Sari la conținut

Accident grav in zona Cotroceni B** GLW


AllyMcBeal
 Share

Postări Recomandate

multumim celor care au donat. E un gest deosebit, pentru un om deosebit.

 

Cei care au AB 4 ( dar nu doar ei) va rugam sa mergeti sa donati( e nevoie de trombocite). Exista pe acest topic toate detaliile pentru donare.

 

Berea ,laptele, micii si tigarile par sa fie mai putin importante decat viata unui om!

 

E crucial sa doneze cat mai multi, ca sa poata intra in operatie.

 

Radule, ne vedem pe doo roti :-*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 765
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ce vesti mai sunt? Vreau sa ma duc maine dimineata sa donez. Ce mai stiti de Raducu?

 

din pacate nu este nimic nou. am vorbit cu cei care sunt la spital, acum douazeci de minute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intamplator sunt fost coleg de munca si prieten f. bun cu un fost coleg de generala al lui Radu. L-am sunat si rugat sa contacteze toate persoanele care-l stiu, colegi, profesori, prieteni din copilarie...orice, si cu totii sa se mobilizeze si sa mergem sa donam pt. acest baiat. DUMNEZEU SA II MAI DEA O SANSA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dimineata va fi la Centrul de Transfuzie sora lui Raducu, va strange bonurile de la cei care nu pot ajunge la Municipal. Voi fi si eu pe la 12, daca nu este niciuna din noi acolo, lasati bonurile la cei care urmeaza sa intre.

 

Starea lui este aceeasi, i s-au recoltat probe noi de sange dar nu venisera rezultatele pana am plecat noi. Pana nu se opreste hemoragia nu poate fi dus la tomograf si nu se poate opera. Pierde foarte mult sange.

Maine i se va da sangele primit astazi de la Centrul de Transfuzie. Sangele vostru. Multumim!

 

 

 

 

Raducule, fi-ti-ar capul ala de ipsos, aranjeaza-ti gandurile si revino-ti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia de la centrul de recoltare sunt dusi cu pluta. Eu donam sange de multi ani si aveam carnet de donator. La o recoltare am fost puti ametit fiindca imi infipsese o desteapta acul aiurea. Mi-au anulat carnetul si acum nu mai am voie sa donez.Si se vaita permanent ca nu au sange. pai cum sa aiba frate daca se poarta asa cu donatorii.

 

Aveti grija la donat ca uite ce se intampla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de la mine 1/2l de ab4 rh pozitiv.biletul pt spital l am inmanat unei fete care a spus ca ajunge la Radu la spital

sanatate multa omule!

 

Wolf, biletul a ajuns cu bine la spital.

 

Mii de multumiri tie si tuturor celorlalti care s-au implicat.

 

 

Raducule, tu pune mana si fa-te bine mah! uite cata lume te asteapta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A trecut o zi si aproape 12 ore, Raducu rezista eroic, lupta cu toate armele ptr victorie.

Lupta este a lui, noi putem ajuta in aceste momente cu sange, rugaciuni si ganduri bune.

 

meciul la simplu dus de Raducu este cu o miza destul de mare, noi cei din tribune...trebuie sa-l incurajam prin toate metodele.

 

la orele 23 cand am plecat de la spital, starea lui era aceeasi, fara modificari majore.

meciul este crancen de strans......Raducule, lupta fratelo suntem multi alaturi de tine.....

 

FORTA ESTE ALATURI DE TINE.

 

toti suntem alaturi de tine...

 

hai sa facem galerie... luptaaaa RADUCU!!!!!!... luptaaaa RADUCU !!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa mai fac lucrul acesta niciodata. Nu vreau ca nimeni sa mai faca lucrul acesta niciodata...

 

 

Odihneste-te in pace zurbagiule! In inimile noastre vei trai mareu!

 

 

 

Raducu s-a stins...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Odihneste-te in pace, Raducule! :(

 

Bogo, Gabone, daca putem ajuta familia cumva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ani ieseam cu rolele in gasca si plangeam de febra musculara. Acum imi plange sufletul ca am ajuns in ziua asta...

Imi pare rau Raducule, ai grija de noi de acolo de sus! Dumnezeu sa te aiba in grija!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum e viata asta ba nene :( Familie, nevasta, servici, si alte cele toate bune si frumoase... iar intr-o zi in drup spre servici sau iesind la o plimbare cu mobra intra un idiot/a in tine si gata, caput, s-a terminat TOT...:eek:

 

Condoleante familiei :(:rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...