Sari la conținut

BUZAU 2011


floyota
 Share

Postări Recomandate

Baieti, fac un anunt de ultima ora privind desfasurarea REA 2011.

Ultima zi in mod normal era programata pentru intoarcerea la Buzau,insa mai vorbind in stanga si in dreapta despre acest lucru mi-am dat seama ce implica din punct de vedere logistic si material pentru dumneavoastra ca si concurenti si pentru noi ca organizatori.

Asa ca am hotarat sa ramanem in campare pana in ultima zi si mai bine tragem un big party vineri seara de moare lumea.

Pe deasupra ne-am gandit ce ar implica si din punct de vedere al taxei asa ca am hotarat sa micsoram taxa pentru all inclusive cu 50 euro cat ar fi costat hotelul si alte cheltuieli.

Taxa in acest caz ramane la suma de 300 € per stuck.

In speranta ca vestea v-a cutremurat pe toti va doresc gandire placuta la aceste detalii.

 

Ne vedem la REA

 

Cu stima

Floyota

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ziua lunga numai exista?toata cursa se intimpla la Mocearu?startul?ptr cei ce vor sa se gospodareasca la mincare singuri pot alege taxa de 300euro!e super pret ptr 7 zile de cursa.dar daca vrei totusi bautura si mincare contracost poti gasi in campare?cursa asta mi se pare un mega talent ptr ca fiecare zi e cu surprize nu visa podium decit cind ai trecut linia de sosire in ultima zi.OMUL SI MASINA,inpreuna trebuie sa te autodepasesti,sase zile!!aici se vede cine cine !!!

Editat de teodaniel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci ziua lunga numai exista?toata cursa se intimpla la Mocearu?startul?ptr cei ce vor sa se gospodareasca la mincare singuri pot alege taxa de 300euro!e super pret ptr 7 zile de cursa.dar daca vrei totusi bautura si mincare contracost poti gasi in campare?cursa asta mi se pare un mega talent ptr ca fiecare zi e cu surprize nu visa podium decit cind ai trecut linia de sosire in ultima zi.OMUL SI MASINA,inpreuna trebuie sa te autodepasesti,sase zile!!aici se vede cine cine !!!

 

Nenea Teo,este gresit,taxa de 300 euro este cu mancare ca la mama acasa inclusa in pret.

Anul asta mancarea va fi ca la Plostina City adica de te lingi pe degete caci catenigul il facem noi,fara alte firme etc.,etc.

 

Asa ca e si mai interesant....zic eu.

Stima

Floyota

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea Teo,este gresit,taxa de 300 euro este cu mancare ca la mama acasa inclusa in pret.

Anul asta mancarea va fi ca la Plostina City adica de te lingi pe degete caci catenigul il facem noi,fara alte firme etc.,etc.

 

Asa ca e si mai interesant....zic eu.

Stima

Floyota

 

 

Mai mult decat onorabil, merita pana la ultimul cent, 7 zile cu toate ingredientele ;)

Editat de Braccio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo. Super ok! Recomand cu caldura

Pana acum nu am lipsit la nici o editie. Anul asta o sa merg la Romaniacs si REA incepe in doar cateva zile dupa. Nu o sa fiu la start, dar sigur trec 2 zile la o bere daca ma primiti :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo. Super ok! Recomand cu caldura

Pana acum nu am lipsit la nici o editie. Anul asta o sa merg la Romaniacs si REA incepe in doar cateva zile dupa. Nu o sa fiu la start, dar sigur trec 2 zile la o bere daca ma primiti :cheers:

Nea Ionutz,asta cu Romaniancs-ul nu e o scuza,asa ca las-o balta.

Bineinteles ca te asteptam la bere dar ne-ar place sa te vedem si pe la start.

 

Floyota

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea Teo,este gresit,taxa de 300 euro este cu mancare ca la mama acasa inclusa in pret.

Anul asta mancarea va fi ca la Plostina City adica de te lingi pe degete caci catenigul il facem noi,fara alte firme etc.,etc.

 

Asa ca e si mai interesant....zic eu.

Stima

opa!?!luminari se da?7 zile cu papa la 300e!.o sa merg si eu la redbull dar la anu sa fiu in forma mai buna ca cu un total de 2500 e cheltuiala nu poti sa te duci ca sa vi pe asfalt in fiecare zi si apoi sa zici "ma am dat la romaniacs"!?!sau daca ai banuti si te enerveaza!? mai bine dau 300st si e mai de nasu meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vin la moto sau la auto? Unde e mai frumos, Florine? :rolleyes:

Ce intrebare e asta bre?

E frumos si la una si la alta, depinde doar de tine unde te tine osu sa te dai.

Asa ca matale trebuie sa iei decizia.

Apropo baietii de la Humor cu motoarele ce zic?

 

Floyota

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[o sa merg si eu la redbull dar la anu sa fiu in forma mai buna ca cu un total de 2500 e cheltuiala nu poti sa te duci ca sa vi pe asfalt in fiecare zi si apoi sa zici "ma am dat la romaniacs"!?!sau daca ai banuti si te enerveaza!? mai bine dau 300st si e mai de nasu meu.

 

Nea Teo, orice e de nasul tau atunci cand iti doresti suficient de mult. Cum ma stii, modestia si capul in pamant nu ma caracterizeaza :grinbandit: Exista sanse sa vin pe asfalt de la RedBull, dar asta nu o sa ma faca decat sa ma relaxez si sa beau mai multa bere seara. Si la anu' sa incerc din nou.

Eu nu stiu daca la anu' o sa fiu in forma mai buna, dar la anu' as vrea sa merg la Roof Of Africa. Si o sa merg si la Fefe si la Ovidiu si la REA si la Deva si la Sibiu si la Geza si pe unde o sa mai pot.

Sa fim sanatosi!

 

Nea Ionutz,asta cu Romaniancs-ul nu e o scuza,asa ca las-o balta.

Bineinteles ca te asteptam la bere dar ne-ar place sa te vedem si pe la start.

 

Nea Florine, o sa fie cam greu dupa Romaniacs din mai multe motive - oboseala, motorul destul de rablagit, familia "abandonata"

Dar ajung cumva pe-acolo. Nu se rateaza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce intrebare e asta bre?

E frumos si la una si la alta, depinde doar de tine unde te tine osu sa te dai.

Asa ca matale trebuie sa iei decizia.

Apropo baietii de la Humor cu motoarele ce zic?

 

Floyota

am glumit, raspunsul il cunosc :)

la auto am incercat, trebuie sa incerc si la moto

de la Humor Gabi vine si el si s-ar putea vreo doi baieti de la Piatra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACA intrebi lumea daca vine la REA multi zic ca e prea lung ca e prea scump ca e deranj dar acum cu taxa de 300st cu ziua lunga scoasa ce motiv sa mai fie?!?!?!si oricum nu poti rezista acasa si sa lipsesti de la o asa cursa.hai LORENTO ca nu rezisti sa nu vi?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...