Sari la conținut

Accident Ganeasa


Mein Herz brennt
 Share

Postări Recomandate

Vizitator little wayne

nu cred ca e nevoie de un bozgor sa ne explice de lipsurile tarii pe un topic despre 2 ciori moarte...

 

IOI.....mno,da unguru le stie pe toate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 251
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vorbeam la general despre tara,de aceea am pus ROMANIA in paranteza.eu tocmai mi-am primit dubla cetatenie.Pot linistit sa ma duc in strainatate fara sa fiu facut tigan :D

Numa bine! :makeout: :))

 

Eu iti urez (sau dupa caz i-ti, sa intelege toti) ... DRUM BUN SI CALE BATUTA! Te rog sa faci uz de cetateniaia ailalta si sa nu spui numani ca esti roman!

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti urez (sau dupa caz i-ti, sa intelege toti) ... DRUM BUN SI CALE BATUTA! Te rog sa faci uz de cetateniaia ailalta si sa nu spui numani ca esti roman!

 

 

Nu e un lucru cu care sa se mandreasca omul in afara tarii :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbeam la general despre tara,de aceea am pus ROMANIA in paranteza.eu tocmai mi-am primit dubla cetatenie.Pot linistit sa ma duc in strainatate fara sa fiu facut tigan :D

Numa bine! :makeout: :))

 

 

Eu zic sa te duci .. si dus sa ramai :))) Fa-ne sa iti simtim lipsa :)))

Editat de Xeqtor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaaaaa ati plecat de la un accident si ati ajuns la unguri? Unde dracu e legatura? Altu incepuse cu protectia cainilor...du-te nene si protejeaza balenele albastre ca nici cainii si nici tiganii nu-s pe cale de disparitie.

Daca motocicleta aia era furata (repet daca) ma duc sa mai aprind si lumanari de bucurie. Daca era a lor...ceasu rau pisica neagra.

PS. La fel m-as fi bucurat si daca mureau doi ciorditori romani pe o moto furata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,cam asta face tineretul.Te-ai intrebat vreodata de ce?Si care pleaca,de ce nu mai vine inapoi?!

99% fac puscarie prin Italia, Spania, Anglia, etc?

Iar restul de 1% muncesc cinstit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, un ADMIN ar trebui sa stearga postarile rasiste de pe acest topic. Parca am ramas ca mentalitate la nivelul anilor 1930-1940, nu am invatat absolut nimic din tragediile secolului XX. Din punct de vedere istoric suntem asadar niste retarzi care dau pe afara de ura neconsumata si prejudecati.

 

Just! Dar sa citesti mai mult despre istoria noastra, si mai ales despre Antonescu. Sa citesti ce au scris evreii, cum i-au ajutat romanii, ce omenosi am fost noi cand restul lumii toca la ei. Sa vezi cum comunitatea evreiasca a refuzat adevarul spus de ei. Noi trebuie sa ne simtim vinovati, si vesnic datori, sa nu ridicam capul.

 

Arunca un ochi Palestina (+fosta Palestina aka actualul Israel) sa vezi acolo mentalitatea anilor 1930-1940

 

primul razboi mondial 10% din victime au fost civili

al doilea 50% civili

vietnam 70%

invazia din Iraq 90%

 

In Palestina cat estimezi?

Ti se pare ca a invatat cineva ceva?

Editat de ZLI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati-va cwaiele-n mana si faceti un topic separat pe tema rasismului.Asta s-a cam ratacit!

 

Cei doi(ca s-a si uitat de ei)odihneasca-se -n pace

 

Din moment ce exista exceptii,nu pot sa generalizez!

 

 

 

Editat de blueenduro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu intelegeti voi, majoritatea, e ca aveti un fals dusman (tiganii). Ei sunt asa din cauza lipsei de educatie, din cauza lipsei legilor, din cauza coruptiei si dezinteresului din sistemul de justitie, incepand de la politistul care sta pe radar sa te prinda cu 61 km/h pana la judecatorul care ia mii de euro sa-l scape pe unu' de parnaie. Tot acest sistem A PERMIS tiganilor, manelarilor (de orice culoare), cocalarilor(de orice culoare), smecherilor (de orice culoare) sa ne faca viata asa cum e. Noi suntem de vina, fiecare in parte si toti impreuna, ca ne gasim in situatia in care ne gasim. Tiganii nu-s deloc inferiori, cum nu erau nici negrii in America, sunt doar NEEDUCATI, cum sunt si multi romani. Tot personalul REBU e format din tigani, voi astia care le vreti moartea, iesiti noaptea pe strazi sa adunati prezervative si vata cu menstuatie pe ea aruncata de romanii educati? Sa nu intelegeti din asta ca tiganii ar fi buni doar pentru lucrul asta, sau ca asa ii consider. Spun ca nu toata lumea e menita sa aiba 5 facultati, 2 mastere si 3 doctorate. Ca daca asta ar fi principiul eliminator, nu stiu cati din voi ar mai fi pe aici. E mai simplu sa adopti solutia primitiva, imediata, sa-i omoram...mai intai pe ei, dup'aia pe manelisti, p'orma pe cocalari, pe urma pe conservari, dupa pe aia pe scuteristi, mai la urma pe aia de pe 125cc, chiopere indiferent de cc, sa ramana doar vitezanele si eventual naked, enduro. Oricum, aia de pe vitezane pot scuipa pe oricine, iar aia de pe vitezane de peste mie sunt regi absoluti. Asta e sistemul de valori? A, si da, pastram doar femeile care fac 69 si cartofi prajiti. Inteligenta e singura ce a fost impartita corect, toata lumea a primit suficient pentru ca nimeni nu se plange.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Luati-va cwaiele-n mana si faceti un topic separat pe tema rasismului.Asta s-a cam ratacit!

 

Cei doi(ca s-a si uitat de ei)odihneasca-se -n pace

 

Ah, scuze ca i-am uitat pe cei doi ... acum sunt niste tigani buni (adica morti). Si cred ca au ajuns la ala cu coarne la cazan, ai mai vazut tu ingeri negri ?

 

Cat despre luatul de cwaie, esti binevenit sa ni le iei in mana. Mai esti si endurist, pacat, ne faci de ras ... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah, scuze ca i-am uitat pe cei doi ... acum sunt niste tigani buni (adica morti). Si cred ca au ajuns la ala cu coarne la cazan, ai mai vazut tu ingeri negri ?

 

Cat despre luatul de cwaie, esti binevenit sa ni le iei in mana. Mai esti si endurist, pacat, ne faci de ras ... :finger:

Esti prea incult ... si nici nu-ti dai seama de ce.Intreaba niste prieteni...care nu te mint=))/"Endurist?"Esti bolnav!!!!!!!!!!!!!!

Editat de blueenduro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate schimba un moderator titlul topicului. "Doi motociclisti" din moment ce nu avea permis nu vad de ce are titlul asta. Mai degraba ar merge : doi tineri fara permis,doi teribilisti ...etc .

 

Titlul asta deja seamana groaza cand il vezi prima oara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu intelegeti voi, majoritatea, e ca aveti un fals dusman (tiganii). Ei sunt asa din cauza lipsei de educatie, din cauza lipsei legilor, din cauza coruptiei si dezinteresului din sistemul de justitie, incepand de la politistul care sta pe radar sa te prinda cu 61 km/h pana la judecatorul care ia mii de euro sa-l scape pe unu' de parnaie. Tot acest sistem A PERMIS tiganilor, manelarilor (de orice culoare), cocalarilor(de orice culoare), smecherilor (de orice culoare) sa ne faca viata asa cum e. Noi suntem de vina, fiecare in parte si toti impreuna, ca ne gasim in situatia in care ne gasim. Tiganii nu-s deloc inferiori, cum nu erau nici negrii in America, sunt doar NEEDUCATI, cum sunt si multi romani. Tot personalul REBU e format din tigani, voi astia care le vreti moartea, iesiti noaptea pe strazi sa adunati prezervative si vata cu menstuatie pe ea aruncata de romanii educati? Sa nu intelegeti din asta ca tiganii ar fi buni doar pentru lucrul asta, sau ca asa ii consider. Spun ca nu toata lumea e menita sa aiba 5 facultati, 2 mastere si 3 doctorate. Ca daca asta ar fi principiul eliminator, nu stiu cati din voi ar mai fi pe aici. E mai simplu sa adopti solutia primitiva, imediata, sa-i omoram...mai intai pe ei, dup'aia pe manelisti, p'orma pe cocalari, pe urma pe conservari, dupa pe aia pe scuteristi, mai la urma pe aia de pe 125cc, chiopere indiferent de cc, sa ramana doar vitezanele si eventual naked, enduro. Oricum, aia de pe vitezane pot scuipa pe oricine, iar aia de pe vitezane de peste mie sunt regi absoluti. Asta e sistemul de valori? A, si da, pastram doar femeile care fac 69 si cartofi prajiti. Inteligenta e singura ce a fost impartita corect, toata lumea a primit suficient pentru ca nimeni nu se plange.

 

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu intelegeti voi, majoritatea, e ca aveti un fals dusman (tiganii). Ei sunt asa din cauza lipsei de educatie, din cauza lipsei legilor, din cauza coruptiei si dezinteresului din sistemul de justitie, incepand de la politistul care sta pe radar sa te prinda cu 61 km/h pana la judecatorul care ia mii de euro sa-l scape pe unu' de parnaie. Tot acest sistem A PERMIS tiganilor, manelarilor (de orice culoare), cocalarilor(de orice culoare), smecherilor (de orice culoare) sa ne faca viata asa cum e. Noi suntem de vina, fiecare in parte si toti impreuna, ca ne gasim in situatia in care ne gasim. Tiganii nu-s deloc inferiori, cum nu erau nici negrii in America, sunt doar NEEDUCATI, cum sunt si multi romani. Tot personalul REBU e format din tigani, voi astia care le vreti moartea, iesiti noaptea pe strazi sa adunati prezervative si vata cu menstuatie pe ea aruncata de romanii educati? Sa nu intelegeti din asta ca tiganii ar fi buni doar pentru lucrul asta, sau ca asa ii consider. Spun ca nu toata lumea e menita sa aiba 5 facultati, 2 mastere si 3 doctorate. Ca daca asta ar fi principiul eliminator, nu stiu cati din voi ar mai fi pe aici. E mai simplu sa adopti solutia primitiva, imediata, sa-i omoram...mai intai pe ei, dup'aia pe manelisti, p'orma pe cocalari, pe urma pe conservari, dupa pe aia pe scuteristi, mai la urma pe aia de pe 125cc, chiopere indiferent de cc, sa ramana doar vitezanele si eventual naked, enduro. Oricum, aia de pe vitezane pot scuipa pe oricine, iar aia de pe vitezane de peste mie sunt regi absoluti. Asta e sistemul de valori? A, si da, pastram doar femeile care fac 69 si cartofi prajiti. Inteligenta e singura ce a fost impartita corect, toata lumea a primit suficient pentru ca nimeni nu se plange.

asa a zis si UE , si acum nu stie cum sa ni-i dea inapoi ...

Parca era mai bine cand ii discriminam intre granitele noastre !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu intelegeti voi, majoritatea, e ca aveti un fals dusman (tiganii). Ei sunt asa din cauza lipsei de educatie, din cauza lipsei legilor, din cauza coruptiei si dezinteresului din sistemul de justitie, incepand de la politistul care sta pe radar sa te prinda cu 61 km/h pana la judecatorul care ia mii de euro sa-l scape pe unu' de parnaie. Tot acest sistem A PERMIS tiganilor, manelarilor (de orice culoare), cocalarilor(de orice culoare), smecherilor (de orice culoare) sa ne faca viata asa cum e. Noi suntem de vina, fiecare in parte si toti impreuna, ca ne gasim in situatia in care ne gasim.

 

in aceleasi conditii traim toti.

totusi, daca eu cu inca 2 prieteni mergem impreuna noaptea la 12 pe strada nimeni dar absolut nimeni care ne intalneste nu simte nevoia sa faca in pampersi.

si nici nu isi verifica portofelul...

 

 

oare de ce?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai tie iti convine ca doar nu va furati intre voi, ce naiba, oameni suntem :))

 

:ok: daca era roman....

 

pana la urma nu e vorba ca au murit 2 rapeni indieni,e vorba ca ei nici nu ar fi trebuit sa existe macar....ca specie.

Si asta si-o doresc cel putin 50 % din romani,doar ca nu recunosc toti.Trebuie sa recunoastem ca sunt un cancer pentru societate.cateva exceptii exista intr-adevar.dar rar,prea rar sa ii putem considera egali.

 

Mai zicea careva ca sunt si ei Oamneni.poti dezvolta putin ideea ,care e diferenta dintre om si animal ?

Dpdv fizic,nu prea e ,deci ratiunea si constienta de sine e singura.

Unde e ratiunea la astia,cand ei :

Traiesc in satra

fura tot ce prind

nu produc pentru societate

talharesc

traiesc doar din cersit si pomeni

consuma ajutorul social,al oamenilor care muncesc cinstit

deculturalizare prin manele,telenovele si obiceiuri tiganesti

atitudine ostila

etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: daca era roman....

 

pana la urma nu e vorba ca au murit 2 rapeni indieni,e vorba ca ei nici nu ar fi trebuit sa existe macar....ca specie.

Si asta si-o doresc cel putin 50 % din romani,doar ca nu recunosc toti.Trebuie sa recunoastem ca sunt un cancer pentru societate.cateva exceptii exista intr-adevar.dar rar,prea rar sa ii putem considera egali.

 

Mai zicea careva ca sunt si ei Oamneni.poti dezvolta putin ideea ,care e diferenta dintre om si animal ?

Dpdv fizic,nu prea e ,deci ratiunea si constienta de sine e singura.

Unde e ratiunea la astia,cand ei :

Traiesc in satra

fura tot ce prind

nu produc pentru societate

talharesc

traiesc doar din cersit si pomeni

consuma ajutorul social,al oamenilor care muncesc cinstithidat

deculturalizare prin manele,telenovele si obiceiuri tiganesti

atitudine ostila

etc

 

100% de acord ! Am si eu in cartier o fam. de ciori,niste spurcaciuni de oameni! Cand am plecat azi de dim. la ora 6:50, le-am vazut masina parcata pe straduta cu un singur sens,noroc ca m-a ghidat un vecin pus si el in aceeasi situatie. Lui i-a fost frica,dar eu i-am spart/daramat oglinda. As fi facut mult mai mult daca aveam vecini de comitet ! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a zis cineva mai in spate : numai cine n-a cunoscut tigani cu adevarat le plange de mila.Cine a luat contact cum trebuie cu natia respectiva ramane indiferent sau chiar se bucura putin la auzul "tragicei treceri in nefiinta" a 2 colorati.Copiii care se involbureaza subit si ne fac rasisti,sa tina minte ca traind in Romania o sa aiba garantat contacte cu populatia de culoare mai devreme sau mai tarziu si garantat vor deveni si ei "rasisti".

E foarte elocvent exemplul francezilor care ne considerau rasisti si ne explicau ca nu tratam bine rromii si veneau tot felul de filfizoni de pe la ONG-uri sa ne tina prelegeri si sa ne imparta carticele colorate cu mesaje de genul "toti diferiti,toti egali","spuneti nu rasismului" si alte calcaturi din astea.

Problema a fost cand au navalit "rumanii" peste ei in Franta,vai saracii,nu erau pregatiti pt asa ceva,au incercat chiar sa-i mituiasca cu 300E ca sa plece din Franta,astia au luat banii si s-au intors inapoi dupa 2 luni,iar acum nu mai stiu cum sa se scape de ei si sa ni-i trimita inapoi in tara. :bounce: Ar trebui sa venim noi acum cu carticele colorate de genul "sa acceptam rromii in comunitatea franceza" cat de tare ar fi asta? :banana:

Editat de Method
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a zis cineva mai in spate : numai cine n-a cunoscut tigani cu adevarat le plange de mila.Cine a luat contact cum trebuie cu natia respectiva ramane indiferent sau chiar se bucura putin la auzul "tragicei treceri in nefiinta" a 2 colorati.Copiii care se involbureaza subit si ne fac rasisti,sa tina minte ca traind in Romania o sa aiba garantat contacte cu populatia de culoare mai devreme sau mai tarziu si garantat vor deveni si ei "rasisti".

E foarte elocvent exemplul francezilor care ne considerau rasisti si ne explicau ca nu tratam bine rromii si veneau tot felul de filfizoni de pe la ONG-uri sa ne tina prelegeri si sa ne imparta carticele colorate cu mesaje de genul "toti diferiti,toti egali","spuneti nu rasismului" si alte calcaturi din astea.

Problema a fost cand au navalit "rumanii" peste ei in Franta,vai saracii,nu erau pregatiti pt asa ceva,au incercat chiar sa-i mituiasca cu 300E ca sa plece din Franta,astia au luat banii si s-au intors inapoi dupa 2 luni,iar acum nu mai stiu cum sa se scape de ei si sa ni-i trimita inapoi in tara. :bounce: Ar trebui sa venim noi acum cu carticele colorate de genul "sa acceptam rromii in comunitatea franceza" cat de tare ar fi asta? :banana:

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...