Sari la conținut

CUPA REGIMENT 13


seseseko
 Share

Postări Recomandate

Îi rugăm pe toți cei care au făcut deja plata și nu se văd în lista participanților, precum și pe cei care urmează să plătească taxa de înscriere, să menționeze pe documentul de plată numele tuturor concurenților pentru care efectuează plata ... sau să ne trimită un email cu aceste detalii la adresa info@regiment13.ro

 

Din păcate avem destui participanți în această situație și astfel nu-i putem înscrie în lista oficială a participanților de aici:

http://www.regiment13.ro/ro/regiment-13-cup/participanti

 

În acest moment sunt 55 de participanți confirmați 100% iar contorul merge în continuare ;)

Că tot veni vorba, estimăm un efectiv la start de aproximativ 100 persoane.

 

Join the Regiment!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Free bike team cere oficial scuze organizatorilor dar nu putem ajunge din cauza de "nunta"..unul baieti a hotarat ca trebuie sa intre in randul lumii tocmai in perioada asta si nu putem lipsi la nefericitul evaniment..bafta maxima la cursa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai frumos prolog vazut de mine, nici greu nici usor, cu mult loc pentru spectatori cat si pentru concurentii care vroaiau sa vada cursa. Felicitari Regimentului!

 

Aici e o selectie de poze de la prolog. Enjoy!

 

 

Si aici pozele de azi, de sambata. Ervin e fenomenal de rapid, nu-mi vine sa cred cat de repede se misca. El a castigat prologul ieri si daca azi nu a ratat nici un CP e sigur pe locul 1!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPERBE POZE!!!!!!!!!!

 

Asa poze reusite eu nu am mai vazut. Tot stau si ma uit la ele si nu-mi vine sa cred ca am fost acolo.

Ai facut ca acele clipe sa tina o vesnicie! MULTUMESC!

 

Nota 10

:cheers:

 

Acum am sa-mi fac un poster calumea :rolleyes:

post-1905-0-48274400-1316979094_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor. Un concurs foarte frumos cu o organizare foarte buna, cu un singur lucru de reprosat :) , si anume startul la prolog trebuia sa nu se mai numere invers de la 10 secunde, ci sa se zica mai sunt zece secunde si apoi direct start pt a nu se mai anticipa startul si pt ca unii sa nu mai sara la 2-1 pe motoare...asta este doar parerea unuia care nu prea merge la concursuri... pt mine nu a contat timpul, dar pt altii da...

Cu siguranta voi fi prezent la editia urmatoare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate filmarile enduro sufera de aceeasi problema:

linia orizontului se vede aproape de muchia de sus a cadrului ( vezi si filmarile suedezului MrEnduro.se )

astfel cadrul este umplut cu morocicleta care balangane in toate partile, din traseu se vede f putin iar vizionarea filmului este obositoare

 

daca linia orizontului ar fi la treimea de jos filmarea ar fi mult mai expresiva

Editat de blue_led
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toate filmarile enduro sufera de aceeasi problema:

linia orizontului se vede aproape de muchia de sus a cadrului ( vezi si filmarile suedezului MrEnduro.se )

astfel cadrul este umplut cu morocicleta care balangane in toate partile, din traseu se vede f putin iar vizionarea filmului este obositoare

 

daca linia orizontului ar fi la treimea de jos filmarea ar fi mult mai expresiva

 

Linia orizontului trebuie sa fie in prima sau in a doua treime depinde ce te intereseaza sa arati. A filmat exact ce trebuia din punctul meu de vedere. Se pare ca deocamdate este cea mai buna action camera, unghi larg,sunet perfect, imagine foarte buna daca nu e prinsa de motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catre Gotzo si tot Regimetul :

 

Respect fratilor pt munca depusa si traseele superbe ! :smoke:

Respect pentru ca, cu atat de putin ati facut 150 de oameni sa se simta atat de bine !

Si nu il uit pe Maghi, fara de care nu terminam traseul de duminica si pierdeam ceva superb !

 

Multam, si sper sa ne vedem cat de curand !

 

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...