Sari la conținut

Seawolves Bike Fest 4 - Mamaia 2011


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pentru cine nu a participat anul trecut, la aceasta suprba intrunire din toate punctele ,nota 10 .foarte, foarte buna organizare .BRAVO BAIETI .

 

 

Multumim de aprecieri si te asteptam si anul asta

 

Pentru cine nu a participat anul trecut, la aceasta suprba intrunire din toate punctele ,nota 10 .foarte, foarte buna organizare .BRAVO BAIETI .

 

 

Multumim de aprecieri. Te asteptam si anul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care-i ora oficiala de dechidere (nu c'as vrea sa fiu primul acolo), dar nu mai am rabdare ! ... si nu in ultimul rand : se supara cineva daca stam pana luni ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care-i ora oficiala de dechidere (nu c'as vrea sa fiu primul acolo), dar nu mai am rabdare ! ... si nu in ultimul rand : se supara cineva daca stam pana luni ?

 

 

nu cred ca se supara nimeni dar cred ca majoritatea o sa cam plece duminica si banuiesc ca si intrunirea oficial se termina tot duminica .. adica se strang lucrurile si catre casa ..

noi, o gasca mai micutza plecam sa luam pulsu vamii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam pe la ce ora ar trebui sa inceapa concertele vineri? Aveti super trupe si n-as vrea sa intarzii :cheers:

Multumesc!

 

 

In jurul orei 8 seara. Vom publica saptamana care vine un program mai detaliat.

 

Care-i ora oficiala de dechidere (nu c'as vrea sa fiu primul acolo), dar nu mai am rabdare ! ... si nu in ultimul rand : se supara cineva daca stam pana luni ?

 

Vineri la pranz este deschiderea oficiala. Practic noi vom fi acolo de dimineata.

Nu se supara nimeni daca stati pana luni, doar ca campingul e al nostru pana duminica seara only, si s'ar putea sa vi se ceara o taxa de cort sau ceva la modul asta. Revenim cu info si despre aspectul asta.

 

@Seawolves: ati face bine sa puneti o pila acolo sus, ca la mine prognoza arata groaznic!

 

Ba cobeee... nu'ti bate capu cu prognoza aia de'o vezi tu... din 8 siteuri de meteo, 4 arata soare, 2 putin nori, si 2 ploaie.

Asa ca... mai deschidem subiectul asta pe miercuri cel mai devrem ;)

Oricum daca ploua nu'i bai... in camping nu se face noroi... si avem corturi speciale. Si la mare nu ploua cu zilele... 30 de minute dupa care sparge briza norii ;)

Editat de Moldoveanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

In cazul in care ma lasa bateriile :D (de la camera si aparat), ceea ce este inevitabil, as avea unde sa le trag un "refill"? Dau si eu o :cheers: la incarcare!

Spor la pregatiri si sa ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

In cazul in care ma lasa bateriile :D (de la camera si aparat), ceea ce este inevitabil, as avea unde sa le trag un "refill"? Dau si eu o :cheers: la incarcare!

Spor la pregatiri si sa ne vedem cu bine!

 

Bineinteles ca nu e problem...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba cobeee... nu'ti bate capu cu prognoza aia de'o vezi tu... din 8 siteuri de meteo, 4 arata soare, 2 putin nori, si 2 ploaie.

Asa ca... mai deschidem subiectul asta pe miercuri cel mai devrem ;)

Oricum daca ploua nu'i bai... in camping nu se face noroi... si avem corturi speciale. Si la mare nu ploua cu zilele... 30 de minute dupa care sparge briza norii ;)

 

M-ai facut sa rad. Cand ati facut acum 2-3 ani - nu-mi mai aduc aminte bine - am venit la fest si ne-a plouat de ne-a rupt in ambele zile. Stiu ca a picat cumva de 1-2 Mai ca noi venisem din Vama. De atunci mi s-a cam luat sa mai stau la cort :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ai facut sa rad. Cand ati facut acum 2-3 ani - nu-mi mai aduc aminte bine - am venit la fest si ne-a plouat de ne-a rupt in ambele zile. Stiu ca a picat cumva de 1-2 Mai ca noi venisem din Vama. De atunci mi s-a cam luat sa mai stau la cort :lol:

 

 

:)) Vezi?! O mica mare diferenta: mai versus iunie ;)

Nu stiu cum o fi.... dar un lucru e clar... 26-28 de grade in aer si 22-23 in apa ... si apa e faina faina... Daca o mai da si un dush de vara... care'i problema? Ori suntem golani ori nu mai suntem! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mai ramas 4 zile.

 

Indiferent de vreme, fie ploaie, grindina, ninsoare eu vin. M-au prins ploi, grindina, vant, frig, prietena cu alta si in alte locuri mai nasoale decat in drum spre megadistractie si betivaneala de calitate.

 

Eu voi pleca Vineri la ora 2 din Bucuresti, nu stiu inca de unde dar ne intelegem noi.

Daca ploua voi merge pe autostrada.

Daca vremea este buna voi merge pe drumul vechi.

Oricine este binevenit atat timp cat viteza de croaziera este intre 100-130 km/h.

 

Pana la urma daca e vremea nasoala gasesc eu pe cineva sa ma ia la caldurica si sa aiba grija de mine muahahhahahaa.

 

succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off ,iar o sa ma apuce nostalgia cand am sa revad FZ-ul .

Ne vedem la Fest sa mai sporovaim la o bere .

 

 

Pai le mai schimbam odata :))

 

Comandati si voi soare macar vineri cat sa punem cortul, dupa ... nu mai conteaza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) Vezi?! O mica mare diferenta: mai versus iunie ;)

Nu stiu cum o fi.... dar un lucru e clar... 26-28 de grade in aer si 22-23 in apa ... si apa e faina faina... Daca o mai da si un dush de vara... care'i problema? Ori suntem golani ori nu mai suntem! :))

 

 

cred ca problema nu este daca ploua la constanta, mai naspa e sa ploua tot drumul pana acolo :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)) Vezi?! O mica mare diferenta: mai versus iunie ;)

Nu stiu cum o fi.... dar un lucru e clar... 26-28 de grade in aer si 22-23 in apa ... si apa e faina faina... Daca o mai da si un dush de vara... care'i problema? Ori suntem golani ori nu mai suntem! :))

 

* e, sa nu vina vreo inundatie, ceva, sa ne ia apa corturile... (oricum imi iau saci mari de plastic cu mine ;) )

in rest, ...nu ne face pe noi o ploaie! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...