Sari la conținut

Accident Suceava Burdujeni


dudah15
 Share

Postări Recomandate

Am aflat ca s-a produs un accident pe podul din Burdujeni. Nu stiu daca era motociclist sau scuterist, deoarece persoana care mi-a spus nu a vazut motocicleta sau scuterul. Casca era pe jos si a vazut si sange. Smurdul a ajuns foarte repede si l-au dus la spital.

Sper sa nu fie grav.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit cu o prietena care lucreaza la mall si azi la 2 a venit pe jos de la munca, si nu a vazut nimic.

Eu am fost sunata la 6 si ceva. S-a intamplat pe podul de la calea ferata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca stim unde lucreaza prietena ta :)

e fosta prietena, actualmente amica. dute si fa-i o vizita poate iese ceva, da numa sa nu te nimeresti cu gagiusu pe acolo :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doi tineri pe scuter, loviți de o maÂşină pe pasarela de la Burdujeni

 

Doi tineri în vârstă de 20 de ani, care se deplasau pe un motoscuter, au fost luați pe sus de o maÂşină, accidentul petrecându-se pe Calea Unirii din Suceava, pe pasarela CFR de la intrarea în cartierul Burdujeni. Accidentul s-a petrecut ieri după-amiază, în jurul orei 17.30.

 

Vehiculul pe două roți era condus de Mihai M., în vârstă de 20 de ani, din comuna GrăniceÂşti, în spatele său aflându-se Cătălina D., de aceeaÂşi vârstă, cu domiciliul în Dumbrăveni. Ei se deplasau spre Burdujeni, aflându-se pe banda I de mers. Din spatele lor, pe aceeaÂşi bandă, venea un autoturism Opel Astra, condus de Constantin C., un Âşofer de 31 de ani din Suceava. Imediat după intrarea pe pasarelă, Âşoferul a lovit scuterul, cei doi tineri fiind proiectați pe carosabil. Tânărul de 20 de ani a scăpat cu câteva zgârieturi, în timp ce pasagera din spatele său, care a leÂşinat imediat după impact, a ajuns la Spital.

 

Aseară, condițiile în care s-a produs impactul nu erau foarte clare, Âşoferul Âşi cel care conducea vehiculul pe două roți dând vina unul pe celălalt.

 

Concluzia preliminară a polițiÂştilor era totuÂşi că mopedistul Âşi-a schimbat brusc direcția de mers, iar din această cauză a fost acroÂşat de Âşofer.

 

Sursa : http://www.monitorulsv.ro/Local/2011-06-16/Doi-tineri-pe-scuter-loviti-de-o-masina-pe-pasarela-de-la-Burdujeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e fosta prietena, actualmente amica. dute si fa-i o vizita poate iese ceva, da numa sa nu te nimeresti cu gagiusu pe acolo :))

Prietenul ei stie ca voi doi tineti legatura ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...