Sari la conținut

schimbare gume si echilibrare


cristialex
 Share

Postări Recomandate

Parca era prin Radauti un atelier unde se pot schimba gume moto si echilibra roti de R1100 GS?

daca stiti ceva dati va rog un contact ceva....

salut!

poate ai rezolvat deja problema, dar abia am intrat in tara.

de schimbat gumele, cred ca poti rezolva la orice vulcanizare.

de echilibrat e mai delicat. ai roti spitate sau din aliaj?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am rezolvat, trebuie sa fac sapt viitoare cam 1500 km si le schimb dupa aia. am de gand sa plec la drum lung pe 15 Iulie si vreau sa am gume noi inainte de a pleca. de schimbat nu se pune problema asa de mare, le schimb si eu, cu echilibratul e problema. rotile sunt spitate. tineam minte de cineva din Radauti care zicea mai demult ca pot echilibra roti moto dar ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am rezolvat, trebuie sa fac sapt viitoare cam 1500 km si le schimb dupa aia. am de gand sa plec la drum lung pe 15 Iulie si vreau sa am gume noi inainte de a pleca. de schimbat nu se pune problema asa de mare, le schimb si eu, cu echilibratul e problema. rotile sunt spitate. tineam minte de cineva din Radauti care zicea mai demult ca pot echilibra roti moto dar ...

daca-s spitate, e trist sa stii. nu stiu pe nimeni in tara sa echilibreze. era cineva prin bucuresti care ar fi incercat, dar nimic concret.

a fost o discutie mai lunga la un moment dat pe topicul poseorilor de bmw referitor la subiectul asta, dar fara o finalitate.

cat de descentrate sunt? ai probleme cu ea? sau vrei preventiv?

de unde esti? lasa-mi un mesaj cu numaru tau de tel, poate ne vedem la un suc intr-o zi, sa mai vorbim.

Editat de gabyshor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Salut, re-aduc problema asta mai veche in discutie. Imi puteti spune care-i cea mai apropiata zona de Suceava unde se pot echilibra rotile pentru moto ? Trebuie sa-mi schimb cauciucurile si as vrea sa echilibrez rotile cu ocazia asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Poţi încerca la mecanicul de la bulletsquadron (Vasile). Iar cu schimbul de cauciucuri rezolvi cu baieţii de la radburd (podul vladichii). Bafta!

 

Edit: La băieţii de la DYMAR ai încercat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ala cu F-ul

Da şi da! Pentru cauciucuri sh poţi încerca la cei de la radburg din Milişăuţi. Preţurile sunt doar de 100 ron buc, iar calitatea lor este acceptabilă. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...