Sari la conținut

Black & White Motor Fest 2011


d_paulo
 Share

Postări Recomandate

Black & White Motor Fest 2011

 

Chopper Academy MC va invita la o distractie in stil "motorizat"

 

Nu va lipsi traditionala palinca, slana si ceapa.

 

Concerte rock sustinute de:

 

Phenomenon, White Walls, Trax, Glissando, Voodoo, Pseudonoise, Magnum Opus si Reborn.

 

Concursuri cu premii si multe alte surprize.

 

Camping gratuit

Intrarea gratuita

 

 

b&w_motor_fest_2011.jpg

post-34067-0-09565900-1309173612_thumb.jpg

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe imaginea din satelit pare sa fie pajiste cu un palc de copaci - la Lehliu esti in plina campie romana, daca e vreme buna, va fi destul de cald, dar ne-am cam saturat cu totii de frig, nu? Interesant, o intalnire cu intrarea libera - un "thumbs-up" pentru organizatori!:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un loc amenajat, are o padurice si chiar un lac micut. Atasez cateva poze facute in urma cu 2 sapt.

 

Am tras chiar si un wallpaper prin graul ala :peace:

 

PS: A mai aparut inca o formatie pe afis, este vorba de Lefters

 

In rest, carnati, mititei, protzap, licoare pt digestie... etc :friends:

post-34067-0-89172400-1309289641_thumb.jpg

post-34067-0-63319700-1309289666_thumb.jpg

post-34067-0-88587900-1309289710_thumb.jpg

post-34067-0-28268800-1309289836_thumb.jpg

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, de data asta nu pot sa ajung, ca nah, m-a mancat in kur sa plec din tara pe timp de vara, dar vin la anu'.

Sa aveti o petrecere pe cinste, asa cum stiti sa le faceti de fiecare data :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, de data asta nu pot sa ajung, ca nah, m-a mancat in kur sa plec din tara pe timp de vara, dar vin la anu'.

Sa aveti o petrecere pe cinste, asa cum stiti sa le faceti de fiecare data :friends:

Nu-i nimic, o sa-ti trimitem poze. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evenimentul va avea loc in judetul Calarasi langa localitatea Lehliu Gara, intrarea va fi libera iar pretul berii va fi de 3 ron.Festivalul debuteaza vineri incepand cu ora 12:00.

In ziua de 8 iulie (vineri) vor urca pe scena Reborn, Lefters, Glissando, Voodoo incepand cu ora 20:00.

Sambata tot de la aceeasi ora vor urca pe scena PseudoNoise, Magnum Opus, Trax, Phenomenon, White Walls.

Vor exista concursuri moto atat vineri cat si sambata precum si o serie de activitati premergatoare show-ului ce va incepe in fiecare zi la ora 20:00.

Vor exista standuri de mancare si bautura, produse moto, dusuri, camping, sau cazare la locatiile contactate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evenimentul va avea loc in judetul Calarasi langa localitatea Lehliu Gara, intrarea va fi libera iar pretul berii va fi de 3 ron.Festivalul debuteaza vineri incepand cu ora 12:00.

In ziua de 8 iulie (vineri) vor urca pe scena Reborn, Lefters, Glissando, Voodoo incepand cu ora 20:00.

Sambata tot de la aceeasi ora vor urca pe scena PseudoNoise, Magnum Opus, Trax, Phenomenon, White Walls.

Vor exista concursuri moto atat vineri cat si sambata precum si o serie de activitati premergatoare show-ului ce va incepe in fiecare zi la ora 20:00.

Vor exista standuri de mancare si bautura, produse moto, dusuri, camping, sau cazare la locatiile contactate.

 

 

Multam frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate, de data asta nu pot sa ajung, ca nah, m-a mancat in kur sa plec din tara pe timp de vara, dar vin la anu'.

Sa aveti o petrecere pe cinste, asa cum stiti sa le faceti de fiecare data :friends:

 

 

Tica, ma duc eu si pentru tine si beau eu cateva beri tot pentru tine.

 

Chopper Academy M.C. Bravo voua, ne vedem acolo !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i drept, un pic cu intarziere de cateva ore deoarece am avut probleme cu netul... dar cred ca merge si acum... :makeout:

 

NUMAI MAINE NU-I POIMAINE! :banana:

 

P.S. Sper s-avem unde parca cel putin 4 masini... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tica, ma duc eu si pentru tine si beau eu cateva beri tot pentru tine.

 

Chopper Academy M.C. Bravo voua, ne vedem acolo !!!!

Mersi fain man!!!

Raman dator :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...