Sari la conținut

Accident BD. Unirii ' pe langa Alba Iulia


anics112
 Share

Postări Recomandate

In sensul de mers spre Magazinul Unirii , un Motociclist intins pe jos - 2 masini Smurd , politie multa. ora aproximatina 14

Resuscitare 1 ora , (inca nereusita)

Se pare ca din motive necunoscute a intrat intr-un stalp de pe marginea drumului.

Martori spun ca nu ar fi fost deranjat de nimeni in trafic.

 

Dumnezeu sa aiba mila de el.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum am trecut si eu pe langa locul accidentului. Bdul Unirii, la 100m metri inspre tribunal, dupa intersectia cu Zepter. Pe jos era motocicleta implicata, culoare albastra iar pe margine motociclistul acoperit cu folie izoterma. Nu am observat alte auto implicate in accident.

 

Dumnezeu sa il odihneasca in pace.

Editat de Razorbladed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat de el :(

s-a zbarlit parul pe mine, duca-se dracului de mobra si de mers in oras.

 

 

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

 

pacat de el....

 

are idee cineva de ce a intrat in stalp? bulevardul ala e destul de lat si de drept... am trecut si eu pe acolo azi pe la 11:30 si era destul de putin trafic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am o banuiala insa n-as vrea sa speculez. printre cele mai nasoale faze, mai rau decat gropi si linii de tramvai, e sa dai in vreo denivelare (ridicatura, 'cocoasa') dintre benzi cum sunt alea pe marginea benzii pentru ratb.

 

nu vreau sa incep nici o polemica, odihneasca-se in pace :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ca m as pricepe eu, dar drumu aceela il fac zi de zi la munca, de aceea am vazut si cand "s-a stins" ambulanta a facut resusitare cel putin 1 ora si ceva, dar degeaba... nu sunt denivelari sau altceva drumu este aproape impecabil sa te "Dai" , am o vaga idee sa nu l fii "impins" cineva de la spate ... altfel nu imi explic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am o banuiala insa n-as vrea sa speculez. printre cele mai nasoale faze, mai rau decat gropi si linii de tramvai, e sa dai in vreo denivelare (ridicatura, 'cocoasa') dintre benzi cum sunt alea pe marginea benzii pentru ratb.

 

nu vreau sa incep nici o polemica, odihneasca-se in pace :(

 

hmm... merg des pe traseul respectiv (ce-i drept, nu pe banda întâi) și nu țin minte să fie vreo denivelare atât de periculoasă. plus că bietul om avea un motor care nu preia denivelările chiar ca o bicicletă fără suspensii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ma insel, intersectia e supravegheata video. Probabil ca misterul e in inregistrari, daca a fost sicanat, daca a pierdut capra de sub el, etc etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat, ma gandesc ca poate o fi prins o banda din aia lipita pe asfalt, o fi pierdut aderenta spate si nu a mai avut timp sa redreseze. Pe un drum atat de lat, sa intre sinur in stalp. Cred ca ceva camere amplasate in intersectie pot arata ceea ce s-a intamplat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am biroul la 200 de metri. acum ca ma gandesc, la ora aia s-a auzit un scart de frana de motor si impact. dar nu tare. am iesit pe balcon sa ma uit, dar nu se vedea nimic de aici.am zis ca mi s-a parut si m-am intors la treaba. acum am gasit topicul si am fost sa vad grozavia. infiorator !!!

Editat de paduche
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...