Sari la conținut

Monstruletzul meu :D


Afro
 Share

Postări Recomandate

Ducati Monster Dark 750/2000 M1...sincer, ma cam bate gandul sa o vand pt ceva mai nou :D...

 

cineva care stie ce vrea cu adevarat biggrinbounce2.gif pot sa anunt ca Ducati Monster este preferatul meu si mi se pare cel mai genial motor,sunetu aceela puternic ca un AMG ;;) aspectul street si cuplul urias

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari pentru noua achizitie. cumva pozele sunt facute in aviatiei la petrom ? daca da suntem vecini pe acolo prin apropiere. si eu abia am luat un 620 i.e , pe care urmeaza sa il inmatriculez definitiv. o sa postez si eu pozele cu el. nu arata el foc dar macar e al meu :X

 

va salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, pozele sunt facute in aviatiei dar nu la petrom :D ai fost p aproape...le`am facut pe la Kristal Palace...

Pai, poate ne intalnim intr`o zii sa dam o tura de cartier cu monstruletzii :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap, pozele sunt facute in aviatiei dar nu la petrom :D ai fost p aproape...le`am facut pe la Kristal Palace...

Pai, poate ne intalnim intr`o zii sa dam o tura de cartier cu monstruletzii :cheers:

 

 

bineinteles. eu stau in piperoasa. vad ca prin pipera nu prea ai cu cine sa te intalnesti din pacate...dar si aviatiei e aproape :) vorbim noi sa bem o bere p-acolo pe vointa :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...