mind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vroiam asa sa stiu pt cunostinta mea dak am sau nu ABS la motor.......si nu imi rasp nimeni si am zis sa pun un titlu kre poate sare in ochii la cnv sa ma lamureasca si pe mn ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vroiam asa sa stiu pt cunostinta mea dak am sau nu ABS la motor.......si nu imi rasp nimeni si am zis sa pun un titlu kre poate sare in ochii la cnv sa ma lamureasca si pe mn ;)

buuunn

deci tu ai cumparat ceva ce ti-a parut "foarte tare frate" fara sa te interesezi pe ce dai un purcoi de bani

apoi ca sa te dai interesant lansezi un topic in care zici "ajutoooooooooooor" pentru a gasi un fraierici care sa iti spuna pe ce ai dat banii

in plus in loc sa faci ciocul mic arunci faze gen "flacai" si "lungul nasului" asta dupa ce dai cu mucii in fasole intreband daca poti sa iti pui nush ce crashpaduri pe troaca.

 

una peste alta ... domnu' pentru cunostinta ta esti nitel depasit de situatie daca ai luat o mobra doar pt ca da bine la piz...pasaret si nu stii despre ce e vorba cu trotineta respectiva

 

 

dupa cum zicea si un concetatean mai sus " inca un cocalar pe moto"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...