Sari la conținut

Accident Ganeasa


Mein Herz brennt
 Share

Postări Recomandate

padurea lor e plina de uscaturi dupa cum prea bine stim toti, exemple sunt destule, mai toti am patit-o macar odata .. n-are rost sa ne apucam sa cautam acu in caru cu fan .. poate or fi, poate n-or fi si tzigani de treaba .. who cares .. datzi foc la padureeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .. eu unu nu m-as risca pt 2-3 posibili cinstiti

 

 

P.S daca tot vreti sa fim mai omenosi .. atunci propun sterilizarea lor sau cel putin sa aiba dreptu doar la 1 copil pe familie (in adancul sufletului eu mi-as face fabrica de sapun .. dar asta e alta poveste)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu pot sa cred cata ura si rasism exista ink in romania...inteleg ca nici eu nu agreez toti tiganii...subliniez nu toti.....nu bagati toti tiganii in aceasi oala ca sunt si cinstiti si muncesc ca niste robi de dimi pana seara ca sa aiba un trai...am un vecin care ii tigan si un motociclist care-i tot tigan si tin sa va zic ca de multe ori aveam probl cu ,calcu cu bani si cu altele si vecinu' intotdeauna sarea si zicea sa stau linistit si sa nu ma stresez ca ma ajuta el si tot restul familiei lui,pretinu motociclist iara el mi-a rez sa-mi incarc bateria sa schimb bujiile sa le cumpere el ca eu nu aveam bani sa schimb apa sa dau carenele jos si fara sa platesc nici un ban....multi tigani dau clasa romanilor cand vine vorba de ajutor onestitate si bun simt.....o luati in nume de rau sau nu asta-i adevarul....sunt si ei fiinte ca noi si nu suntem noi Dumnezeu sa judecam si sa aruncam cu piatra in ei....El o sa judece pe toti nu o sa existe sala de judecata si "pile" ,bani etc...si eu am facut si fac multe de care nu sunt mandru da nu pot sa am ura pe oameni de orice nationalitate...asfalt uscat si aveti grija!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde fiecare ce probleme a avut cu ei. Ai avut probleme cu ei? Nu ii suporti. Nu ai avut? Le iei apararea sau esti la mijloc.

eo cred ca depinde de stabilitatea psihica a fiecaruia.

pe topicul asta se vede cel mai bine :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eo cred ca depinde de stabilitatea psihica a fiecaruia.

pe topicul asta se vede cel mai bine :blink:

 

dap... si din cate vad e plin de frustrati plini de ura virtuala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TIGANII sunt o rasa inferioara noua romanilor si trebuiesc tratati cum se cuvine adica a nu avea aceleasi drepturi ca noi Romanii.

NU pot exprima in 3 cuvinte ce simt pentru aceste animale urat mirositoare cu chip de om, dureros este ca avem printre noi romani mai tigani decat tiganii, care le asculta muzica si fac din aceste vietati foarte daunatoare socetatii niste vedete, ei nu ar trebui lasati sa evolueze deloc ei tubuiesc eliminati, adica axclusi , omarati fara mila exact cum vedem in natura, spre ex in stupul de albine unde o albina care nu mai asculta este eliminata instant, toata viata noastra ar trebui ghidata dupa legile naturii.

oricum ei sunt niste invingatori, pentru ca au reusit sa aiba aceleas drepturi ca si mine, in aproape 150 de ani.

 

Pentru baiatul acela naiv care a postat mai sus ca cica are el in bloc niste tigani super omenosi...

Nu exista tigani buni sau tigani omenosi, exista tigani, care nu au ce face ca minoritari in bloc sau pe strada cu romanii, vreau doar sa te gandesti cum ar fi sa stai tu in mahalaua lor, nu/mi da ex un tigan care munceste hai sa vorbim de mase, de aia multi care traiesc doar din furat si pacalit.

Daca omoram toti tiganii declarati creste pibl cu 5% si fura si mai mult psd si pdl si toti.

Editat de aladin1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jur pa nepotii mei ca v.as da in primire, ghertzoi de tastatura ce sunteti.

 

Ce se mai umfla tarata in voi, daca vedeti trei ciori la 12 noaptea v.ati scapat in pemparsi.

 

Trebuie sa fi idiot daca nu ai realizat pana acum ca toti avem sange de tigan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta e singura sansa care o au ciorile ca sa nu-si ia omoru': sa fie cati mai multi,ca 1 la 1 si-o fura cu strigaturi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jur pa nepotii mei ca v.as da in primire, ghertzoi de tastatura ce sunteti.

 

Ce se mai umfla tarata in voi, daca vedeti trei ciori la 12 noaptea v.ati scapat in pemparsi.

 

Trebuie sa fi idiot daca nu ai realizat pana acum ca toti avem sange de tigan.

 

:crack: ... hauarde bulibash ? ... ce-ti fac nepotii ?

Intodeauna am urat diplomatia ... oamenii spun aici ce au de spus, se descarca de frustrari. Bravo lor ... cu atat se pot multumi ... momentan.

Ca-i dai tu in gat ... denota ca esti mai imatur ca ei :)

 

De ce sa nu recunoastem ca tziganii sunt o problema ? la fel ca si cainii vagabonzi, ca si lacustele in lanul de porumb, ca si sobolanii la metrou, etc. Nu e vina lor ... ci e vina celor care ii educa, care le da asistenta sociala degeaba, care ii pune la furat/lucrat/cantat pe bani la negru ...

Asa ca ... hai sa lasam vrajeala de 2 lei ... imi pare rau ca s-a intamplat sa moara in acest accident, dar nimic mai mult ... nu stiu cat de buni/rai au fost, nu ma bucur dupa urma mortii lor, dar let's face it ... cand zicem "tigani" fiecare se gandeste exact la ce e mai rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jur pa nepotii mei ca v.as da in primire, ghertzoi de tastatura ce sunteti.

 

Ce se mai umfla tarata in voi, daca vedeti trei ciori la 12 noaptea v.ati scapat in pemparsi.

 

Trebuie sa fi idiot daca nu ai realizat pana acum ca toti avem sange de tigan.

Co io sule.. nu te mai jura tu pe nimeni ca nu impresionezi pe nimeni lasa neamurile linistite acolo, aud zilnic milione de juraminte, vezi ca aici mai posteaza si romani bazati si foarte tupeisti pe merit... cu zeci de batai la activ, am crescut intre ciori de mic si le stiu foarte bine mentalitate, sunt cele mai fricoase animale dupa iepure, stim foarte bine amandoi. Nu vad care este motivul de suparare daca oameni spun niste pareri, eu personal vreau sa se supere toti ca tine si sa se mute la italia sa scapam de ei si de nenorocirile care le comit, 70% din puscariasi sunt magraoni, problema este ca sta acolo pe banul meu si vine cat dulapul acasa, in loc sa se faca autostrazi sa ma dau eu cu 300 pe ele, asta este problema.

Ma mandresc cu faptul ca am zmardoit fara motiv intemeiat foarte multi tigani. Uneori caut eu scandal, asa pe strada etc. stau si in Buzau lg gara, unde sunt un miliard de ciori.

EU DACA PATESC CEVA IN VIATA SI TREBUIE SA FAC TRANSPLANT SI RESPECTIVUL ORGAN A FOST LA UN TIGAN PREFER SA MOR FARA DISCUTIE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jur pa nepotii mei ca v.as da in primire, ghertzoi de tastatura ce sunteti.

 

Ce se mai umfla tarata in voi, daca vedeti trei ciori la 12 noaptea v.ati scapat in pemparsi.

 

Trebuie sa fi idiot daca nu ai realizat pana acum ca toti avem sange de tigan.

 

Pai ma ... cra cra nu are tupeu decat in turma ... il prinzi singur ... e mielusel ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinere care ti cu tiganii sa sti ca daca ma intalnesc cu tiganii aia la 12 noaptea cum spui tu si au intentia sa ma insulte chiar verbal este posibil sa se lase cu spitalizari, in primul rand eu la ora 12 noaptea pe strada sunt inarmat cu siguranta arma alba de obicei cutit, si conditia mea fizica nu este una de neglijat, dar in caz de intalnirea aia ma bazez pe faptul ca sunt mai destept si sunt si hranit bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinere care ti cu tiganii sa sti ca daca ma intalnesc cu tiganii aia la 12 noaptea cum spui tu si au intentia sa ma insulte chiar verbal este posibil sa se lase cu spitalizari, in primul rand eu la ora 12 noaptea pe strada sunt inarmat cu siguranta arma alba de obicei cutit, si conditia mea fizica nu este una de neglijat, dar in caz de intalnirea aia ma bazez pe faptul ca sunt mai destept si sunt si hranit bine.

inspira adinc.

numara in gand pina la 10

expira

inchide calculatoru

mergi de te culca ca esti obosit(daca noaptea bati tigani si nu dormi)

nu uita sa te hranesti(bine)

 

UN ADMIN POATE INCHIDE MIZERIA ASTA DE TOPIC?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer te inteleg, cat de "multa" empatie pentru bietii baieti morti si pentru familiile lor ai. In fond si la urma urmei nu e vina ta ca esti abuzat aproape zilnic de ideea ca trebuie saa iti imparti tarisoara cu minoritarii romi. Dar sa pomenesti de Antonescu in acest context chiar e lipsa de omenie, nu e doar spalare pe creier, trebuie sa fie ceva mai adanc si mai profund care te defineste.

 

 

 

Zli, ma surprinzi mereu, cateodata in bine, cateodata insa, ca acum, in foarte rau. Antonescu erou national? Cel care a ajuns dictator? Cel care se face responsabil de crime abominabile impotriva umanitatii? Nu cred ca gandeai clar in momentul in care ai scris ce ai scris. Imagineaza-ti ca intr-o zi ca cele de astazi (iunie) acum 70 de ani mai multe familii de evrei (si tigani) au fost stranse din casele lor, duse intr-o padure si impuscate cu un glont in ceafa pe marginea gropii. Chestii facute de militari romani, de armata romana, si multe altele, cu buna stiinta a superiorilor. Astfel de fapte unde le incadrezi? La "eroisme"? Pfuiiii!

 

Criminalii de razboi sunt una si cei se fac vinovati de fapte savarsite impotriva umanitatii sunt alta. Si unii si altii sunt de condamnat intr-o societate care nu si-a pierdut busola morala. Civilii evrei si tigani omorati in pogromul de la Iasi nu erau beligeranti, nici macar nu erau cetateni ai unui stat inamic. Erau tati si mame si copii ca tine si ca mine si ca altii.

 

 

oK..SI ....ce vezi rau in asta ?!! Shiiiii???!! Crezi ca intr-un razboi va tine cineva cont ca am copii?? Crezi ca tu ca roman mi-ai facut viata frumoasa atatia ani din cauza faptului ca port nume de rus,si mereu se gasea cate un ,,roman"sa imi spuna ca sunt ,,rus imputit "sau ,,betiv"..(mama dar ce si-o luau :banana: )???!! Crezi ca in cazul unui razboi cu rusii nu vei veni cu ,,furca si tortza"la mine la geam sa ma ,,linsezi" doar pt ca numele meu este SERGHEI...??? Voi chiar nu ganditi cand scrieti ceva?? Evreii si tiganii sunt marginalizati si desconsiderati in toata lumea ..de ce oare??? Toti sunt nebuni ???

 

In 2000 mi-au spart baietii casa \,m-au lasat fara un ,,sfantz".Stiam cine m-a facut dar nu aveam cum sa dovedesc politiei ,iar ei imi radeau in nas\,,rte-am facut moshule"..Mi-am revenit finenciar si ,,i-am facut si eu ".In felul meu .

 

Acum ,eu de ce nu m-as bucura cand crapa o cioara pe mana ei ?? Adevarat ,jubilam daca aveam si eu un merit la asta dar din pacate pt mine ..nu am .A dat omenia peste voi,,..,,ie suflete si ei "..pai problema este ca <<NU sunt suflete".Ei se bucura cand te fac ,eu ma bucur cand s-e/ii fac..simplu.Am zilnic contact cu tiganii si toti stiu ca nu-i inghit .Nici ei pe mine dar ,depind de mine...mai fac si ei un ban.La nivel de ,,sluga"ii accept ,altfel NU.

 

Ma repet : -2 si la mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce se mai umfla tarata in voi, daca vedeti trei ciori la 12 noaptea v.ati scapat in pemparsi.

 

pai si ... asta ar trebui sa fie o nota buna pentru tigani ?

 

tu confirmi exact ce spun oamenii astia pe aici:

cand vezi un tigan primul gest e sa-ti verifici portofelul iar daca vezi mai multi verifici sisul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jur pa nepotii mei ca v.as da in primire, ghertzoi de tastatura ce sunteti.

 

Ce se mai umfla tarata in voi, daca vedeti trei ciori la 12 noaptea v.ati scapat in pemparsi.

 

Trebuie sa fi idiot daca nu ai realizat pana acum ca toti avem sange de tigan.

.

 

....hai zi sa-ti moara-un unchi" ??? Ote ma la el se jura pe nepotii ...Tu ai sigur sange de tigan in instalatie altfel nu te basicai.Da..acum este normal,iti permiti sa faci pe faraonul pe forum ..ca pe strada nema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, un ADMIN ar trebui sa stearga postarile rasiste de pe acest topic. Parca am ramas ca mentalitate la nivelul anilor 1930-1940, nu am invatat absolut nimic din tragediile secolului XX. Din punct de vedere istoric suntem asadar niste retarzi care dau pe afara de ura neconsumata si prejudecati.

 

Maine poimaine se satura si austriecii sau spaniolii sau italienii de romani pe motiv ca le imput civilizatia lor construita/reconstruita cu greu, si vor incepe sa ii considere "vietuitoare", "animale", "gandaci" (sau ce s-a mai scris aici despre tigani/romi), deci inferiori natiei/etniei lor. Nici nu ma indoiesc sa exista deja cetateni ai acestor state care gandesc astfel despre noi. Dar care-i baiul, ca doar avem cutit si suntem bine hraniti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricare dintre noi se putea naste intr-o familie de rromi.Si sa nu incepeti cu "eu am sangele albastru in pwla" etc.Cine se naste intr-o familie de rromi,pana devine constient pe ce lume traieste ,deja are 2-3 copii,care dupa ce termina de supt,incep sa planga dupa mancare ...si ce sa le dai sa manance?ii lasi sa moara de foame?Voi credeti ca e vorba de sange sau de culoarea pielii?Eu cred ca e vorba de educatie ,situatie materiala si de cum sunt integrati.

 

Eu am intalnit si tigani oameni ,si romani porci

 

Un exemplu prost l-ati dat cand v-ati revoltat pe bietii caini,care din pacate nu sunt atat de rationali ca voi.

 

Legat de "jmanglit mobre",cred ca sunt mai multe "fete palide" pe aici care se ocupa cu asta,poate chiar multi care au postat in topicul asta

 

Unii dintre voi,dormiti inutil pe forum...

 

 

 

 

 

 

 

Numai bine...

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Co io sule.. nu te mai jura tu pe nimeni ca nu impresionezi pe nimeni lasa neamurile linistite acolo, aud zilnic milione de juraminte, vezi ca aici mai posteaza si romani bazati si foarte tupeisti pe merit... cu zeci de batai la activ, am crescut intre ciori de mic si le stiu foarte bine mentalitate, sunt cele mai fricoase animale dupa iepure, stim foarte bine amandoi. Nu vad care este motivul de suparare daca oameni spun niste pareri, eu personal vreau sa se supere toti ca tine si sa se mute la italia sa scapam de ei si de nenorocirile care le comit, 70% din puscariasi sunt magraoni, problema este ca sta acolo pe banul meu si vine cat dulapul acasa, in loc sa se faca autostrazi sa ma dau eu cu 300 pe ele, asta este problema.

Ma mandresc cu faptul ca am zmardoit fara motiv intemeiat foarte multi tigani. Uneori caut eu scandal, asa pe strada etc. stau si in Buzau lg gara, unde sunt un miliard de ciori.

EU DACA PATESC CEVA IN VIATA SI TREBUIE SA FAC TRANSPLANT SI RESPECTIVUL ORGAN A FOST LA UN TIGAN PREFER SA MOR FARA DISCUTIE.

 

Te rog, invata sa scrii corect.

Tin sa te anunt ca deja ai respirat aer contaminat, din care deja au respirat si tiganii.

Banuiesc ca la fel cum nu ai accepta organul respectiv nu accepti nici sa respiri aer in care au scuipat,urinat ssmd. tiganii.

Cum rezolvi problema?

P.S. Cand ajung acasa voi manca numai fasole cu zeama de varza, doar sa iti contaminez aerul si mai tare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu ma indoiesc sa exista deja cetateni ai acestor state care gandesc astfel despre noi. Dar care-i baiul, ca doar avem cutit si suntem bine hraniti.

 

baiul e ca aia ne confunda cu aialalti trei pe care daca ii vezi noaptea trebuie sa faci in pempersi.

 

.Cine se naste intr-o familie de rromi,pana devine constient pe ce lume traieste ,deja are 2-3 copii,care dupa ce termina de supt,incep sa planga dupa mancare ...si ce sa le dai sa manance?ii lasi sa moara de foame?

 

 

nu-i lasi sa moara de foame dar nici de munca nu te apuci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...